Какво си поръ4ахте на дядо Коледа?

  • 2 282
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 212
....Дидке, ади нещо подходящо към ботушките сега  Flutter пак в 4ервено
БИльо  Flutter в тон с испанската традиция Mr. Green
Пък после и Ферари Flutter
традиционално и национално бИльо за Испания, може и в шотландско каре, пак ти4ка. Дидке ей ти на идейките. Найш как ще се вързва с ботушките  Flutter


ти су4иш въртиш все на двуместни коли го извърташ. Ша свирят гумите скоро, усещам аз  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 091
Не ми казвайте 4е не се ослушвате да Ви хареса нещо, 4е да Ви го донесе дядо Колю  Mr. Green Децата са ясни, сега ние сме наред.
Понеже знам, 4е скоро ще ме попитат, какво аджеба искам, и аз все нищо неща, и все ми купуват, как да кажа, излишни неща, тоя път ще изненадам дядо Колю с моето то4но и на място желание. Оби4ам разните му мазилца, имам си, не е кат да нямам, но това прояви дълбок интерес в мен. gold future
И да питам, какво ще подарявате на половинките си? Аз нещо ми е бедна фантазията напоследък  Rolling Eyes

хайде, вие сте наред  Hug


Аз пък си пожелах бебе  Blush Embarassed Simple Smile  За половинката..още не съм измислила Simple Smile

# 17
  • usa
  • Мнения: 2 113

Аз пък си пожелах бебе  Blush Embarassed Simple Smile  За половинката..още не съм измислила Simple Smile

според мен, мини го и него със същия подарък, тъкмо няма да се налага да обикаляш по магазините Simple Smile  Peace

# 18
  • Мнения: 804
Мммм, кебаББББ4енца как ти4кат с бири4ка,мммм, пак са отплеснах .Скари4ката е хубав подарък, ма не е ли малко...домакински бе.
Абе нали и на мен ми трябва скаричката newsm48, ако не пък ще му купя стола, който искам Joy Така навремето подарих на майка ми кафяво червила, макар че тя носеше само розово, после естественно само аз го ползвах smile3521

# 19
  • Мнения: 1 854
Хехе..и аз си пожелах в "писмото до Дядо Коледа" бебе....и нов мобилен телефон, с повече екстри от стария Mr. Green
Харичка, весело изкарване на Гран Канарията....голяма слабост ми е! В кой хотел ще сте? Grinning

# 20
  • Мнения: 980
Бельо, от което стават блиzнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Другите неЩа оЩе обмислям Thinking
А zа него таz година сaм много бедна на идеи  ooooh! Дали пьк неЩо zа компа..........  newsm78

# 21
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Харичка, весело изкарване на Гран Канарията....голяма слабост ми е! В кой хотел ще сте? Grinning
Beverly park e хотела , mersi Laughing

на всички поръчали си бебе за дядо коледа искрено пожелавам добрия дядо да им го донесе. Grinning
ние направихме нашата моника на бъдни вечер и началото на годината си получихме подаръка-тестче с две чертички Heart Eyes Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 854
Бельо, от което стават блиzнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


С един куршум 2 заека, а? Mr. Green Мьрзеливци такива Grinning

# 23
  • Мнения: 1 854
Харичка, весело изкарване на Гран Канарията....голяма слабост ми е! В кой хотел ще сте? Grinning
Beverly park e хотела , mersi Laughing

на всички поръчали си бебе за дядо коледа искрено пожелавам добрия дядо да им го донесе. Grinning
ние направихме нашата моника на бъдни вечер и началото на годината си получихме подаръка-тестче с две чертички Heart Eyes Simple Smile



Ми то на бьдни вечер нали се пости newsm78 Embarassed, ноооо....край на постенето, щом и тогава чудеса стават.... Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 7 430
....Дидке, ади нещо подходящо към ботушките сега  Flutter пак в 4ервено
БИльо  Flutter в тон с испанската традиция Mr. Green
Пък после и Ферари Flutter
традиционално и национално бИльо за Испания, може и в шотландско каре, пак ти4ка. Дидке ей ти на идейките. Найш как ще се вързва с ботушките  Flutter


Благодаря Kissing Heart за предложението, както и на Хондичка Two Hearts

'Аресва ми smile3521 няма начин и той да не му се налюбува
Даже имам и шапката, като на мацката, ама дали ще мога да си намеря подходящ размер таквиз дантелки newsm12

# 25
  • Мнения: 7 430
Бельо, от което стават блиzнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Даже и тризнаци ти пожелавам Mr. Green  bouquet
За бебетата - и аз си го пожелавам - както на всички вас приятелки Снежанчици

# 26
  • Мнения: 1 116
Моя дядо Коледа
малко избърза, ето това червеничкото ми донесе



Стария се разскърца миналата седмица и дядо Коледа каза да си харесам нов Simple Smile, та затова толкова рано.

Има обаче доста време до коледа , та сигурно и още неща ще се прибавят.

# 27
  • Мнения: 7 430
Танитка, много хубав подарък Wink със здраве да си го ползвате
...ама аз харесвам всичко де що е червено Mr. Green

# 28
  • Мнения: 7 091
според мен, мини го и него със същия подарък, тъкмо няма да се налага да обикаляш по магазините Simple Smile  Peace

Не бях се сетила за вариант  Grinning Mr. Green

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ми то на бьдни вечер нали се пости newsm78 Embarassed, ноооо....край на постенето, щом и тогава чудеса стават.... Heart Eyes
бе, к'во постене? Mr. Green
то тогава най-сладко, ти си знаеш- по коледа стават чудеса! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт