"Системата минус 60" - тема №20

  • 42 671
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • из България
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен
Няколко дни съм несистемна,но днес вече да.
Отчет:З-3в1,1 ф.бял хляб,боб,маринована чушка
          О:кебапчета и 2 домата,1ябълка
           В:2 кебапчета

# 166
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здрвейте.
Мерси за посрещането  Hug
Отчета за днес:
з: една филия бял хляб с маргарин, половината със салам, половината с пастет. Парче бисквитена торта.
о: порция печено св.месо с гъби и сос /малко/, портокал.
в: ориз с малко грах и домати, малко патешко месо готвено.

Вечерята ми май не беше системна, нали? Месото ли беше грешка в случая?

Ави, какво те хвана  Sad. Пази се Hug

# 167
  • Мнения: 2 319
в: ориз с малко грах и домати, малко патешко месо готвено.

Вечерята ми май не беше системна, нали? Месото ли беше грешка в случая?
Права си, не е била системна. Месото е във вариант 6, а грах може за обяд, но не и за вечеря. Но при теб това може да се вземе като плавно преминаване към режима, затова не се къхъри сега толкова, ами утре преди да седнеш да вечеряш, виж дали яденето отговаря на дадения вариант и което не отговаря го махаш. По-добре още в самото начало да започнеш да спазваш всички правила - лично мнение Peace

# 168
  • Мнения: 95
Добър вечер!

Сега имам малко време за вас! Четох ви, но не много съсредоточено, за което се извинявам, но ми е натоварена програмата тези дни. Тук успявам да съм напълно системна. Ставам към 6:50, закусвам нещо, после пия кафе с колегите. Обядът ми обикновено е към 12-12:30. Вечерям към 17ч., защото тогава се прибирам и съм си гладна. Чувствам се поолекнала Wink и по - прибрана на см. Други ден, живот и здраве, правя една година на системата и ще споделя отчет в мерки и теглилки. Е, мерките ще са от преди седмица, но все пак са си достатъчен стимул и ориентир, за тези, които сега започват.

Добре дошли на всички нови системки!   bouquet

Целувки и хубава вечер!

# 169
  • Мнения: 0
Добро утро .Тази сутрин кантарът показа 0,500 кг. на горе, но предполагам, защото съм в МЦ Twisted Evil Искам да попитам нещо.Може ли да се комбинира морено с извара?Правя си такъв пастет морено, извара, чесън,сол и малко лим. сок.Не можах да намеря нищо за мореното а ми се иска за обяд да хапна такъв "пастет".
Менюто ми за днес е :  З- овесени ядки и малко домашна торта;
О- не съм го измислила
В- сиренки наши с айрян
Успешен и системен ден на всички 

# 170
  • Мнения: 389
Добро утро!
Вече съм на работа, с гърлобол и ми е едно кривооо. Ще видим какво ще се яде днес в стола.

# 171
  • varna
  • Мнения: 137
как се справяте с прегладняването между обяда и вечерята?

# 172
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
как се справяте с прегладняването между обяда и вечерята?

Винаги си хапвам да следобедна закуска плод.

# 173
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Добро утро .Тази сутрин кантарът показа 0,500 кг. на горе, но предполагам, защото съм в МЦ Twisted Evil Искам да попитам нещо.Може ли да се комбинира морено с извара?Правя си такъв пастет морено, извара, чесън,сол и малко лим. сок.Не можах да намеря нищо за мореното а ми се иска за обяд да хапна такъв "пастет".
Менюто ми за днес е :  З- овесени ядки и малко домашна торта;
О- не съм го измислила
В- сиренки наши с айрян
Успешен и системен ден на всички 

              Доколкото знам, морено и патладжан е едно и също, така че може за обяд, за вечеря не е разрешен  Peace

# 174
  • Мнения: 389
как се справяте с прегладняването между обяда и вечерята?
Вече не огладнявам,преди ядях портокал или ябълка.

# 175
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте Hug
Моя отчет за вчера е: з-3 сухара със сирене и лютеница; о-180гр. печени дробчета, краставица около 250гр. и сирене; в-нямах тъй като не можах да се спретна до 18ч, но към 20ч започна да ми става лошо и хапнах сирене  Tired
Днес закусих 2 сухара със сирене и лютеница, биквита и 1 блокче шоколад, реших че мога 3-4 пъти седмично да си позволя сладко. Още не съм се мерила на кантара, защото искам да видя малко по голяма разлика. Е определено корема ми се поприбра, не че имам голям Blush На мен кг. ми са се лепнали на бедрата и дупето нагоре съм си добре, ама какво да се прави.
как се справяте с прегладняването между обяда и вечерята?
Вече не огладнявам,преди ядях портокал или ябълка.
И аз така процедирам Peace, но почти не съм го правила

# 176
  • Мнения: 3 089
хммм, аз не прегладнявам сякаш. ако имам нужда от нещо сочно, мушвам 1-2 ябълки  Peace

морено не знаех какво е, така че специално проверих в гугъл - патладжан било; а както нес ти е казала, щом е патлаждан, значи не може за вечеря  Peace

за днес - еспресо с мляко и мъъничко захар; супер късна закуска, но затова пък пищна - няколко палачинки с каквото ми падне - ядох и със сирене, и със сладко от малини, и с течен шоколад; нормален обед надали ще имам след тая пищна закуска, тъй че вечерята ще е ранна и неясна за сега  Peace

vh1 сега върти един хит на марая кери, който е от ранните й години - когато си беше нормална девойка с голям глас. спомних си защо я харесвам   bowuu

# 177
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,

Вчера: о. оризовки, млечна салата, купичка царевица
в. паница супа от елда, салата моркови с копър

Доста рано огладнях от тази комбинация, но не ми направи особено впечатление. Така или иначе замразих супата за детето и довечера ще измисля нещо друго.

Днес:
з. две малки сладки рула, ягодова активия, мляко с кафе, захарни бонбони
о. печена кайма на фурна, два домата
в. не знам дали ще успея преди 18, че ще водя детето на ортопед, но ще гледам да забърша една ябълка поне по пътя.

как се справяте с прегладняването между обяда и вечерята?

Това изобщо не ми се е случвало. Закусвам късно, обядвам късно и ако съм огладняла в 18 направо си е добре.

# 178
  • UK
  • Мнения: 88
 Добре,де, няма ли мами вегетарианки или полу-вегетарианки сред вас? Simple Smile Да ми кажете как процедирате със соята?!  Аз го мислих,мислих вчера и стигнах до извода, че след като за мен соята е заместител на месото,мога да си я ям все едно е месото в режима  Mr. Green Но все пак ако някоя има опит - да сподели дали греша или не!  Peace
Иначе за днес - З: 1 Сникърс, О: зел. яхния с фил.р.хляб, В: спаначна супа

10 дена вече съм режимна и корема ми се по прибра  Mr. Green Е,той не ми е основния проблем де, лепя на дупе и бедра аз, и от другата седмица като ми мине МЦ-то, почвам и упражнения. Харесах си това Pump it up от заглавната страничка. Месец-два ще съм с него,докато посвикна,че не съм правила упражнения от 100 години, а после минавам на кикбокс аеробика  Simple Smile

И никакви прегрешения,ей, толкова е лесен за спазване този режим, няма да се давате лесно!  Hug
А,и м/у другото,аз също не прегладнявам м/у храненията, но ако случайно се случи - ще изям някой портокал/или ябълка/.

Последна редакция: ср, 16 фев 2011, 12:49 от Nepopravimata

# 179
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Непоправима, аз не съм яла соя, но, доколкото знам, по състав е близка до бобовите, нали не бъркам? Мисля, че можеш да я включваш като бобова култура.
Маик, и дъщеря ми каза, че било малко. Затова тази сутрин на закуска изядох един портокал и две филии бял хляб, препечени и поръсени с олио от гроздови семки и шарена сол.
По-късно в 10:00 хапнах един банан, а сега обядвам с рачешки рулца и краставица. Рулцата са 250 г, краставицата не съм я теглила, нормална оранжерийна.
Това добре ли е като обем?

Общи условия

Активация на акаунт