Препарати за съдомиялна - 3 част

  • 76 796
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
...много ме запалихте по Грюн Грийн. От къде ги купувате?

От Карфур и Пикадили.

  bouquet  Благодаря! Аз основно пазарувам в метро и кауфланд и затова не съм ги видяла, но ще се коригирам!!! 

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Здравейте, и аз има въпрос към специалистите :Защо понякога във чашите ми има засъхнала мръсотия и се налага да ги пускам втори път да се мият и пак не са измити? Вие изплаквате ли си храната от чиниите преди да ги сложите в миялната или не?
П.П.Това ми се е случвало и със скъпи и с евтини таблетки, а също имам по някои чаши от безцветно стъкло бели петна които не се махат по никакъв начин

# 47
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Аз винаги си изплаквам чащите и съдовете преди да ги сложа в миялната, за това спорим винаги с моя приятелка, която само леко ги забърсва и ги слага. Предпочитам така, отколкото да мия филтрите на миялната след това. А когато има засъхнало и загоряло винаги го хващам предварително с гъбата, иначе не успява да се справи сама. Използвам само скъпи препарати, уж за по-добро миене и миялната ми е добра.

# 48
  • Мнения: 1 149
Момичета,вероятно сте го коментирали,но нямам време да търся.
Ароматизатора за миялната махате ли го когато пускате машината newsm78

# 49
  • Мнения: 0
И аз винаги ги плакна леко, иначе съществува реална опасност резултатите да не са задоволителни.  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 2 011
Нищо не плакна. Обирам със салфетка остатъците от храна и нареждам. Не виждам ползата от миялната, ако ще си ги плакна на ръка. И тя се справя перфектно сама.

Момичета,вероятно сте го коментирали,но нямам време да търся.
Ароматизатора за миялната махате ли го когато пускате машината newsm78

Не.

# 51
  • Мнения: 2
В момента  ползвам таблетките на Fairy platinum - те са нови имат зелен и син гел вътре при таблетката - много са добри. Тези, които ползвах преди това бяха пак на Fairy ultra caps - само със зелен гел - и те мият много добре. Новите са малко по-силни, въпреки, че на пакета пише, че е екодоза за съдомиялна. Новите ги взех на промоция 20таблетки + 10 табл.подарък (така излиза таблетката по 34стотинки).

# 52
  • София
  • Мнения: 1 735
Нищо не изплаквам,стига да няма едри частици.

# 53
  • Мнения: 15 379
Аз плакна.

Не махам ароматизатора, когато ще пускам машината. Ролята му е именно такава - да ароматизира в процеса на измиване и след вадене на съдовете машината да ухае.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 064
В момента  ползвам таблетките на Fairy platinum - те са нови имат зелен и син гел вътре при таблетката - много са добри. Тези, които ползвах преди това бяха пак на Fairy ultra caps - само със зелен гел - и те мият много добре. Новите са малко по-силни, въпреки, че на пакета пише, че е екодоза за съдомиялна. Новите ги взех на промоция 20таблетки + 10 табл.подарък (така излиза таблетката по 34стотинки).

От къде си ги купи тези новите? /че и аз съм фен на феари/

Чинии понякога плакна /ако имат много остатъци, примерно чиниите на децата/, нашите рядко се налага - добре си ги убираме  Mr. Green Случвало ми се е да не е измита някоя чаша /не знам защо по чашите се лепи, а не по чиниите/ но рядко. Тигани и тави убирам с кухненска ролка, най-вече да махна мазнината и по-едрите частици

# 55
  • Мнения: 151
Гледах една реклама на Сомат 9 ,че исушава даже и пластмаса,но не го намирам никъде да се продава.ЕЙ сега попаднах на този сайт http://bornbg.com/index.php?page=shop.product_details&flypag … mart&Itemid=1
май излиза левче таблетката.
А ето я и рекламата



Има ли значение как се поставя таблетката в съдомиялната?Защото снощи я обърнах с червената точка на вътре и не се беше разтворила  Shocked Shocked Shocked

# 56
  • Мнения: 0
Я и Аз да се разпиша в тази тема .
на последък ползвам таблети dreft май най ми харесват за сега от всичко което съм ползвала до тук.

# 57
  • Мнения: 206
Гледах една реклама на Сомат 9 ,че исушава даже и пластмаса,но не го намирам никъде да се продава.ЕЙ сега попаднах на този сайт http://bornbg.com/index.php?page=shop.product_details&flypag … mart&Itemid=1
май излиза левче таблетката.
А ето я и рекламата



Има ли значение как се поставя таблетката в съдомиялната?Защото снощи я обърнах с червената точка на вътре и не се беше разтворила  Shocked Shocked Shocked

Somat 9   е най -  доброто което  съм  ползвала.  наистина не остават  мокри капки при пластмасовите изделия  и чашите. Но  мисля  че  са  на по - добра  цена - явно инфото  във  сайта  е старо. Сомат 9   58 табс - 29.90   последно  съм купувала  от  Борн, но от магазина им  в София. Ходих  там  точно преди 4  дни тъй като  си взех чаканите  кърпи  за Swiffer-a.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 17 965
Аз не съм доволна от Сомат, бяха ми сложили две таблетки подарък като купихме съдомиялната. Сложих едната и включих съдомиятлната на кратката програма. След измиването по приборите имаше залепнали парченца от неразтворената таблетка. Shocked По принцип използвам таблетките Денк мит на ДМ, като цена излизат 30ст. таблетката. Никакви забележки нямам към тях, може би защото са предвидени за висока твърдост на водата, каквато имаме във Варна. Може би препаратите имат различен ефект в в различни региони на страната, според твърдостта на водата.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 735
Това може да се е получило,защото си я пуснала на късата програма.Според мен Сомат стават,ама 1лв. за таблетка ми се струва безсмислен разход.Има по-евтини таблетки, вършещи същата работа.Иначе рекламата е хубаво нещо,но и нея си я плащаме. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт