Debela li sum

  • 3 943
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Цитат на: dilqnka
mersi otnovo. mislq i az da spra testenite neshta. ina4e kato hodq po ulicite mujete me zaglejdat pove4e ot predi  Grinning  Stuck Out Tongue  Wink


Хе хе хе това за мъжете си е абсолютно вярно. И на мен ми се случва  Laughing Е, аз все пак внимавам какво хапвам....а иначе как ми се яде чипс, не е истина  Laughing

# 31
  • Мнения: 596
Цитат на: mia
Мисля, 4е на корем4е и на гърди е е нормално да ка4иш кг.....аз например напълнях пове4е в самото на4ало, когато разбрах 4е съм бременна.


И аз напълнях много в началото заради цигарите. Трябваше непрекъснато нещо да ям, за да не запаля цигара. Но от 2 месеца вече съм се успокоила и рядко си позволявам да се понатъпча. Вече си ям съвсем като нормален човек и смятам така да продължавам. Магс е напълно права, че не е нужно да се качват толкова много кг. Докторката ми също много строго следи колко качвам и ми прави забележки.

# 32
  • Мнения: 7 837
И аз мисля, че понапълнях заради цигарите. Постоянно дъвчех нещо. Последния месец апетитът ми спадна и засега съм +7 кг.
Усещам как няма да ги задържа дълго, защото отскоро се будя нощем със стържещ стомах. Сигурно идва ред на вълчия глад

Как се преборвате с нощното похапване?

# 33
  • Мнения: 97
И аз да се включа към тази темичка Grinning
Аз по принцип обичам да си похапвам (но съм си с нормално телосложение), но откакто забременях изобщо не се чуствам като преди.От началото на втория месец досега ми е лошо и яденето не е удоволствието, което беше, може би и това е причината да кача само 10кг до средата на деветия. Имам още малко до края,но едва ли ще се променя значително.
Доколкото знам обаче наистина не е хубаво да се качват прекалено много килограми,както и не е препоръчително да ядем като за двама. Моят лекар ми препоръча да ям повече млечни продукти, поне 100гр месо на ден, плодове, зеленчуци, веднъж седмично риба и дробчета, както и да пия много течности. От сладкото няма смисъл,макар че аз обичам да си го хапвам-за съжаление то ни се лепи на нас, а не на бебчето.
Успех мамчета  261uu

# 34
  • Мнения: 596
Casey, мисля, че трябва да се пребориш с похапването през нощта. Тогава се качват най-много килца.

# 35
  • Мнения: 7 837
Цитат на: Silviya
Casey, мисля, че трябва да се пребориш с похапването през нощта. Тогава се качват най-много килца.


Абсолютно си права!
Снощи успях да залъжа глада с една ябълка, обаче не ми се мисли какво ме чака нататък

Желая на всички слънчев ден Simple Smile

# 36
Здравейте дебели и слаби мами! Laughing

Аз също имах планове за тази бременност да кача само 12 кг Rolling Eyes ,но не стана.До сега съм качила 12 кг.Но пък от предишната бременност помня,че бях качила към 16 кг.Лекарите веднага решиха,че нещо не ми е наред и се започнаха едни изследвания.Просто да не ви описвам.Оказа се ,че нищо ми няма. Simple Smile Със самото раждане бях свалила 10 кг.Останалите 6 се оказаха детска работа и до 1 месец заради домашни щуротии свалих не 6, а 10 кг.Слава богу ,че не ми се отрази на кърмата.Абе много се разприказвах,както и да е.Исках да кажа ,че всичко трябва да е умелено ,но и повече килца да се качат - няма нищо чак толкова  фатално. Grinning

# 37
  • Мнения: 717
e, и аз да си кажа, качила съм до тук 15 кг., в началото много се напрягах за килограмите, но сега....

# 38
  • София
  • Мнения: 38 515
Цитат на: Marina M
e, и аз да си кажа, качила съм до тук 15 кг., в началото много се напрягах за килограмите, но сега....


e marina ti si super v normite

# 39
  • Мнения: 181
Spokoino, nisto ti niama! Az do 6-tia mesec ka4ih okolo 14kg i ve4e se biah depresirala, stoto si misleh, 4e ste stana kato bu4va. Na vsi4koto otgore i ginekolojkata mi me kritikuvashe postoianno i me karashe da pazia dieti i da hodia na dulgi razhodki. Vupreki tova si ka4vah po 2kg+  na mesec i ne mojeh da se konstroliram. Po princip kazvat, 4e kilata se ka4vat osnovno v 8-ia i 9- tia mesec, no v moia slu4ai ne e taka, stoto az spriah da nadebeliavam to4no prez tezi dva meseca.  Kazvat susto, 4e e normalno pri edna bremennost da se ka4at mejdu 8 i 11kg, no tova se slu4va v mnooogo redki slu4ai. Vsi4ko e vupros na organizum. Ne se stresirai- ste vidish kak ste si vurnesh normalnoto teglo.

Pozdravi!

# 40
  • Мнения: 181
A, setih se oste nesto. Edin suvet kum bremennite- kogato vi se iade- iajte! Tova ne zna4i da se tup4ete, a da hapvate normalno. Tuk ginekolozite suvetvat da se iade po 5-6 pati na den, no v malki koli4estva, zastoto taka bebeto se zahranva po-zdravoslovno i osven tova maikite ne ka4vat mnogo kilogrami. V nikakuv slu4ai oba4e ne si zalugvaite glada i ne preska4aite zakuskata, obiada i ve4eriata, zasto vsi4ko se otraziava na deteto.

Общи условия

Активация на акаунт