Отговори
# 705
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Да попитам мамчетата, на които са били ваксините - вашите бебоци никакви сополки ли нямат  Rolling Eyes Ние вече 2 месеца имаме, не са много, но все има нещо в нослето и мисля, че скоро няма да минат или поне до пролетта. То и аз зимата все съм леко сополива. Иначе си яде спокойно, но често диша през устата, но може и през нослето - щом си суче Simple Smile Утре пак ще се разминем с ваксините, най-вероятно Simple Smile

Марти е със съкровища след всяко спане. Ама то при нас е от климатика. Когато се разсъни изчезват някъде (  Rolling Eyes ) , защото аспиратора вади само физиологичния разтвор, който съм му капнала в нослето преди това  Simple Smile

# 706
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
E само аз ли нямам цикъл още?  newsm78
Аз ще почакам с пожеланията че да дойде датата на сътворението и на нашето момче.

Освен нас вече има и "beru6ka, Ysabell и 1 Гост преглежда(т) тази тема." май някой е видял две чертички Simple Smile

И аз си пазя тестовете Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 13:35 от Ysabell

# 707
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
И аз си пазя тестовете Simple Smile

ха, и аз си пазя всичките....6 теста, които си бях направила в рамките на 2 дни  Shocked

# 708
  • София
  • Мнения: 676
  Честит празник, мили мамчета! Нека всички бъдем все така влюбени и разбиращи се с половнките си!
        




Видях темичката за бъдещите ноемврийки и по-късно ще се разпиша  Hug.

ludmilana, Честити ви нов дом ! Да си го ползвате със здраве и все за хубави поводи!
Честичко да ни навестяваш  Peace.

Корали, благодаря за лнкчетата   bouquet.
Много готино послание за бъдещите ноемврийки  Peace.

Mishinatorka, Валето се смее с глас, когато се е наспал и се заиграем  Laughing.

мише, глегало съм го този с 1 млн. долара и голям зевзек  Mr. Green.

Ysabell, благодаря   bouquet.

МаМа МиМи, Деси М., ще увеличите семействата  Wink.

# 709
  • Мнения: 610
Аз също нямам цикъл все още  Peace
На тази дата преди 4г.показах теста на милото и бях бременна с Неси.Това беше сигурно 4тия тест до този момент,тъй като ми излизаха все бледи чертички,а аз нали съм Тома неверни.А той ме погледа и ми каза:-"на теб колко още теста ти трябват за да се увериш че си бременна" Heart Eyes
МаМа МиМи, Деси М  Embarassed

# 710
  • Мнения: 288
И аз нямам цикъл . Но това си е съвсем нормално , малката е на изключително кърмене и още няма 3 месеца .
До момичетата с второ детенце - по-големите братчета и сестричета как реагират , свикнаха ли вече с новият човек в семейството , ревнуват ли ? Защото при нас уж всичко беше наред , ревност почти нямаше , а баткото направо е пренаситен от внимание , някой непрекъснато си играе с него , разхожда го и т.н. Дори бих казала , че понякога пренебрегвам малката , за да се занимавам с него . И днес ми сервира , че мен и сестра си не обича , че сме лоши , а бебето е лошо , защото иска да суче и плаче  Sad Казах му , че такива неща не искам да чувам повече , а той отговори , че ще си ги казва тогава тихо в неговата стая . И още нещо се появи - от малко повече от месец време започна да мига с двете си очи много . Водих го на очен , изследваха му зрението , всичко е наред . Два вида капки изкапахме , защото на лекарката й се стори , че очите му са леко възпалени , но мигането продължи . После сменихме осветлението в нас , да не би да му е тъмно на детето и това да е причината , но това мигане продължава . И започвам да си мисля , че е на психична основа , може би . До момента изобщо не е показвал , че нещо го тревожи , но сигурно детето по някакъв начин вътрешно си го изживява  Cry
Мама Мими , Деси М - вие петилетката за 2 години ще изпълните  Wink
Корали , браво , много хубаво послание си измислила  Simple Smile

# 711
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
tonivil, когато съм била малка, на около 2 годинки и аз като твоето детенце съм мигала постоянно, дори имам бегли спомени. Майка ми казва, че какво ли не са ми капали, мазали и слагали, но успех никакъв...Спряла съм си сама след време. Майка ми мисли, че съм видяла някой да го прави и съм го изкопирала, та ми станало навик...за щастие съм се спряла...сигурно съм видяла нещо друго и съм забравила премигването  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 610
tonivil -това с очичките на мен ми се е случвало.Преди около 10на години аз лично забелязвах,че го правя когато се притеснявам много.
Относно каката-ами при нас уж няма ревност само и се карам обаче,че тича и я целува доста агресивно по лицето и в устенцата ама тя само ми се смее и ми казва,че много си обичала Дейчето и това е.Но моята кака е доста буйна и в същото време много чувствителна и само се гушка като сгафи нещо и ми обяснява колко ме Обича.Аз мисля че е свикнала с Дея дори един ден я питах:"мамо ти помниш ли къде беше бебка преди и тя ме гледаше странно и ми каза-ами тя си е все тук с нас. Heart Eyes Със сигурност твоето момченце изживява някакъв момент и аз мисля че е преходно.

# 713
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Привет мами Simple Smile
Много е хубава темата за ноемврийки 2011, ще се разпиша и аз по-късно. И мен ме налегна носталгия за периода на бременността и всичките трепети тогава, ама ми е рано да повтарям де  Embarassed
Иначе си пазя първия от общо 7 теста, на който втората чертичка си е направо въображаема.

МаМа МиМи, Деси М  Hug

А да питам мамите с бебоци със сополи - покашлят ли бебетата от време на време? Ива няма видими сополи, но я чувам понякога, когато лежи, че покашля. Разбира се, в момента се слюнчи здраво  и задължително и двете ръце са в устата и все си мисля, че е от слюнките, ама дали?  newsm78

А за спането през деня - много ни е трудно заспиването, почти всеки път е с рев, не знам вече какво да я правя. Нощем си спи добре де, но денем хем й се спи, хем е нервна и вместо да се успокои като я приспивам, още повече реве. Сега ще я изведа навън, там си спи добре маймунката Simple Smile

Весел празник на всички празнуващи!  1dating

# 714
  • София
  • Мнения: 285
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН, МОМИЧЕТА!!!



Дано около нас и семействата ни да цари само любов!!!

tonivil, надявам се дечко да преболедува ревността към бебето  Hug Мисля си, че тези неща са временни.
МаМа МиМи, Деси М , какво да ви кажа - където едно, там и две  Laughing Пък и така всичко ще мине наведнъж.
Ysabell и аз нямам цикъл още.
Корали, мноого е мило посланието  Heart Eyes

Нашето чадо пък е изработено на 23ти февруари, а аз си направих теста на 18ти март. Двете чертички се появиха за секунди и бяха мнооого ясни. Аз щях да почакам още за тест, за да не се разочаровам(ние 5 месеца се борихме за малчо  Simple Smile) обаче в петъка бях на един Р.Д, където доста попрекалих с водката  Embarassed и след като и в  понеделника ми беше лошичко реших, че чак пък тридневен махмурлук няма как да е  Mr. Green и си викам я да проверя да не е станало чудото - и то станало  Laughing После пък какъв рев му дръпнах, че съм си напила детето.........ама мъжо ме успокои  Grinning

# 715
  • Мнения: 146
Вие като мъжа ми.И той вика:"Както гледаме 2,така и 3." Да ама на мен хич не ми се иска отново да съм бременна-поне не и толкова скоро.
За забременяването-нашия Габи е правен на 13-ти февруари.Спомням си,че бях запланувала да ходим на СПА,но не можах да се откъсна от работа и си останахме вкъщи.Да,но за сметка на това мъжа ми ми направи страхотна романтична изненада,а подаръка се появи 9 месеца по късно  Mr. Green
Сега и на този Св.Валентин ме очаква нещо интересно  smile3508 Одеве видях,че наднича за разни рецепти из интернет,пита ме бяло вино имаш ли...забравил ми бил ягодите в склада и отивал да ми ги вземе.След такава подготовка и да не съм бременна,може и да стана  hahaha

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Честит Св.Валентин на всички  1dating

ние сигурно няма да празнуваме,мъжа ми работи навън,а аз нямам настроение нещо,Никол и тя е кисела .

А как при вас има ваксини,а в Пловдив или поне нашия педиатър от 1 месец все няма,но това за мен лично е добре,така ще се поотложат малко във времето Simple Smile
От вчера спрях да ям мляко и млечни продукти,но като се замисля за да огранича изцяло източникът на крави белтък не трябва да ям всичко,което в състава си има мляко,а това значи кексове,торти,кремчета ,доста неща ще трябва да не ям.Хомеопата каза за 10 дена да спра с млякото и мед,и да я наблюдаваме -дали ще има промяна в повръщането и обривите.

а за цикъл -нямам още

# 717
  • Мнения: 2
Честит празник   bouquet
Леле кога видях двете черти, кога го носих 9 месеца, че сега и нова тема за ноемврийки 2011 Embarassed много бързо лети времето.
Като ви четох пожеланията ми се прииска пак да съм бременна   bowuu preggo Hug
и аз нямам цикъл още

# 718
  • Мнения: 38
Честит Св. Валентин мамчета, винаги много да се обичате и да сте щастливо влюбени!  Hug  Св. Трифон тази година ще го пропуснем, но може все пак да го уважим с по една чашка винце  Blush

Аз през уикендите напоследък все нямам време за форума и вие сте приключили темата  Crazy  Но, милото като реши да ме уважи с присъствието си и да не ходи по планините, и аз гледам да го уважа с вниманието си   Heart Eyes   

Иначе да се похваля, мъничкия ми жабчо вчера много ни израдва, че за пръви път през деня си заспа сам в креватчето  Party  Както си гледаше дрънкулките, мрънкаше, мрънкаше и накрая си заспинка слааадко и то спа поне 3 часа, и през нощта пак ме остави да спя почти 6 часа без прекъсване Heart Eyes  Дано да си му стане навик и да не вземе да ме опровергае още днеска  Praynig

Лек ден и любовно прекарване днеска на всичките, аз отивам да направя една тортичка-сърце за милото, ако жабчо ме остави де, разбира се  Flutter

# 719
  • Мнения: 220
Честит Свети Валентин!

Малии момичета, прегледах ноемврийската тема 2011 г., направо ме разплакахте, толкова хубави пожелания сте написали! Страхотно оформление на първия пост!
Малко може да съм гадничка, ама им скрихме шапката на Октомврийките  Mr. Green/четох първите постове в тяхната тема/.

Мама МиМи, Деси, ако повлечете крак кой знае още колко ще тръгнем след вас  newsm62.

Общи условия

Активация на акаунт