"Системата минус 60" - тема №20

  • 42 663
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 277

..................................
кажете, моля това кафе с мляко на обяд дали е ок

приятна вечер и успехи

                    Съвсем ок си е  Peace 
                    И гледай преди всичко здравето, съобрази си системата с твоите нужди  Hug

благодаря ти. жасмин, и на теб
да, определено го съобразявам. принципно не би трябвало да си пречат толкова много, но трябва да балансирам въглехидратите и да си наглася стойностите спрямо новия режим.

днес се измерих и съм -800гр. спрямо понеделник, но не бързам да се радвам, защото аз обикновено си варирам нагоре надолу

хубав ден

# 46
  • Мнения: 4 585
            Дори се срещало сирене, което съдържало около 10% сол  Rolling Eyes  Така че ако сутрин има плюсче, първо, може би, трябва да се помисли, колко сол сме приели с вечерята  Peace

Абсолютно си права! Аз сиренето от години го обезсолявам няколко дни предварително преди да го ям, а ако случайно някой го е изял и за мен няма, прилагам бързо обезсоляване с гореща вода. Предпочитам да се натроши сиренето, отколкото да умирам от сол и да изпивам нечовешки количества вода след това... И прекаляването със солта като консервант се наблюдава и във всички колбаси, но при тях няма как да стане обезсоляването. За това преминах съм стандарта Стара планина. Значително по- малко количество сол и подправки (което пък показва, че месото е по- качествено - от готвачите знам, че колкото повече подправки съдържат колбасите, толкова е по- ниско качеството на месото в тях), а за мазнините няма да споменавам. Сега дори ми прилошава от сурово резенче обикновен колбас, който преди съм консумирала редовно. 

Жаси, приятна системна среща  Hug

Диви, чакам си аз да се похвалиш  Mr. Green

# 47
  • ВАРНА
  • Мнения: 83

...................................

днес се измерих и съм -800гр. спрямо понеделник, но не бързам да се радвам, защото аз обикновено си варирам нагоре надолу

хубав ден

           Я си се зарадвай  Hug  То радостта си е част от режима   Peace



           Беки, аз засега внимавам със солта само на вечеря... Сиренето у нас не стига до обезсоляване, затова вечер си го позволявам само в салата, по малко... Иначе си ям гадната извара Wink

# 48
  • Мнения: 389
Привет  Hug
Менюто за днес:
З: Мекица,ама ми стана тежко  Whistling , май няма да повтарям;
О: Боб
В: Сигурно салата,не съм го измислила още.

За сиренето,аз обезсолявам само на малкия, сега сме на засилен калциев режим и гледам да го тъпча с много сирене,извара, суров сусам и такива неща.
Знам,че солта е много вредна,но не мога да се откажа за сега от нея  Rolling Eyes
Приятен ден на всичкииии  Peace

# 49
  • Мнения: 10
Момичета кога направихте нова тема че и до 4 стр. сте стигнали.
Кг. са същите менюто ми за вчера
З.1 банан О.риба на скара В.шопска салата и кис. мл.
Кали ЧРД на патерици  newsm59
Успешен ден ви желая Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 7
Здравейте,сладурки! Hug
Днес имам мъничък минус-300гр,но напълно достатъчен за поддържане на мотивацията! Simple Smile
Днес менюто ми ще е:
З:2принцеси със салам и кашкавал,1солена бисквита
О: 2запечени кренвирша(без кашкавал)+сок от малко помело,1/2 портокал,2 мандарини и малко ананас(прясно изцеден)
В:Зелена салата с репички,пресен лук,краставичка и доматче(много обичам,нямам търпение да дойде време за вечеря Joy)

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 13:29 от eplauz

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
твоите врабешки килца

 rotfImbo rotfImbo rotfImao

Има, има накъде. Колкото повече, толкова повече, както казва Мечо Пух. Mr. Green

Това за солта е много вярно, забелязала съм, че като ям по-солено вечерта и сутринта нищо не съм свалила и се чувствам подута.

от готвачите знам, че колкото повече подправки съдържат колбасите, толкова е по- ниско качеството на месото в тях

Аз пък съм чувала, че се слагат повече подправки, за да се прикрие това, че месото леко е взело да се разваля. Затова от магазин не купувам месо, овъргаляно в подправки. Peace

Менюто ми днес:
З: сандвич с кашкавал и луканка;
О: картофена супа и шопска салата;
В: пилешки бутчета на скара.

# 52
  • Мнения: 203
Да попитам - житния режим дали ще ми попречи на свалянето на кг. newsm78 ?
Понеже смятам да го почвам /да опитам/ на 21.02.2011

# 53
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Да попитам - житния режим дали ще ми попречи на свалянето на кг. newsm78 ?
Понеже смятам да го почвам /да опитам/ на 21.02.2011
Не знам няма ли да ти забави метаболизма, все пак калориите при житния режим са доста редуцирани, колко да са 100 г жито, 3 ябълки, орехи и мед? Няма и 1000 калории.
За днес:
закуска - портокал и овесени ядки със сирене
обяд - пиле със зеле
вечеря - пак кисело мляко, много хубаво ме засища
Смятам да се тегля веднъж седмично, аз почнах във вторник. Има ли ден, нарочен за отчети или кой когато се измери, тогава пише?

# 54
  • Мнения: 2 317
Да попитам - житния режим дали ще ми попречи на свалянето на кг. newsm78 ?
Понеже смятам да го почвам /да опитам/ на 21.02.2011
Ами ако не ти върви Системата може да пробваш. Ако обаче имаш добри резултати с нея, не рискувай да правиш житния - предполагам след това може да влезеш в застой Peace
Смятам да се тегля веднъж седмично, аз почнах във вторник. Има ли ден, нарочен за отчети или кой когато се измери, тогава пише?
По принцип отчета е в понеделник Peace

# 55
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета!
аз не съм писала има няма 2 седмици, защото ми е много напрегнато. Но ви чета, когато мога и системствам доколкото е възможно (не спя редовно и невинаги смогвам с часовете, но иначе всичко е под контрол).
Не съм се теглила, но мисля, че има напредък.

Минах само да ви поздравя всички, честито на празнуващите и успех с минусчетата   bouquet

# 56
  • Мнения: 3
Боби, драконите съществуват ли?
Глупости ,Дийн, те не съществуват.
Не можеш ли да разпиташ тук-там?
Да и на кои да звънна, Хогуoртс ли ?


beki8 - Веднага казвам - във вторник най-накрая влязох в клуб "Минус 30кг" с постижение от 30,2кг свалени за година и 8 дни!!!    

Но.. ме мързеше да пиша, хиихихихих!!!!

Стелеее - къде ми е червеният килим и шампанското? А циганският оркестър?      

Размечтах сееее

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 17:51 от divimo -66,8

# 57
  • UK
  • Мнения: 88
Здравейте момичета! Айде още едно "свежо" попълнение към вас! Simple Smile Тъй като и без това съм фен на разделното хранене, този режим ми се стори като за мен Simple Smile Пък и обичам да си чувствам стомаха празен като си лягам,а ранната вечеря е перфектна за това Simple Smile
От Понеделник съм системна и резултата вече е 1кг надолу Simple Smile И се чувствам добре, дори не мога да кажа,че се чувствам гладна Simple Smile
От 1ви Януари спрях цигарите и си дадох толеранс 1 месец каквото имам да качвам,да качвам и после - край! Че лятото иде Wink Почнах 73кг, целта ми е 10кг надолу, а перфектния вариант би бил да закова на 60кг  Mr. Green
И така де,отчета ми за днес е :
З: 1 баничка с извара/сирене - така и не разбрах Simple Smile + 1 сладолед
О: Ориз със зеленчуци + 1 фил. ръжен хляб
В: зел. супа - ей сега отивам да си я изпапкам :Р

# 58
  • Мнения: 2 317
В: зел. супа - ей сега отивам да си я изпапкам :Р
Добре дошла.
Към супата може да добавиш мляко, извара, сирене или плодове за десерт. Има вероятност да прегладнееш Peace

# 59
  • Мнения: 5 001
Диви, браво ,честито, страхотен резултат  Hug

При мен нищо ново, системна съм, но ми играят тука едни грамове нагоре-надолу и полудявам Sad явно е някакъв застой. 56,400 до 57,100 през 2-3 дни, явно скоро няма да слизам надолу, нормално най-много време съм била точно на тези кила. Надявам се със затоплянето на времето да смъкна още малко.
В момента имам един доста по-горещ проблем, събрах пари за антицелулитни процедури и се започна голямото ровене и чудене къде точно и какво точно, велашейп, веласмуут, бишейп, за ръчните масажи не съм много склонна, бавно идва от тях резултата при мен, а и после поддръжката е по-начесто, а нямам свободно време.
На новите попълнения добре дошли и успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт