Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 167

  • 27 212
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Малко статистика 45 мин. преди филма:

ani06, ani7o, dejavue, didi 69, dorital, galin4eto, gicheva, IR65, karpatiq, kikito95, lucymi, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, reksi, winona (+ 8 Скрит/и) и 24 Гости преглежда(т) тази тема.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 2 345


Мокси, точно ми се допи нещо! hahahaНавременна намеса от твоя страна! newsm24

# 47
  • Мнения: 914
Здравейте мили дами и господа  Hug Hug Hug

Готови ли сте за дозичката си днес. АЗ като гледам тази серия дори и да гледаме целувки ще са насилени просто ей така за да ни угодят сценаристите но все пак това не беше тръпката във филма в началото.

Но за да има тръпка или трябва да има друг мъж или друга жена, която да пречи и да обира негативите или просто всички да са добрички а на един от двамата да му хлопа дъската. Като гледам ще стане така че в края на тая серия Харун вече ще се е отказал да се бори и да се натиска и съвсем случайно в тоя момент на Еда ще и просветне, че е доста сгафила. Ама късно!!! Пак ще трябва да се доказва.
Така ми се струва че ще се стекат обстоятелствата в близките три серии.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 2 345
Ето, Председателя се вясна и изчезна! Шефката мина на сутрешна визитация, Кометка не вади присъствената книга/ нали си е Кометка/... newsm78

# 49
  • Мнения: 80
Привет Дами....Май е време и за бара





Поздравления за темата,Мокси,
и както винаги,съвсем навреме отваряш бара!
Имаме нужда от поне по едно питие преди серията,а след нея....по повече!
Наздраве,компания,
да седнем удобно с любимо питие(любим човек едва ли може да издържи с нас),да се настроим позитивно и да чакаме да гледаме....каквото са ни подготвили сценаристите ...

# 50
  • Русе
  • Мнения: 2 345
Здравейте мили дами и господа  Hug Hug Hug

Готови ли сте за дозичката си днес. АЗ като гледам тази серия дори и да гледаме целувки ще са насилени просто ей така за да ни угодят сценаристите но все пак това не беше тръпката във филма в началото.

Но за да има тръпка или трябва да има друг мъж или друга жена, която да пречи и да обира негативите или просто всички да са добрички а на един от двамата да му хлопа дъската. Като гледам ще стане така че в края на тая серия Харун вече ще се е отказал да се бори и да се натиска и съвсем случайно в тоя момент на Еда ще и просветне, че е доста сгафила. Ама късно!!! Пак ще трябва да се доказва.
Така ми се струва че ще се стекат обстоятелствата в близките три серии.


Дежавю,  welcome! Радвам се да те видя! Все не можем да се засечем. Rolling Eyes
За баланс би трябвало така да стане, както пишеш. smile3521

# 51
  • Варна
  • Мнения: 329
Малко статистика 45 мин. преди филма:

ani06, ani7o, dejavue, didi 69, dorital, galin4eto, gicheva, IR65, karpatiq, kikito95, lucymi, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, reksi, winona (+ 8 Скрит/и) и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
А, аз вече невидима ли съм?! #Crazy newsm78 Ехооо, тук съм! wavey Без мен не става! Naughty

# 52
  • Мнения: 9
Вени, и аз си придърпах обичайното питие



Наздраве и от Серхан.....

# 53
# 54
  • Мнения: 9
Малко статистика 45 мин. преди филма:

ani06, ani7o, dejavue, didi 69, dorital, galin4eto, gicheva, IR65, karpatiq, kikito95, lucymi, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, reksi, winona (+ 8 Скрит/и) и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
А, аз вече невидима ли съм?! #Crazy newsm78 Ехооо, тук съм! wavey Без мен не става! Naughty

Дани, не се тревожи мила...и мен ме няма, нищо,че аз я пуснах тази статистика... hahaha hahaha hahaha

# 55
  • Русе
  • Мнения: 2 345
Вени, и аз си придърпах обичайното питие



Наздраве и от Серхан.....


Наздравица ти, Моксито! Grinning
Горкият! Сега ще почне да посръбва по-често и сериозно! newsm12

# 56
  • Варна
  • Мнения: 475
Малко статистика 45 мин. преди филма:

ani06, ani7o, dejavue, didi 69, dorital, galin4eto, gicheva, IR65, karpatiq, kikito95, lucymi, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, reksi, winona (+ 8 Скрит/и) и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
А, аз вече невидима ли съм?! #Crazy newsm78 Ехооо, тук съм! wavey Без мен не става! Naughty

Дани, не се тревожи мила...и мен ме няма, нищо,че аз я пуснах тази статистика... hahaha hahaha hahaha
мен да не ме забравите , сакън  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Мнения: 914
Вени, Дани и Бай ни Ганя днес ви четох много хубави стихове.  Hug Hug

  bouquet  bouquet  bouquet

Преводачките ни също са невероятни.   bouquet  bouquet  bouquet

За хората които правят оформлението и потдържат огъня тук Незабравим винаги на невероятното ниво,на което си е от самото начало.   bouquet  bouquet  bouquet

Приятно е човек тук да влезне и да си отдъхне с кеф  Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 914
Малко статистика 45 мин. преди филма:

ani06, ani7o, dejavue, didi 69, dorital, galin4eto, gicheva, IR65, karpatiq, kikito95, lucymi, nadejda 76, natalia, nezabravimka, pkutieva, reksi, winona (+ 8 Скрит/и) и 24 Гости преглежда(т) тази тема.
А, аз вече невидима ли съм?! #Crazy newsm78 Ехооо, тук съм! wavey Без мен не става! Naughty

Дани, не се тревожи мила...и мен ме няма, нищо,че аз я пуснах тази статистика... hahaha hahaha hahaha
Ами така е някои си имат шапки невидимки а други понеже са тук са с шапки незабравимки  hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 3 203
Мокси благодаря за питиетата . :hug Наздраве дружина  newsm24 newsm24 и дано тази вечер по -малко се ядосваме на сценаристите  Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт