С какво мазахте новороденото си лятно бебе?

  • 5 402
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 360
Само с мляко го мажех и продължавам.Олио не съм използвала.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 926
С нищо не съм мазала, не сме имали проблеми Peace

# 32
  • Мнения: 724
Лятното ми юнско бебе съм мазала с млякото на Мустела,сега пак мажа с него.Олио никога не съм ползвала.

# 33
  • София
  • Мнения: 56
Лятото ползвах лосиона на СебаМед.

# 34
  • София
  • Мнения: 233
Мляко на Нивеа и Мустела-крем за суха кожа.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 1 688
С лосион и олио на Веледа.

# 36
  • Мнения: 1 773
С мляко лятото и само на гънките слагах олио,другаде не,защото и безбдруго олиото загрява!

# 37
  • Мнения: 2 011
Кожата на новороденото си е идеална, не е много суха(освен ако няма проблем). Изсушава се от ежедневното миене със сапун. И двете ми деца са родени през юли. Къпане само с вода, без душ-гелове. Ако все пак е необходимо, бих сложила лосион - Веледа например.

# 38
  • Мнения: 72
Никога не съм харесвала олиото за бебета,мноооого ми е мазнярско Sick,първоначално я мажех с мляко, а после с лосион Simple Smile

# 39
  • Мнения: 181
Мажех го с мляко на Мустела,а с олио-мазах около месец през зимата,ама хич не ми хареса,след това си продължихме с мляко...и все още го мажа след банята с мляко,но на СебаМед използвам сега от 4-5 дни,много съм доволна.

# 40
  • Мнения: 1 672
дъщеря ми е родена май месец и първо с олио я мажех,а след това с лосиона на Бюбхен,но мисля че ако имам второ дете няма да използвам олио а само лосион  Peace

# 41
  • Мнения: 98
Кожата на новороденото си е идеална, не е много суха(освен ако няма проблем). Изсушава се от ежедневното миене със сапун.
...

Подкрепям!  newsm10
Моя бебко е роден през август. Като стана на около месец-месец и нещо започнах обаче да го мажа, иначе при масажа много се зачервяваше кожата. Използвам от самото начало олио. Понякога и лосион, но предпочитам олиото.
Ако избереш олио очабе внимавай да няма течен парафин в състава му!!!  Naughty

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 67
Моето бебе се роди юли месец 2010 в големите жеги. Мажех с преварен зехтин в сгъвките (под мишниците, шията, по крачетата) и спрях до към 3-я месец, а иначе използвам А-дерма и до сега. Много съм доволна.

# 43
  • Мнения: 3 066
Здравейте! Моля мамите, които имат дечица, родени през лятото да споделят опит какво мазило са ползвали за новороденото си - олио или лосион. От опит зная, че кожата на новороденото е много суха и има нужда от силно подхранване, но пък от друга страна през лятото кожата си се омазнява повече от обикновено. Така че ще чакам мненията ви!  Wink
с "МУстела" флуид за новородени.

# 44
  • Мнения: 1 569
Дъщеря ми е родена в един от най-горещите летни дни. По съвет на акушерки и познати, мажех само с мляко - Бюбхен. Олио/масло никога не съм ползвала. Не ми допада мазнотията, попива бавно, според мен е 'по-тежко' за кожата, ако мога така да се изразя. До ден днешен мажа само и единствено с мляко, но вече сме на Клоран. Пробвали сме и Мустела - и двете са страшно леки и почти неароматизирани, перфектно се разнасят и попиват за отрицателно време. Силно препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт