отслабване с мед и канела

  • 255 188
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 164
Да от там пише че е.И момчето което е продаваше знаеше за какво става дума.

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
е много евтина  Confused ...само аз ли съм се ,,минала,, с онази скъпата от 25лв./50гр.  Wink

# 212
  • Мнения: 1 164
Аз даже не съм и търсила много,в най-близкия магазин до нас отидох и имаше,късмет явно.

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
аз видях в ДМ,около 4,50-5лв.,също био

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 11:01 от Doli

# 214
  • София
  • Мнения: 346
аз видях в ДМ,около 4,50-5лв.,също био

Аз си купих от тази преди седмица и след като се прибрах и видях, че на белия(на български) етикет пише , че е 70% цейлонска и 30% касия , а на немския етикет - нищо подобно. И започнах да звъня в централата на ДМ и там много любезно два дни подред ми даваха телефони , на които никой не ме отразяваше и най- накрая- третия ден ме свързаха по вътрешна линия с човек, които отговаря за този артикул.(не знам накрая дали им писна от мен или защото използвах вълшебните думи- комисия за защита на потребителя). Както и да е, дамата ми звънна на другия ден и каза, че грешката е тяхна и ще коригират етикета и че канелата е 100% цейлонска, както си пише на немския етикет. Та я пия от 10-ина дни и се утешавам, че ако не отслабна поне комбинацията е страхотна за много други неща.

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
 ще си взема и аз от нея...благодаря за обстойното проучване  bouquet

# 216
  • София
  • Мнения: 346
ще си взема и аз от нея...благодаря за обстойното проучване  bouquet

Каквото можем правим  Laughing . Даже и пробата с йода направих от тази статия http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2881155

"Малко по-сложно, но също лесно е да се направи тест за канела и когато купуваме кората смляна на фин прах. За целта ни трябват само няколко капки йод, както правим и проверката за нишесте. Цейлонското растение почти не променя вида си. А прах от касия добива тъмносин цвят."

# 217
  • Мнения: 1 525
Това не бях опитвала...до сега.
Не обичам канела, но в името на мечтаното отслабване Wink
Вчера за първи път си направих напитка. Стоплих вода. После добавих канела. Разбърках. После сложих мед. Вкусно беше.
Половината изпих сутринта, другата половина привечер. Но тогава беше станала някак си ..лигаво. Е, като се разбърка се оправи.
Та така започва моя опит с канелата Simple Smile
Да видим дали ще има ефект и какъв.

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
 Sickто бива човешка глупост,но това е върха на простотията http://vbox7.com/play:0186c656bf
и деца  http://vbox7.com/play:1debb2a6a2 и жени http://vbox7.com/play:4ddf2032  Нет-а е залят с такива клипчета Stop

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 22:10 от Doli

# 219
  • Мнения: 1 525
Няма ли някой, който да пие канела  newsm78
Сама ли съм?
Не знам дали съм свалила килограми, но има два положителни резултата при мен.
1. Чувствам се по-плоска в корема.
2. Убива ми апетита. След като пия чай от канела с малко мед, не чувствам глад дълго време и никакво желание за сладко.
Имам въпрос - видях, че в хранителната добавка Диабекан има съдържания на 2 мг канела. Според вас, може ли да се съчетае приема на чай с канела и на Диабекан?

# 220
  • Dobrich, Bulgaria
  • Мнения: 6
Добре де... аз се опитвам да разбера, консистенцията точно колко да е, ама нещо не мога да схвана. Това 1/2 ч.л. канела какво ще рече - към чаша вода 2 лъжици канела или обратното и това, като количество не е ли много? 

# 221
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Половин лъжичка канела чаша вода

# 222
  • Dobrich, Bulgaria
  • Мнения: 6
Така вече ми се изясни! Благодаря! Значи чаша вода, половин ч.л. канела и 1 ч.л. мед и това се изпива половината вечер, а другата половина сутрин?!

# 223
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Има ли някой,който е пил от сместа доста време и да каже има ли резултат наистина. Rolling Eyes

# 224
  • Мнения: 1 525
И аз искам някой да сподели.
За сега продължавам. До тук съм изпила една кутийка от 30 грама канела.
П.П. До скоро не понасях въобще канела. А сега съм си купила и чай с ябълка и канела.

Общи условия

Активация на акаунт