Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Захранихме се! Вчера за сефте му дадох картоф - е нямаше такива физиономии! Не му харесва и си иска млякото.  Crazy Вчера му направих пюрето доста редичко, с повече кърма, днес му го забърках много по-твърдо. Сигурно затова успях да го залъжа да изяде повече днес. Но не защото той пожела, а защото го залъгвах с гърдата (сигурно е грешен подход, но исках днес да имаме прием от поне 2 детски лъжички). Очакванията ми за лакомо дете, което ще зяпа да яде всичко дето му поднасям не се оправдаха и съм малко обезкуражена. Но виж като му дам да суче после - така се настървява все едно е за последно. И какви звуци издава докато суче от известно време... то е смесица от мучене, пъшкане и ръмжене. Винаги е издавал звуци докато се храни, но от скоро е цял реепертоар. Много е смешен. Вашите деца шумно ли се хранят?

alximika, у вас е рай - две деца и две котки, супер емоционално е постоянно (предполагам) Simple Smile За реда не го мисли сега. Аз съм перфекционискта и изкривена професионално(качествен контрол ми е специалността) на тема всичко да е под конец и под мой контрол. Но перфектните, излъскани къщи не носят този уют, както една разхвърляна с играчки стая и щастливи деца потънали в заниманията си. Вярвам, че ще ми писва често да си гледам къщата на вили и могили. Особено сега както чакаме и още бебета у нас. Ще бъде много весело и да - ще има много за чистене, но това ми е като сбъдната мечета - къща пълна с бебета Simple Smile

gerinceto, дано скоро се върнете към нормалното сукане. Защо не потърсиш помощ от консултантките? Цедих се два месеца и половина в началото и знам каква хамалогия е. Опитай с помощ, кърменето определено си заслужава усилията, които полагаме.  Wink

Люляче, brilliant и аз мисля скоро да вкарам авокадо в менюто. Ще ми е интересно да споделяме.

velizarka, браво на теб. Аз пък съм качила. Не ми се отразява добре липсата на разходки в парка.

Palmirka, ние сме много назад с захранването и сукането ни е страст. Само да му подам и веднага зяпа и суче с кеф. Знам, че до годинката е нормално да има 2-3 млечни хранения.

Гери, ние имаме такъв шантав режим от както сме се родили и повярвай ми не успях да го коригирам. Ако живеехме в Лондон или нейде из Португалия щеше да ни е перфектно.

# 676
  • София
  • Мнения: 4 580
Ох малко страничен въпрос, имате ли цикъл и кога ви дойде за първи път след раждането, чета че v_spasova въпреки че кърмиш имаш....
С Лора ми дойде 4-ти месец от раждането. Беше само на кърма първите 6 месеца. Сега със Сами - още на 3-тия ми дойде Tired И все още не съм го захранила.
Много прецакана се чувствам по тоя повод.

Сами най-после се обърна сам по корем Simple Smile Много съм хепи Simple Smile

desunique, ако случайно сме били навън и малко съм забавила ядене, е едно ръмжене и настървяване ... бая шумно суче моя.

# 677
  • Мнения: 95
Айде чистниците се разписаха. Mr. Green Аз не мога също да се похваля с някаква мания за чистене. Преди, като нямахме деца си беше чудесно. Събота и неделя си чистехме основно с мъжа ми и до следващото чистене нищо не личеше (освен прах, че сме се мебели цвят венге и да не ви разправям, в момента в който си изчистил веднага се наслагва прах отново  Close) А сега не ми се говори. То не са мъхове зимата, лятото пясък -ужас. Да не говорим, че навсякъде има играчки. Сега поне Део си има стая, ама и на Ема играчките вече ни превземат. Та в този ред на мисли няма как да изкараме с едно чистене за седмицата. А и готвя през ден, почти всеки ден перални. Да не говорим за тоалетната (с двама мъже в къщата - сещате се. А и Део се учи как да пикае по-надалече  Sick)
Деска, като роди котката ти смятате ли да раздавате/продавате котенцата?
За отслабването няма да се повтарям, че е досадно вече, но при мен явно много се отразява кърменето. Покрай него много свалих, а не се ограничавам. А ми дойде МЦ на 4.5 месеца след раждането. Малко поизбърза, ама здраве да е.
Вчера дадох на Ема за пръв път каша- оризова, безмлечна (сложих и малко пюре от круша). Е нямаше такова кривене. А се сещам, че и Део не й беше фен на тази каша. Що пак се прецаках, така и не разбрах. Ще пробвам пак, и ако не й хареса ще я сменям.
Честити месечинки на празнуващите днес.
Още нещо щях да пиша, ама забравих.
П.С оф зарибих се по едни кукли- Валдорфски кукли. И смятам в скоро време да направя такава на Ема. Много са сладки, вижте ги- http://merypoppins-madebymy.blogspot.com/

# 678
  • Мнения: 95
Искам да питам. Как слагате връзка към интеренет в дума (изречение)? Например вижте, а като натиснеш подчертаната дума да ти излиза линк към страница. Дано ясно да съм обяснила.

# 679
  • Мнения: 1 898
Отчет след днешната консултация: Дребосъчка е качила само 200 грама и в момента е 5.800 и 61 см. Спред доки наддаването е малко.Имам разрешение да захранвам вече, но ще си чакам 1-ви март.
За цикъла си говорите. На мен миналия месец ми дойде, а този не. Възможно ли е да не са се регулирали хормоните още заради кърменето, та от това да е? newsm78

# 680
  • Мнения: 95
Ulia , напълно възможно е. И аз си мислех, че няма да ми доде на следващия месец, че имах закъснение, ама не ме подмина. А какъв теч беше  ooooh! (сори за подробностите), направо как не ми изтече кръвта не знам. Никога не ми се е случало такова чудо. Ако и този път стане така , май ще се консултирам с АГ, че не е нормално.

# 681
  • Мнения: 17
Аз влизам с една похвала-почнах 90 дневната диета,че други хич не ми допадат,пък и аз гладна немога да стоя Naughty и оооооооооо чудооо,след 16 дена,положителния резултат е факт,обух си панталон от достааа преди да забременея newsm44 newsm44 newsm68 newsm44-на килограми съм свалила 2-3,но пък сантиметрите говорят друго,понеже се мерих преди да почна.ЕЕЕЕЕ няма такава радост ви казвам,тея дето са я измислили са СУПЕР.Само корема остана ама и с него ще се преборя Naughty

# 682
  • Мнения: 413
Ох, това чистене... newsm77 Simple Smile
Ние живеем в къща и се отопляваме предимно с дърва, можете да си представите за каква мръсотия става въпрос...аз пък съм луда на тема чистота и ... всеки ден едно и също - прахосмукачка, прах, пералня.Готвя почти всеки ден, няма как, трябва да се яде. Simple Smile
Та програмата е пълна, ама така като гледам всички сме така.
За МЦ - на мен още не ми е идвало, а кърмата ми намаля, почнахме със захранването (вече 3-та седмица).Не се оплаквам де.
За диети си говорите - аз нямам нужда, 2 килограма съм по малко от преди да забременея.Но две бременности за няколко години си казват думата - корема и д...то така са ми отпуснати.Трябва да почвам някакви упражнения да правя, малко да се стегна, ама и аз не знам какви.

# 683
  • Мнения: 1
Искам да питам. Как слагате връзка към интеренет в дума (изречение)? Например вижте, а като натиснеш подчертаната дума да ти излиза линк към страница. Дано ясно да съм обяснила.
точно под бутона "В" за удебелен шрифт на втория ред има едни бутони на третия пише вмъки връзка ...натискаш него  искачат т ти две скобички, после копираш линка на другата страница и го поставяш  между  тези скобички  Naughty дано си ме разбрала
НАТ бързо да даваш линк ,чкъм диетката,че да не останем и ние дебели   bouquet

# 684
# 685
  • Мнения: 1 898
Машонка, дано да си права, че иначе ще съм втората в историята, заченала непорочно.  Flutter

# 686
  • Мнения: 2 922
Искам да питам. Как слагате връзка към интеренет в дума (изречение)? Например вижте, а като натиснеш подчертаната дума да ти излиза линк към страница. Дано ясно да съм обяснила.

Слагаш думата в скобите за линк , в първите скоби след url слагаш = и след равното линка.

Нещо такова [url = линк] вижте [/url] - но не оставяш разстояния м/у url=link]вижте[ - aз сега съм оставила, за да видиш как изглежда.

# 687
  • Мнения: 0
хелоооуууу мамашки,

ето ни и нас, вчера бяхме на кожен и на ортопед е Токуда и цял ден не съм ви чела, бях записала двата часа с 4 часа разлика, та се пошляхме доволно в Сердиката, нямаше почти хора и беше супер, малко и аз свят да видя Laughing иначе детенце е добре и вече имаме официално разрешение да сядаме  Peace

Да ви се похваля, днес е пети ден откакто ядем оризова каша и мога да кажа, че реално чак днес хапна нещо  Laughing, явно ще я караме бавно и полека. Иначе хапването не й се отразява на кърменето, яде си като преди, когато й скимне и задължително цоква при всяко приспиване, та не знам точно колко пъти ни се събират, но не са малко  Tired

МЦ нямам още, а и нямам изгледи скоро да се появи, нищо не чувствам  newsm78
За чистенето, еми правя го, ама без особено желание....няма как, а не ми се мисли като пропълзят след някой и друг месец, сигурно по три пъти на ден ще се бърше ooooh! иначе всеки ден чистя нейната стая, а целия апартамент основно веднъж седмично, за готвенето както дойде, но определено не е всеки ден Peace

В четвъртък мисля да я водя за кръв и урина, ама още се чудя дали има още много болни пред кабинетите, че не ми се рискува Whistling

още нещо исках да пиша, но като се сетя, отивам, че пак се оакахме ooooh!

# 688
  • Мнения: 2 278
Искам да питам. Как слагате връзка към интеренет в дума (изречение)? Например вижте, а като натиснеш подчертаната дума да ти излиза линк към страница. Дано ясно да съм обяснила.

Слагаш думата в скобите за линк , в първите скоби след url слагаш = и след равното линка.

Нещо такова [url = линк] вижте [/url] - но не оставяш разстояния м/у url=link]вижте[ - aз сега съм оставила, за да видиш как изглежда.

тест - мечтая си да съм кувейтчанка

# 689
  • Мнения: 26
Всички шкафове обърнах, изхвърлих разни неща, пренаредих и така както не ми стигаше мястото сега даже имам малко свободно и се чудя с какво да го запълвам.  Mr. Green

Яни, предполагам, че все ще се намери някоя разпродажба  Mr. Green
Майка ти преди да си дойде, що пък да не мине през H&M например  Joy

А и Део се учи как да пикае по-надалече  Sick)

Маша, дано се научи по-скоро момчето. Стискам палци  Joy Mr. Green Joy

[П.С оф зарибих се по едни кукли- Валдорфски кукли. И смятам в скоро време да направя такава на Ема. Много са сладки, вижте ги- http://merypoppins-madebymy.blogspot.com/

Страхотни са!!! Може ли една и за нас?  Praynig

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 17:37 от Victoria.

Общи условия

Активация на акаунт