Жената Дева/6/

  • 28 985
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 778
 newsm78

Как да разбера моята Луна в кой знак е?

# 721
  • Мнения: 15 379
Трябва да провериш фазите на Луната през деня, в който си се родила.
Най-добре е да знаеш и точен час.

# 722
  • Мнения: 778
Има ли система, калкулатор или нещо, което да ми го сметне, ако заложа данни?

# 723
  • Мнения: 15 379
Ето тук си сметни.

# 724
  • Мнения: 814

Аз моето го ръчкам типично по девически "Давай, можеш, не се съмнявай". И то милото драпа.
Ама така е в живота, трябва да са уверени, че могат, независимо от знака.
Колко ми е познато,защото не само аз съм Дева,но съм и  дъщеря на такава. Simple SmileКогато бях малка беше адски амбициозна и вследствие на което създаде у мен стремеж винаги да постигам максимума.Понякога,когато знам,че не съм свършила нещо ,както би трябвало, в мен се поражда едно чувство, което ме човърка отвътре и докато не завърша дадения проект по перфектния начин не ме оставя.

# 725
  • София
  • Мнения: 799
 А вие тормозите ли се много, когато децата ви боледуват? Аз се чувствам ужасно кофти Sad

# 726
  • София
  • Мнения: 12 555
А вие тормозите ли се много, когато децата ви боледуват? Аз се чувствам ужасно кофти Sad

Аз не. Но и синът ми никога не е боледувал тежко - пу пу.
А да се притеснявам за сополи и кашлица не намирам смисъл.

# 727
  • Мнения: 459
Девички, разбрах ,че съм родена между 10  и 12ч.(с точност между 10 и 11 някъде).
Мисля, че асцедента ми е скорпион.

# 728
  • Мнения: 15 379
А вие тормозите ли се много, когато децата ви боледуват? Аз се чувствам ужасно кофти Sad

И аз, много ми е зле.
Не е боледувал тежко, но аз се тормозя.

# 729
  • Мнения: 778
И аз, и аз ...
Най-ужасното е, че понякога ми минават тревожни мисли за най-близките ми  "ами ако се разболее", "ами ако  ...".

Понякога се плаша и не мога да заспя от тези мисли Sad.

Случвало ли ви се е и как се справяте с тревожните мисли?

# 730
  • Мнения: 78
И аз съм същата с лошите мисли, като ми мине нещо лошо през мозъка  не ми дава мира цели седмици.  Страшно много ми се окачват разни постъпки, отида ли на погребение на по-близък човек после не ми се избива от мозъка с години, мисля, премислям ама смисъл няма! Ама айде да не казвам как си избивам лошите мисли, че ще ме помислите за луда!!!  Mr. Green

# 731
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Аз едно време много се тормозех за всичко,  някой от домашните ако закъснее с пет, десет минути и започвах да се притеснявам, да си мисля какви ли не лоши неща. Сега вече има мобилни телефони  Laughing и е по - добре положението, но и се научих да не се шашкам толкова много. За болестите на децата  се притеснявам като вдигнат температура или нещо се проточи малко повече.
Ето тук http://www.beinsadouno.com/old/astro/my_ascendant.php може да си сметнете кой ви е асцендента и къде е била луната.

# 732
  • Мнения: 312
И аз съм същата с лошите мисли, като ми мине нещо лошо през мозъка  не ми дава мира цели седмици.  Страшно много ми се окачват разни постъпки, отида ли на погребение на по-близък човек после не ми се избива от мозъка с години, мисля, премислям ама смисъл няма! Ама айде да не казвам как си избивам лошите мисли, че ще ме помислите за луда!!!  Mr. Green

Абсолютно по същия начин е и при мен.

# 733
  • Мнения: 5
Тревожността е една от типичните за Девата черта,аз вечно си намирам за какво да се тревожа и притеснявам ooooh!. Приятеля ми ми казва,че ако не се тревожа няма да съм аз Embarassed и е прав.

# 734
  • София
  • Мнения: 12 555
Тревожността е една от типичните за Девата черта,аз вечно си намирам за какво да се тревожа и притеснявам ooooh!. Приятеля ми ми казва,че ако не се тревожа няма да съм аз Embarassed и е прав.

Да, затова съм съгласна. И аз имам подобни епизоди. Поради което пък имам проблем със стомаха.

Общи условия

Активация на акаунт