Жената Дева/6/

  • 28 976
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 459
Чела съм ,че слабото място на Девите е корема. newsm78

И аз съм от тревожните хора...Всъщност ,ако не се тревожа означава ,че нищо не се случва в живота ми.Има ли тревога има и живот,действия,събития.

Живея между спомени за миналото и планове за бъдещето.Вие така ли сте?

# 736
  • Мнения: 78
Живея между спомени за миналото и планове за бъдещето.Вие така ли сте? Да и аз съм така.

# 737
  • Мнения: 814
Аз също.
Напоследък все повече осъзнавам,че по този начин изпускам онова,което ми се случва тук и сега.
Опитвайки се да се подготвя за бъдещето и още страдайки за миналото,не успявам да изживея настоящето си.

# 738
  • Мнения: 5
Аз също.
Напоследък все повече осъзнавам,че по този начин изпускам онова,което ми се случва тук и сега.
Опитвайки се да се подготвя за бъдещето и още страдайки за миналото,не успявам да изживея настоящето си.
Аз също Rolling Eyes опитвам се да не го мисля,но за съжаление не ми се получава и това много ми пречи.А добре знам,че няма как да предвидиш какво ще е утре.

# 739
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Опитвам се да забравям какво е било вчера и правя планове само за следващия ден!
Иначе обяснявам на сина си какво и как трябва да прави, за да може сам да си плати сесията следващата година  Mr. Green ( не скачайте - учи задочно и работи ).

# 740
  • Мнения: 267
Опитвайки се да се подготвя за бъдещето и още страдайки за миналото,не успявам да изживея настоящето си.
На 100% отговарям на гореописаното.

# 741
  • Мнения: 6
Ох и аз съм така... и постоянно ми казват хората, живей в днешния ден, наслаждавай му се, стига прави планове и т.н., но не.. не мога да избягам..  Grinning
Винаги се тревожа, ами ако нещо стане, ами ако се разболея, ами ако това, ако онова и така животът си минава в тревоги, и най-лошото е че го осъзнавам и пак не мога да се спра  Laughing
Хипохондрия, какво да се прави..

# 742
  • София
  • Мнения: 747
Така е и при мен,пример-миналата година през март си резервирах почивката на морето,която започваше от 09.09,е, през цялото време,6 месеца,чаках с нетърпение тази почивка.Отидохме там и аз започнах да мисля какво ще правя като се върна,как ще върви работата ми,децата,училище,градина и т.н..Прибрахме се,и аз установих,че не съм усетила нищо от почивката,защото постоянно бях заета да мисля за нещо друго.Тази година ще направя всичко възможно да не е така, и да започна да се наслаждавам на всеки един момент.Много книги изчетох,прекарах 10 дни в болница,през което време осмислях много неща,и силно се надявам да успея да се наслаждавам на момента. Simple Smile

# 743
  • Мнения: 15 379
Състоянието на постоянна тревожност е много характерно за Девите.
Ако всичко ми е наред в този момент и просто няма от какво да се тревожа и за какво, намирам причина и започвам да меля - дали ще е за гладните сомалийчета или за онзи малоумен съсед, който си отглежда кучето на балкона в този студ - все тая Crazy.
Но аз трябва да се тревожа и да кърша ръце иначе не става. Ужасно е.

# 744
  • София
  • Мнения: 12 555
Състоянието на постоянна тревожност е много характерно за Девите.
Ако всичко ми е наред в този момент и просто няма от какво да се тревожа и за какво, намирам причина и започвам да меля - дали ще е за гладните сомалийчета или за онзи малоумен съсед, който си отглежда кучето на балкона в този студ - все тая Crazy.
Но аз трябва да се тревожа и да кърша ръце иначе не става. Ужасно е.


Да и е вредно и пагубно за самите нас. Но факт. Често съм в това състояние и аз.

# 745
  • Мнения: 15 379
Много е вредно - да.
Но както казва Линда Гудман - гръбнакът на Девата е съставен от 100% чиста стомана и може да понесе тонове тежести, както и постоянната тревожност.

Още нещо - Девата е суров и строг възпитател на децата си Laughing.
Но въпреки това е нежна и всеодайна майка.

# 746
  • София
  • Мнения: 747
Аз уж съм много строга с моите деца,но се оказва,че само си говоря,пък те правят каквото си искат.Нямат страх от мен,за съжаление Wink

# 747
  • Мнения: 814
А суеверни ли сте?
Аз като цяло не съм.
Споделям теорията, че суеверията се случват на хора, които вярват в тях.
Имам си обаче едно правило - никога не обявявам нещата преди да са се случили и не споделям хубавите неща с други, освен най-близките ми.

# 748
  • София
  • Мнения: 12 555
А суеверни ли сте?
Аз като цяло не съм.
Споделям теорията, че суеверията се случват на хора, които вярват в тях.
Имам си обаче едно правило - никога не обявявам нещата преди да са се случили и не споделям хубавите неща с други, освен най-близките ми.

Не, не съм суеверна, но вярвам, че хората могат с мислите си да предизвикват дадени процеси или събития.

# 749
  • в тристайна гарсониера :)
  • Мнения: 208
Цитат
Имам си обаче едно правило - никога не обявявам нещата преди да са се случили и не споделям хубавите неща с други, освен най-близките ми.
И аз не съм суеверна, цитатът важи с пълна сила и за мен  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт