Имате ли някакви незаменими аксесоари в облеклото си?

  • 2 276
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 859
 Rolling Eyes освен бижутата
много обичам шапки и смея да твърдя, че ми отиват Naughty
харесвам шалове и кърпи всякакви и по много - зиме, лете, всякогаш
 newsm78 друго какво- неща по главата освен кърпи не нося поради прическите ми Crazy
чанти- винаги в тон с облеклото и мноогоо разнообразни
колани- само на дънките  Sunglasses и то с единствената претенция да ми не паднат гащите и да са от естествена кожа
ръкавици- имам си два чифта незаменими - едните са ми любимите ръкавици от преди сто години, а другите са тип скиорски
друго какво- не се сещам...

# 31
  • Мнения: 381
Освен бижутата с които съм неразделна никога не излизам без някаква фибичка.Също така и аз съм фен на шалове и ръкавици/свекито ми подари страхотни черни кожени/.Обичам и колани но се притеснявам като си сложа защото още не съм се възстановила след раждането и не изглеждам много добре вече с колан Sad

# 32
  • Мнения: 277
Обожавам аксесоари, като цяло бижута, колани,шалчета и часовници имам в изобилие.
Ръкавици и шапки не обичам, все пак когато е много студено нося ръкавици, а лятото нося спортни тип бейзболни шапки, когато съм спортоно облечена.

# 33
  • Мнения: X
Колан! Определено!

# 34
  • Мнения: X
И слънчеви очила- задължително, дори и когато е много много мрачно. Направо са ми фетиш.

# 35
  • Мнения: 4 390
Тъмни слънчеви очила, не мърдам без тях.

# 36
  • Мнения: 1 559
Тъмни слънчеви очила, не мърдам без тях.

и аз обожавам слънчевите очила и имам различни цветове за различните дрехи newsm08. Но най-често нося черни и не се разделям с тях, когато се покаже макар и малко слънчице.   dance
Обожавам и коланите.

# 37
  • Мнения: 5 299
За съжаление шапки не ми отиват никакви под никаква форма Cry Опитах това лято да нося една много сладка, но много ми се потеше главата. Шалове и ръкавици също не нося(колкото и да е студено) - последно да съм носила на 7-8 год. Mr. Green Просто ги мразя.

# 38
  • Мнения: 2 674
не ,нямам и няма нищо незаменимо.... Wink

# 39
  • Мнения: 5 317
любимите ми аксесоари са бижутата и коланите.

# 40
  • Мнения: 730
любимите ми аксесоари са бижутата и коланите.
И на мен Peace

# 41
  • Мнения: 1 493
Очила, колани, шапки и ръкавици имам различни цветове и ги сменям непрекъснато, според тоалета !

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Очила имам всякакви цветове и модели и рядко излизам без такива. А чантите са ми голямата слабост...

# 43
  • Мнения: 1 234
Тъмни слънчеви очила, не мърдам без тях.
И аз съм така.
Никога не излизам и без чента-имам всякакви-според сезона и дрехите ми.Ако съм без чента все едно съм без дрехи и постоянно си забравям нещата-портфейл,ключове някаде Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 512
Обичам да нося шалове, независимо от сезона. През зимата задължително нося шапка- тип барета и ръкавици.
В косата винаги си слагам някоя джвъчка- фиба, шнола или диадема.
Много си харесвам дамските чанти, но напоследък- всъщност откак Криси ходи на ясла и мъкнем всевъзможен багаж- ходя с раница и по- спортно облечена.

Общи условия

Активация на акаунт