D H L - 3

  • 63 987
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 607
zdravei te i az imam su6tiq problem napravih poru4ka na 26.09.2011 i do sega nqmam nikakuv nomer za prosledqvane i dosta se pritesnqvam

От кой сайт е поръчката?

Писането на кирилица е желателно....
  от спортдирикт       

Не е ли рано още? А и аз си получих поръчка от там без да получавам номер за проследяване. Успех!

# 691
  • Мнения: 4
zdravei te i az imam su6tiq problem napravih poru4ka na 26.09.2011 i do sega nqmam nikakuv nomer za prosledqvane i dosta se pritesnqvam

От кой сайт е поръчката?

Писането на кирилица е желателно....
  от спортдирикт       

Не е ли рано още? А и аз си получих поръчка от там без да получавам номер за проследяване. Успех!
ами до сега винаги на 2 ден съм имала товарителница а сега ништо и парите са във банката не пипнати незнам какво да правя

# 692
  • Мнения: 160
Аз малко бързам, но да попитам мацките, чиито поръчки от 27.10 пътуват с ДЧЛ от ЛР, до къде ви стигнаха пратките. Моята вече два дни стои в Айндховен.
Много моля и някое мамче, което скоро е получило пратка с ДЧЛ да ми даде номер на товарителница, за да проследя кога горе-долу ще пристигне моята, че на този адрес, който съм посочила не живея от доста време, а и няма кой да ми получи пратката в следващите десетина дни.

# 693
  • Шумен
  • Мнения: 196
Здравейте! Чакам поръчка от спортсдирект и си следя движението на пратката.
Обаче ми се вижда малко странно маршрута на пътуването UK- BELGIUM- HUNGARY-  FINLAND -  GERMANY -  BELGIUM.
Имам притеснения,че ще се върти в северна Европа и до тук няма да стигне ooooh!

# 694
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Здравейте! Чакам поръчка от спортсдирект и си следя движението на пратката.
Обаче ми се вижда малко странно маршрута на пътуването UK- BELGIUM- HUNGARY-  FINLAND -  GERMANY -  BELGIUM.
Имам притеснения,че ще се върти в северна Европа и до тук няма да стигне ooooh!
Странничко..след Унгария трябва да влиза в България...обади се на ДХЛ най-добре и попитай.

# 695
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да попитам дали някой е имал подобен проблем:
Поръчах си от китайски сайт 4 броя игрови конзоли имитации (естествено) на известна фирма. След като ходих до митница и платих ДДС ми казаха,че ще чакаме разрешение от тази фирма и една от служителите ме успокои да не се притеснявам, ще си ги получа, защото бройката била малка.Казаха ми, че ще се обадят до няколко дена.
Минава повече от седмица и аз отивам да си взема пратката, като съм решила, че не са се сетили да ми се обадят. Отивам там в 12 стая и мъжът не ми казва нищо дори ми се скара. Оказа се, че съм получила писмо на предишния ми адрес. И ми каза да се свържа с някакъв адвокат.
Нищо не разбирам и си тръгвам ядосана (за пореден път).
Докато се прибирам ми звъни адвокатът и ми казва, че трябва да подпиша договор за унищожаването на стоката. И аз го питам "какво ще получа ако го подпиша?" (имах предвид от парите си), а той ми казва това, че няма да бъдете съдена...
!!??
Някой може ли да ми каже какво да правя, ако го подпиша няма да си получа стоката, нито парите?

# 696
  • Мнения: 0
Крайният срок за подписване е 12.12.2011 какво да правя?
И в този договор ме задължават да плащам разходите по съхранение в митницата и по унищожението...

# 697
  • Мнения: 272
Здравейте! Чакам две поръчки от Ларедут, в петък получих мейли от ДЧЛ за проследяване, погледнах в сайта им и видях, че е получена информация за пратката и в събота вече нищо не намираше. Така до днес. Случвало ли се е на някой друг, защото на мен досега никога?

 Embarassed Сега проверих и във френския ДЧЛ и я намерих, все така си стои с получена информация.

# 698
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте! Чакам две поръчки от Ларедут, в петък получих мейли от ДЧЛ за проследяване, погледнах в сайта им и видях, че е получена информация за пратката и в събота вече нищо не намираше. Така до днес. Случвало ли се е на някой друг, защото на мен досега никога?

 Embarassed Сега проверих и във френския ДЧЛ и я намерих, все така си стои с получена информация.

Спокойно ще ти тръгне пратката. Явно все още не пътува към БГ. Може и няколко дни да ти отлежи в Лил ако имат много работа. Обикновено тръгват веднага. А може и просто ДЧЛ да не са си опреснили инфото в сайта. На мен за една пратка преди няколко дни мни даде едва 3 стъпки и изведнъж се оказа в БГ. Следи си срока и ако те притеснява нещо звъни в ДЧЛ.  Peace

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 371
Здравейте. Сутринта ми се обадиха че между 12 и 16ч ще получа пратка с DHL, но след малко звъннаха пак и ми казаха че са променили часовете между 16 и 20ч. Обаче явно диспечърът се е объркал, защото пратките са 2(аз не знаех че и двете са пристигнали) и като са идвали със първата следователно никой не им е отворил. Сега пише че пратката не може да се пази и ще се върне обратно към подателя. Сега не работят за да им звънна. Най-рано утре в 9ч е възможно. Дотогава би трябвало все още да е в тях нали? Ох, надявам се да не я изпратят обратно, защото ми е важна, а и все пак е тяхна грешката.
На някой случвало ли му се е? Знаете ли до колко дни пазят пратките при тях? Благодаря   bouquet

# 700
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Едва ли ще я върнат веднага. При мен обикновено като няма никой на адреса, след това стои в офис и чака инструкции. Но втори път на адрес не ходят, аз се замъкнах до техен офис за си я взема преди седмица. Обади се утре сутринта. Peace

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 371
Много ти благодаря Hug Дано наистина изчакат Praynig

# 702
  • Варна
  • Мнения: 11 340
След колко време получавате втори е-мейл за проследяване от Ларедут? Не бях пускала поръчка от почти година, преди седмица поръчах, но още нямам такъв е-мейл, а по показаните в първия пост начини на проследяване, нищо не ми излиза. Колко време се мотаят (при тази високата доставка, дето ми я нахакаха!!!) обикновено?!

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
за поръчка от 29.01, получих мейл за ДЧЛ чера. Тази нощ е отпътувала от Холандия.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, tanya_p, аз все още нямам втори е-мейл.  Crazy  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт