Отговори
# 45
  • Мнения: 90
Ууу пак сте изписали света!

Диди, поздравления за прекрасната тема   bouquet

Аз в това хубаво време изобщо не се свъртам вкъщи - вчера с мъжо и брат ми ходихме на разходка в Пловдив, после до Асеновград и Бачково... днес пък по задачки бях и малко на разходка.

 Имам чувството, че изглеждам като хипопотам - от където и да мина всички ме гледат в корема....  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 7
Murry мерси за коментара  Simple Smile ние получихме почти всичко останало от приятели и роднини  Simple Smile за нас остана само количка, та за това искаме да е най-хубавата  Laughing за цвета обаче още ще се мисли  Confused

# 47
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Запис от мен  Peace

# 48
  • Мнения: 77
Страхотна тема!Благодаря на авторката!
Купа честит ти рожденик-да ти е жив и здрав и много да те слуша Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 742
Скок и аз в новата тема - много е нежна и красива! Браво, Диди!!!  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 5
mareva, да ти кажа и аз се чувствам като хипопотам, даже днес едно момче поиска да ми пипне коремчето за късмет Wink......направо съм станала огромна. Чак се плаша като се видя на снимки - а бях такова финно гадже!Нищо дано поне сега моето гардже да стане едно хубаво и пухкаво бебче. После ще му мислим

# 51
  • Мнения: 9

chorlamata - Каква е тази техника да дава такива точни данни до грам? В коя болница е това? Аз досега, където и да отида - Шейново или Токуда де - всеки път е "около"..
Хихихи, естествено, че е около. Няма апарат, който да измери точни стойности. Все пак има значаение, дори и човека който го мери къде поставя маркерите при измерване на обиколките. Просто това число е дал ехографа. И все пак друго си е да кажеш " малко над 2 кила"  Laughing

# 52
  • Мнения: 24
Страхотна тема !!!
Чувствам се още по - влюбена и щастлива, толкова е красиво с тези сърчица........

# 53
  • София
  • Мнения: 742
Леле, Мони, много много много е сладък!!!

# 54
  • Мнения: 43
chorlamata - Аз последно бях на консултация на 6-ти януари и беба беше между 800 и 900гр. Трябваше на 3-ти да сме пак, но доктора влязъл в спешна, тежка операция и ни отложиха за единственият свободен, следващ час на 17-ти февруари. Повече от месец и половина нямам никаква представа как се движат килцата, да кажа грамчетата де, ама като чета тук около 2кг и се стряскам, че не сме в категорията.

# 55
  • Мнения: 74
честита ни темичка мами.Диди  Hug   bouquet много е хубава и романтична.Благодаря  Simple Smile
Аз да се отчета от днес,че бях на консултация-3кг отгоре за 1 месец,88см корем,бебка е още седалищно разположена и вече е 1600гр-върви 1 седмица напред.Дано да продължава така и да си седи в коремчето до април  Praynig
elil аз ще раждам в Майчин дом с избор на екип,но моя приятека миналата година ражда там без избор на екип и беше също много доволна
и аз се включвам към отбора на запечените мами  Simple Smile До преди 1 месец много ми помагаше сутри овесени трици с кисело мляко,но откакто почнах да пия желязо за хемоглобина нещата много се убъркаха и сега много често прибягвам до свещичка,че и на мен запека ми докарва контракции
за зодиите-аз съм родена на 27.04-теленце,ММе везни и сега се очертава овне.Просто ще сме страшна комбинация  hahaha
Айде стига съм писала,че се олях.Целувки по коремчетата и лека вечер мамчета  Hug
babybu честито креватче.много е хубаво
Мони Бо е страхотен,много се радвам,че вече сте сев гушнали  Hug

# 56
  • Мнения: 15
Мъри, чорламата, на вас поне ви казват някакви грамове/кг, а тук при нас, където не ми се полагат повече сканове, а последният не помня кога беше, дори на ехографа не пишат тегло, а от тогава само ми мерят корема с линийка и ми казват дължина, не се наемат за тежина въобще Simple Smile
Та по разни калкулатор излиза, че английските бебоци сме много финни!  Grinning 1200-1300, а при вас 2000+ даже!

# 57
  • Мнения: 9
Murry, аз все пак съм 33 седмица вече, а ти си била на преглед преди месец, така че е нормално да има такава разлика. Ако искаш можеш за твое успокоение да разгледаш калкулаторите, който има в началото на темата.

# 58
  • Мнения: 10
Murry, ще сте пораснали най-малко двойно, ще видиш! Те сега яко трупат (също като нас  Laughing)

Meleean, няма страшно, в норма сме Simple Smile Просто другите са за началото на Април, техните бебчета по-рано ще са готови Simple Smile

# 59
  • Мнения: 139
ДИДИчудесно оформление на темичката.Този месец любовта ще ни доѝде в повече Wink.Имаме нужда.
МОНИ,Борко е голям сладур,пу-пу да не му е уроки.Да се прибира вече вкъщи за да сте заедно и да се гушкате.
КУПА,честит ти рожденник.Много да те слушка и обича.

Общи условия

Активация на акаунт