Интернет доставчици във Варна.

  • 1 922
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 37
  Има подобни теми, но това, което успях да прочета е с мнения от много стари дати. Към днешна дата от кой интернет доставчик сте доволни, скъпи варненци?

# 1
  • Мнения: 804
Виа Нет - Кайсиева градина!Никакви проблеми!Много сме доволни!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 773
Това звучи като анкета. В каква връзка ти трябва мнението на варненците?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 37
Нямам намерение да анкетирам никой, искам мнения,защото от сегашния ми интернет освен да получа рак за нищо друго не става. От скоро живея в града и затова попитах. Само не мога да разбера, защо на всяка пусната тема все се намира някой който да направи някаква забележка към автора. Нали това е форума, да се обсъжда, да се търсят други мнения и т.н.

# 4
  • Мнения: 4 916
Ако се интересуваш за лични цели, най-нормалното е да попиташ за конкретен квартал. Доставчиците в целия град не ти вършат работа.

# 5
  • Мнения: 170
Даже няма да коментирам, договорите с повечето са - умиране има, отърване няма, и в добро, и в лошо, даже и в смъртта(не дай си Боже Praynig)....купи си лаптоп, 'фащай Wireless... Laughing ooooh! Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 37
 Какво означава да питам за конкретен квартал, в момента живея  в идеален център, но съм на квартира, какво ако се налага да сменям  квартирата примерно на няколко месеца, трябва всеки път да търся нов доставчик ли?
 

# 7
  • Мнения: 170
Е, ти от небето ли падаш, поразпитай кой е локалния доставчик в района в който живееш и какви са му условията, иначе има и глобален нет доставчик( за Варна, де Wink), ама смея ли да го препоръчам, кат съм им яла попарата и я ям.... Rolling Eyes

# 8
  • Варна
  • Мнения: 37
 Извинявам се, че толкова ви дразня с въпроса си, стигнах до извода, че вече дори няма да влизам в сайта, защо ли съм се излъгала, че на място където присъстват предимно жени, мога да намеря разбирателство.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 37
Е, ти от небето ли падаш, поразпитай кой е локалния доставчик в района в който живееш и какви са му условията, иначе има и глобален нет доставчик( за Варна, де Wink), ама смея ли да го препоръчам, кат съм им яла попарата и я ям.... Rolling Eyes

Пишеш поразпитай.., ами ето аз това се опитах да направя, а в същото време питаш ти от небето ли падаш...както и а е

# 10
  • Мнения: 170
Ами поразпитай в квартала....какво все сайта набедявате....няма да правя реклама, че в случая с варненските нет доставчици ще е мечешка услуга, вярвай ми..чети между редовете..опитах се, не ме рабраха...сори, пак съм "заядливата от Клюто"и от кой де завари..... ooooh!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 773
Ами като ще сменяш квартирата може да ти се наложи да си смениш и доставчика.Да не мислиш, че обхващат едни и същи райони? На тази улица може да има еди кой си на съседната да е друг.

# 12
  • Мнения: 599
Все пак и договори се подписват, нищо, че са локални мрежи.

А щом мислиш, че е възможна смяната на квартирата, ти препоръчвам интернет от някой от мобилните оператори, които са обикновено 2 в 1( интернет и стационарен тел) или 3 в 1( интернет, мобилен и стационарен тел.). Аз съм с такъв на работа от 3г. и си го пренасям лятото вкъщи, като ги известявам преди това, че адреса ще е сменен, за да не го спират като видят, че тегли от друга клетка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт