Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 167

  • 27 211
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9

Все пак Бату е наясно с подозренията на Харун.Ако Мелда така изведнъж се доближи пак до него той ще се досети защо го прави.Донякъде постъпи умно... newsm78 така си мисля

А, дали Бату не тества Мелда?!
И дали всъщност опитвайки се да я привлече на негова страна, тя да е уръжието на отмъщението му спрямо Харун...

# 736
# 737
# 738
  • Мнения: 0
Здравйте,компания,в съботния дъждовен ден!
Виждам,че Милена и г-жа Броненосец са се опитали да ни разбулят малко от тайните на следващия епизод!За което им благодаря- newsm51 newsm51 newsm51
Дано само текста,който са превели да е достоверен,но скоро ще го разберем.

Аз също мисля,че заглавието на филма е посветено на любовта между Еда и Харун,а не на Мелда.
Може би сценаристите ще реабилитират образа на Мелда(все пак оставям 1%съмнение ),но не вярвам Мелда да стане жертва-това би било жестоко,и би наранило много и Еда,и Харун,а Хрун ще се почувства и много виновен.
След всичко,което им причинаха,и което и те си причинаха,не би ми се изкало да има събитие,което да помрачи допълнително техните взаимоотношения.(на Еда и Харун)
Смятам,че Мелда е достатъчно хитра да се справи,ако това иска.А и веднаж вече подцени Бату и пострада.
аз съм на същото мнение newsm10

# 739
  • Мнения: 80
Незабравима.
Какъвто и край да ни поднесат сценаристите остават верни на замисъла си, любовта на Еда и Харун ще остане незабравима за зрителите, трудна, понякога много красива, понякога неразбираема, за някои грешна, за други благословена.


Мария, smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
чудесно казано!!!
Да се надяваме ,че краят ще е щастлив за двамата влюбени, и за нас феновете на магията"незабравима"!!!

Меги, благодаря ти. Но щом тук при нас има толкова различни мнения, толкова за и против едно или друго действие, наистина започнах да виждам, колко добре се справят сценаристите, как умело поднасят нещата ( макар и в някои случаи на нас да ни се виждат наивни, глупави и необмислени) така, че да предизвикат зрителя така задълбочено да обсъждат тази любов.

Мария,за Незабравима съм съгласна с тебе,
но за сценаристите -не съвсем.
Форумът е доста над нивото на филма.

# 740
  • Мнения: 11
Незабравима.
Какъвто и край да ни поднесат сценаристите остават верни на замисъла си, любовта на Еда и Харун ще остане незабравима за зрителите, трудна, понякога много красива, понякога неразбираема, за някои грешна, за други благословена.


Мария, smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
чудесно казано!!!
Да се надяваме ,че краят ще е щастлив за двамата влюбени, и за нас феновете на магията"незабравима"!!!

Меги, благодаря ти. Но щом тук при нас има толкова различни мнения, толкова за и против едно или друго действие, наистина започнах да виждам, колко добре се справят сценаристите, как умело поднасят нещата ( макар и в някои случаи на нас да ни се виждат наивни, глупави и необмислени) така, че да предизвикат зрителя така задълбочено да обсъждат тази любов.
Мария,за Незабравима съм съгласна с тебе,
но за сценаристите -не съвсем.
Форумът е доста над нивото на филма.

Имаш право. Но не трябва да забравяме, за сценаристите е важен техния замисъл и те това правят, показват ни това, което те искат да ни покажат, а не това което ние искаме. А що се отнася до нивото, аз не мога и не искам да го дискутирам, аз не ги познавам и не зная нищо за тях.

# 741
# 742
  • Русе
  • Мнения: 2 344

Все пак Бату е наясно с подозренията на Харун.Ако Мелда така изведнъж се доближи пак до него той ще се досети защо го прави.Донякъде постъпи умно... newsm78 така си мисля

А, дали Бату не тества Мелда?!
И дали всъщност опитвайки се да я привлече на негова страна, тя да е уръжието на отмъщението му спрямо Харун...
Че я тества - тества я! Няма друг с по-комбинативен ум, от Бату! Но Мелда да  е оръжието му? Може би,ако я жертва - и Харун да чувства пак вина! Кой знае?!

Общи условия

Активация на акаунт