Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Да се запиша преди ягодите  Mr. Green Утре като сложа кафето ще разказвам  Whistling

# 16
  • Мнения: 10
Пу и аз да се запиша направо с въпрос за играта на памперс-от кои магазини намерихте книжките или там това кадето се лепи и какво точно трябва да се изрязва и от къде-само от опаковката или и от всеки памперс???
Kölsches Mädel и беше вкусно но малчо си иска банята и преключихме рано Simple Smile отиваме да с ечипкамееее...

# 17
  • Мнения: 425
Аз ще си позволя да предложа  Blush
Мартенска тема на НОЕМВРИЙСКИТЕ бебчета
за заглавие на следващата тема.

Аз гласувам "ЗА" и с двете ръце  Mr. Green


Мама МиМи да не го сервираш за обяд само  Whistling

# 18
  • Мнения: 540
Беруш, сигурна бях, че ще одобриш  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 154
Аз като един противник на ваксините, искам да ви спусна малко информация за ротавируса. Тук между другото е от пакета препоръчителни ваксини.
Та ротавируса е изключително заразен, до навършване на 6 години всяко дете се заразява около 3 пъти с ротавирус. Вакасинирано или не-няма значение, разликата е в начина на изкарване на заболяването, симптомите са по..силни при децата без ваксини, с всяко преболедуване се добива имунитет и така всяко следващо разболяване е с по-леки симптоми. От ротавирус се умира, много рядко и в резултат на обезводняване, т.е. ако детенце има подобно нещо, единственото нещо, което трябвада правите е да следите дечко да не се дехидратира. Не се лекува, минава си от само себе си. Аз НЯМА да я слагам Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
запис, сега се прибираме с мъжа ми да си видим бебето  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 288
Ние пък сме от празнуващите . Подаръкът ни е билети за концерта на Roxette   yesyes
Още малко да заспи голямото и си сипвам чаша винце  Wine Glass

# 22
# 23
  • Мнения: 23
smile3530
Къде си мислиш, че се промъкваш незабелязано, алоооу?

# 24
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Аз ще си позволя да предложа  Blush
Мартенска тема на НОЕМВРИЙСКИТЕ бебчета
за заглавие на следващата тема.

 smile3501  mrstraetz

# 25
  • Мнения: 10
smile3530
Къде си мислиш, че се промъкваш незабелязано, алоооу?
Дзак ppp

# 26
  • Мнения: 943
а може и само "номврийски бебета" или там к'во беше, че аз като видна блондинка, много се бъркам като пише и др. месец, щото като влизам само меркам "ноември" и се цопвам, пък така сЪ заблуждавам. Blush

# 27
  • Мнения: 291
цоппппп

за Ротавирус ваксината - напълно подкрепям Терминатора - стомашно-чревните вируси са безкрайно много, както, всъщност, всичко вируси и единственото, с което ваксината ще помогне, е да се изкара по-леко. Това лято (вече миналото) Боби хвана такъв вирус на морето, три дена повръща и имаше разстройство и каквито и илачи да му давах, не му помогнаха... Единственото важно е да се следи да не се обезводни чавето, за което има ОРС на ХИПП

Единственото, което не е удачно в заглавието на Малка Мравка е, че до около 10/03 ще изпишем темата и после как ще кръщаваме следващите теми до 31/03  newsm78

А сега да ви кажа за нашия Свети Зарезан  Mr. Green Аз подарих колаж от снимки на чаветата, както и снимка на четирима ни в красива рамка за бюрото в офиса на принца, а той ми подари обеци. Искаше да ме води на вечеря, ама аз нещо не бях на кеф за излизане и той реши да ми направи вечеря (не че не го прави всяка вечер, де, аз не готвя  Embarassed ) Отишъл човекът в Пикадили и напазарил скариди и шишчета от сьомга. Идва си и с влизането ми замираса странно, ама нали ще ме изненадва, не питам. Започва да ги прави на скарата шишчета и като се разнесе една смраддддд - още седи отворена вратата на балкона в кухнята  Sick Казахме си, че сигур са развалени, ама аз не, ще пробвам - те горчиви, миризливи, гадост.. Добре, че скаридите и салатата бяха ок, че иначе гладни щяхме да останем. Той много разочарован, аз се ядосах и викам 'ще ходим до Пикадили да им рекламираме шишчета", той не искаше, аз настоях - 30лв беше дал, защо да ги хвърлям в кофата?! Та в 21:00ч с тенджерата с изпечените шишчета ние се изтъпанихме на щанда с рибите и искаме да говорим с управителя. Хората бяха  мнг любезни, веднга се съгласиха да ни върнат парите и се затюхкаха как така се е случло....

# 28
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Аз пък си стоя в темата и не ми се налага да я търся нашата коя е Simple Smile
Мише браво на вас, а ние нали само от Пикадили пазаруваме то едно че е най-скъпата верига ами и това  Sick

# 29
  • Мнения: 220
korali,извинявай че питам ама водихте ли бебо  да го види друг лекар,че вашия доста диагнози ви постави и сигурно ще искате второ мнение.Дано всичко е ок и доктора  да греши.           

Душата, какво да ти кажа....ето ни графика:
18.02 - час при невролог /д-р Щилиянов/
20.02 - час при гастроентеролог /д-р Георгиева/
21.02 - ДК при нашата педиатърка
22.02 - час при педиатър за второ мнение /д-р Юдова/

Ще разказвам какво казват докторите.

мише, и аз бих постъпила така  Peace.

Хич не ми е до подаръци сега и не съм купила нищо за Св.Валентин. Аз получих рози - много красив цикламен цвят, не бях виждала такива.

Аз пък си намирам темата от "Нови отговори на моите публикации".

Много ми се спи  smile3507, чакам хлапето да се събуди, не е ял от 19.30!


Общи условия

Активация на акаунт