Отговори
# 690
  • гр.София
  • Мнения: 250
Микки през първите два месеца ми наддаде по 870 грама.Ние и доста си повръщаме и затова може по малко да сме качили.Иначе си е весел жизнен,не се спира за секунда.А за цеденето и аз мисля че няма смисъл.

# 691
  • Мнения: 610
Добро утро!!!
Честит СВ.Валентин на всички

Аз също се отчетох в ноември 2011г.
Ние вече сме си самички вкъщи и сега успях да ви дочета.Сега установих,че когато имам помощник изобщо не намирам време да седна да ви видя по цял ден тичаме нагоре надолу за да свършим всички задачи с милото.Дори успяхме на заведение да отскочим за някой и друг час. Heart Eyes Ходих на пазар и за пореден път се убедих,че изобщо няма да си купувам вече нищо ами то  на   261uu в нищо не се побира.Не се  харесвам и изобщо ....нямам думи.Само се успокоявам нали имам кърма и да кърмя пък после ще му мисля за кг.
Относно Дея-не е фен вече на гимнастиката иска си в леглото и там си играе само с въртележката,а и в шезлонга седи повече.В този ред на мисли момичета как ви заспиват дечицата и през деня и вечер?И има ли още кърмещи нощем на 3часа освен нас?
Ние също се смяхме с глас само 2пъти и от тогава насам не успявам да я накарам да се разсмее.Самоизяжда се зверски и така си пъха и 2те ръце и то основно палците навътре,че понякога повръща от което  ooooh!

# 692
  • Мнения: 10
Добър ден от мен...след 5 дена отпуска от форума.
Честит Празник на всички празнуващи. Hug


Е, честно, разказа ми се играта с тези мебели,но сега мноогооо им се кефя-ще кача снимки във Фейс-а Simple Smile

Днес сме на имунизация-стискайте палци.По-късно ще отчета:)


Katencetoo сестра ми ползваше такава и беше доволна-стига да нацелиш ъгъла-иначе става страшно  Laughing


Изчезвам,че мъж ми ми виси на главата само и зор дава  #2gunfire

# 693
  • Мнения: 0
мише активната гимнастика е страхотна.Smile От къде сте я купили?

# 694
  • Мнения: 1 878
Честит празник на всички празнуващи!
Ние с мъжа ми не празнуваме, не си падаме много по празниците, а подаръци предпочитам да получавам не на определен ден, а спонтанно, през цялата година!  Mr. Green Вчера след сесията тъкмо това си говорихме, че няма да се даряваме и решихме, че всъщност подарък ще ни е фотосесията на нашето съкровище, което е създадено точно преди  една година! Heart Eyes
Много е хубава темата за ноемврийки 2011! Ама яко сте ги налазили нищо неподозиращите момичета! Joy И аз ще се разпиша, само трябва да измисля нещо хубаво... Heart Eyes
Мама Мими,  Crazy а дано да се похвалиш!

# 695
  • Мнения: 280
Да питам , има ли мами, които използват 3-позиционни биберони за шише  Rolling Eyes Днес попаднах на такова чудо и ми стана любопитно дали е удобно  Thinking

Кате с Фил след първата годинка ползвах такова чудо  Peace бях много доволна , защото освен млякото в шишето слагах и по една бисквита закуска или няколко бебешки бисквити , те се разтварят заедно с млякото и на Фил му беше голям кеф да си го цока така (с бисквитата ставаше по-вкусно и по-хранително), а с този биберон всичко си минава лесно и не се задръства.

Дидка , ние от няколко дни пак започнахме да ядем в 3 нощем, явно има нужда от повече храна.

# 696
  • Мнения: 146

Имам някакво странно закъснение,но до този момент не съм се престрашила да си направя тест.И казах,че може да съм 1-вата ноемврийка,но по скоро ще съм октомврийка  Crazy Рано ми е пак за бебееее  smile3514

# 697
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ СВЕТИ ТРИФОН-ВАЛЕНТИН
НА ВСИЧКИ ПИЯНИ ОТ ЛЮБОВ   
Heart Eyes
ДА СТЕ ВСЕ ТАКА ОПИЯНЕНО ВЛЮБЕНИ НЕ САМО НА ТОЗИ ДЕН  newsm51 Heart Eyes 1dating txtloves newsm76 Two Hearts[/color][/size]

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 12:06 от eli_m

# 698
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834

Имам някакво странно закъснение,но до този момент не съм се престрашила да си направя тест.И казах,че може да съм 1-вата ноемврийка,но по скоро ще съм октомврийка  Crazy Рано ми е пак за бебееее  smile3514

Еха  Crazy

# 699
  • София
  • Мнения: 22
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!

И нашата принцеса беше сътворена точно преди една година!Ех,как лети времето!!!

Да питам , има ли мами, които използват 3-позиционни биберони за шише  Rolling Eyes Днес попаднах на такова чудо и ми стана любопитно дали е удобно  Thinking
Ние пробвахме няколко пъти, но много се дави с него (и то на 1).Иначе съм чувала много добри отзиви,та ще продължа да пробвам периодично - явно още сме малки за тях!

Да се отчета и аз за консултацията ни миналата седмица, че от скиторене по улиците все не смогвам : та вече сме 62см на 5600. И на мен ми се стори, че 600гр. за един месец е малко, но педиатърката ни каза, че е ок. Сложиха ни и двете ваксини, Габи удари един страшен рев и едвам я успокоихме...Добре че остана само още веднъж!!!


Имам някакво странно закъснение,но до този момент не съм се престрашила да си направя тест.И казах,че може да съм 1-вата ноемврийка,но по скоро ще съм октомврийка  Crazy Рано ми е пак за бебееее  smile3514

Мама МиМи  Hug И аз съм така...чак ме е страх да го мисля!!! Crazy  Ама ще почакам с теста...може пък да дойде... Praynig

# 700
  • Мнения: 943
Кате, ние пробвахме, ама преди месец и течеше от устата, как ли не го въртях. Сега сме на 3-ка и нямаме проблем, за 5 минути се нацоква. Трябва да пробвам пак с това чудо.

Деси, Мими ...  Crazy

А и честит празник! Аз нещо тази година го подминавам, малко ми е тъп!  Laughing

# 701
  • Мнения: 908
Честит Свети Валентин и честит Трифон Зарезан  Heart Eyes

И аз се разписах при ноемврийки 2011 и ме хвана лека носталгия Simple Smile

Деси, Мими  Heart Eyes

Да попитам мамчетата, на които са били ваксините - вашите бебоци никакви сополки ли нямат  Rolling Eyes Ние вече 2 месеца имаме, не са много, но все има нещо в нослето и мисля, че скоро няма да минат или поне до пролетта. То и аз зимата все съм леко сополива. Иначе си яде спокойно, но често диша през устата, но може и през нослето - щом си суче Simple Smile Утре пак ще се разминем с ваксините, най-вероятно Simple Smile

# 702
  • Мнения: 146
Значи не съм сама.Има и други "невнимавали като мен".  Mr. Green

# 703
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Микки през първите два месеца ми наддаде по 870 грама.Ние и доста си повръщаме и затова може по малко да сме качили.Иначе си е весел жизнен,не се спира за секунда.А за цеденето и аз мисля че няма смисъл.
Лиана, не е драстично намаляването в наддаването. А какво казва педиатъра за повръщането? Опитай да оригваш добре след хранене, повдигнете матрака, внимавай да не суче лакомо и да поглъща повече въздух, предполагам си ги знаеш тези неща, но аз пак да си кажа.
Оритай по-често хранене и от двете гърди и изчакай да видим какво ще покаже контролното теглене другата седмица.

# 704
  • Мнения: 943
Теди, на последната консултация, питах за тия сополи и док. каза, че докато не мине зимата,друго да не очаквам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт