Дървено столче за хранене?

  • 4 109
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
rosy -bosy мерси за информацията  Simple Smile, мъжът ми беше доста по пестелив в обяснението! Аз го видях и много ми хареса, чакам утре да ми го докарат. Хубавото, е че дори и да се олющи може да се мине с една боя от горе да не е много грозно. Определено е доста по леко от дървените, които гледах, а и за 3 неща цената му е поносима. Ще свършат мъките ми с храненето на люлеещото се столче  Wink.
 Мерси на всички момичета за отговорите  Hug

# 16
  • Мнения: 0
Да помогна със съвет.Столчето, което става на маса е много добър вариант.Но  задължително ще трябва да се пристегне.И мушамата ми се напуква.Та когато се скъса мушамата да ви кажа че може да я смени с друга мушамата и крайщата да се залепят с ютия.

# 17
  • UK
  • Мнения: 4 308
Ние в къщи сме с едно дървено столче,което е без масичка,но расте с детето и може да се ползва цял живот.

Аз пък ето такова дървено столче търся. Преди няколко години бяха много популярни столчетата на TCM, но доколкото разбирам вече не се намират. Моля, помагайте, ако на някого му е останало или има познати - ще се радвам да се сдобия с такова и на старо.  Praynig Търсих по всякакви сайтове за втора ръка, пуснах обява в Продавалника и нищо...

# 18
  • UK
  • Мнения: 4 308
Хайде, момичета, моля ви, все някоя нещо трябва да знае  Sad

# 19
  • Мнения: 301
Хайде, момичета, моля ви, все някоя нещо трябва да знае  Sad
Ние имахме на Hauck, подобно на това http://www.bebe-best.com/obaby-darveno-stoltche-za-hranene-megan … ream-p-24331.html, но доста по-евтино (не го намирам обаче в нета)

# 20
  • UK
  • Мнения: 4 308
Много благодаря!  Hug   bouquet
Предполагам за това говориш -  http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.1808
Ще го търся.

# 21
  • Мнения: 301
Ха, точно от там даже го и купихме Simple Smile Не знам на мен защо не ми излезе:)

# 22
  • UK
  • Мнения: 4 308
Не знам този магазин във Варна, колко често си подновяват информацията, но от онлайн магазина на Hauck ми отговориха, че този модел не го доставят в България и ако желая, могат да го поръчат от Германия, на цена 185 лв. + доставка 20 евро ( и без тапицерия)  ooooh!
Търсих в нета, няма го на друго място сред предлаганите продукти на Hauck Sad 

# 23
  • Мнения: 301
Ами питай магазина във Варна, напълно е възможно да го имат. Ако не, ще ти пиша на лични как може да си го доставиш до БГ за около или малко над 100 лв.

# 24
  • UK
  • Мнения: 4 308
Ами, да, то в краен случай така ще стане. И аз видях, че в ebay го има за по 40 паунда. Ще търсим варианти. Ако има нещо, ще пиша. Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт