Жената Дева/6/

  • 28 978
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 814
Хайде и аз да се присъединя към вас. Simple Smile Аз съм от разхвърляните и хаотични деви. Crazy

# 706
  • Мнения: 78
Здравейте Девички, днес си разбрах асцендента-рак е.аси комбинацията съм!!!

# 707
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
deyna_ , Също като мен  Mr. Green Ужас  Joy

Хайде и аз да се присъединя към вас. Simple Smile Аз съм от разхвърляните и хаотични деви. Crazy

Добре дошла  Hug

# 708
  • Мнения: 459
Аз съжаление не знам какъв ми е асцедента,защото не знам в колко часа съм родена. Whistling

# 709
  • Мнения: 78
Аз съжаление не знам какъв ми е асцедента,защото не знам в колко часа съм родена. Whistling
Не знаеш ли поне между кой и кой час си родена? Може да попиташ в общината в колко часа си записана и аз не знам точния час ама знаех , че съм между 00:00 и 01:00 часа. Сега мисля да попитам в общината за точен час.

ДОРОМ  Hug Ще се подкрепяме!!!

# 710
  • София
  • Мнения: 799
Хайде и аз да се присъединя към вас. Simple Smile Аз съм от разхвърляните и хаотични деви. Crazy
И аз Laughing

# 711
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте и от мен Hug

Още една Дева с асцендент Рак  Wink  Родена съм на 19 септември.

И аз не съм особено подредена, макар че се дразня, когато нещо не е на мястото, на което аз съм решила, че трябва да бъде  Crazy

С моя мъж се запознахме в университета.  Доста дълго време мина, преди да реша, че ще се дам  hahaha  Май с всички сериозни връзки в живота ми съм била такава...


Мисля, че жените зодия дева изграждат дълготрайни връзки, защото преди това много добре са анализирали предимствата и недостатъците на партньора.

Съгласна съм, много точно казано Peace

# 712
  • Мнения: 778
А аз съм с асцедент Лъв  newsm78

От коя година нататък асцедента започва да влиае повече?

# 713
  • Мнения: 814
Моят асцендент е Козирок,а Луната ми е в Риби.

А аз съм с асцедент Лъв  newsm78

От коя година нататък асцедента започва да влиае повече?
Асцендента има силно влияние след 30-тата година.

# 714
  • Мнения: 78
А аз съм с асцедент Лъв  newsm78

От коя година нататък асцедента започва да влиае повече?
Май от 25 нагоре но не съм сигурна, трябва да се попита астролог!

# 715
  • Мнения: 15 379
Той си влияе от раждането, няма по-силно въздействие с порастването.


Пример: аз съм Дева, с асцендент в Овен и Луна в Скорпион.
Винаги съм била щура от както се помня. Това идва от Овена - бързи решения, емоционалност, огън и пр.
Синът ми е Лъв, с асцендент в Дева. И няма такова дете - всичко се пази и внимава. Няма счупена играчка, няма омърляна книга. Много е суетен - да, идва си от Лъва, но пък виждам как залита по здравословното хранене, здравословният живот, педантичен е, плах на моменти.
Въобще се получава една компилация от черти и на двата знака.
Принципно се твърди, че именно асцендента е онзи, по който си характерен за околните. Аз обаче не съм съгласна.

# 716
  • София
  • Мнения: 12 555
Синът ми е Лъв, с асцендент в Дева. И няма такова дете - всичко се пази и внимава. Няма счупена играчка, няма омърляна книга.

Това все едно аз съм го писала за моя син. Лъв с асцендент Дева и луна в Дева. Добре го родих  hahaha

Аз самата съм Дева с асцендент Водолей и луна в Скорпион  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 15 379
Нана, Луната в Дева съвсем ще засили тенденциите на знака Laughing.
Повечко кураж трябва да им се дава на нашите деца - един път, че са Лъвове и винаги са на ръба на съмнението "колко са велики", отделно плахостта на Девата.
Аз моето го ръчкам типично по девически "Давай, можеш, не се съмнявай". И то милото драпа.
Ама така е в живота, трябва да са уверени, че могат, независимо от знака.

П.П. Като яхна метлата и стана саркастична, типично по лъвски ме отминава в блажена леност.
Друг не би ме изтърпял.

# 718
  • София
  • Мнения: 12 555
Нана, Луната в Дева съвсем ще засили тенденциите на знака Laughing.
Повечко кураж трябва да им се дава на нашите деца - един път, че са Лъвове и винаги са на ръба на съмнението "колко са велики", отделно плахостта на Девата.
Аз моето го ръчкам типично по девически "Давай, можеш, не се съмнявай". И то милото драпа.
Ама така е в живота, трябва да са уверени, че могат, независимо от знака.

П.П. Като яхна метлата и стана саркастична, типично по лъвски ме отминава в блаженна леност.
Друг не би ме изтърпял.


Ммммм, тук има разлика. Кало може всичко друго да е, ама не е плах. То и аз не съм плаха де  Joy

# 719
  • Мнения: 15 379
Нана, нямам предвид боязън, а точно плахост - съмнението "ще успея ли да се справя, ама ще се пробвам?".
Много е типично за тях, но е особено.

Общи условия

Активация на акаунт