Тема Незабравима (Unutulmaz) 168

  • 25 667
  • 711
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11

Е какво е това? Гониш ли ме ще ти бягам, бягаш ли ми, ще те гоня. Боже прости ми и аз не знам какво искам.

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 16:01 от bghelp

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте!
1.Моксито да се чувства поздравена със снимката на Серхан в телевизионното студио, постната от Лусими в миналата тема! Поздрав и за Лусими, която се сети и извади тази
снимка от архивите!Впечатляваща гледка!
2.Подкрепям тезата   на Диди88, че целта на Мелда е всъщност да приспи някакви подозрения или съмнения на Бату за нея!Да повярва в нейната искреност! Ще спечели играта
с Бату!И двамата са манипулатори, но жена – манипулатор срещу  мъж такъв, резултатът е ясен!
3.Дебатът  Харун/Еда! И след преводите няма промяна в защитниците на Еда!Имам чувството, че те поддържат тази теза, но сами не си вярват в нея! Самонавиват се и се самозаблуждават.! Иска се време, човек да се отърси от илюзиите си!
4.Друга ми е мисълта, обаче! Знаете, че съм върл фен на сериала,без да се чувствам вътрешно филмирана! Отстрани не знам как е!И съм му вярна!
Не гледам нищо друго!
В петък обаче, обстоятелствата ме принудиха да изгледам  Забраненият плод! Е, нема връзка с нашия филм! Дори и с по-слабите серии!
Диалозите ми се сториха елемнтарни, не глупави,ами на битово ниво! Хем, филмът се излъчва преведен и е съвсем различно, когато  едновременно възприемаш и слухово, и зрително!
Музиката – маанета! Ама, никак няма ефекта от музиката на Незабравима!
Прехваленият рус плейбой – жалка картина! Във въпросната серия се случи подобен момент както в Незабравима. Героинята прави предложение да прекарат един ден заедно! Подобно на Един ден  за Хакъ и Еда! Любимият ми 17 епизод! Да ме извиняват, ама ние бехме под хипноза, като гледахме тази сцена! А тук нямаше никаква   тръпка,емоция,харизма! Само присви очите и изкриви лицето в някаква гримаса, за да изрази нещо подобно на вълнение!Изгледайте серията и се убедете сами! Какво му харесват на
този актьор, ми е много странно!Харун  пръска сексапил в радиус 2 метра от екрана! А от двойката Харун-Еда струи невероятна чувственост,еротика,любов!
Та, мисълта ми е, че си губиме времето с най-хубавия сериал! Другите са си сапунки,
в по-голяма или в по-малка степен!

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 16:22 от kalamitsi

# 32
  • Мнения: 2
Добър ден! Hug Hug Hug Hug

Мокси,благодаря за новата тема! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Благодарности и на всички момичета за преводите! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

bganio,Мария,страхотни стихотворения! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Аз тъкмо навреме идвам за фрагмента.
newsm78

Явно пак ще имам ного страдания.Но щом Еда си е променила решението,да се надяваме,че Харун ще омекне по-бързо от нея.

# 33
  • Мнения: 0
а Мелда какво ли е намислила... newsm78 newsm78 newsm78даже се и целува с Бату
а Харун нещо ми се вижда не особено очарован от това,което му дава Еда

# 34
  • Мнения: 46
Мария,за  Монолога на Еда  smile3501 smile3501 smile3501

Наде,благодаря за фрагмента newsm51 newsm51 newsm51

# 35
  • Мнения: 570
еджето се появява и пак получава шамар от Еда Mr. Green
немога да разбера Еда ли е тази,която припада и кой се вижда на заден план... Thinking
Пуделката я бях отписала окончателно  Sick Sick Sickи без нея нещата можеха да си дойдат на мястото. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Припадналата ми се струва че е Еда. Sad

# 36
  • Мнения: 0
Наде, благодаря за фрагмента  bouquet  bouquet  bouquet

Дали Едже от гузна съвест не казва истината на Еда за отношенията им с Харун newsm78
Мисля, че само тогава Еда би променила поведението си и да прави тази изненада на Харун newsm78
И защо двете са в хамбара с лодката?Явно Едже и е определила среща там #Crazy

# 37
  • Мнения: 2
еджето се появява и пак получава шамар от Еда Mr. Green
немога да разбера Еда ли е тази,която припада и кой се вижда на заден план... Thinking
Според мен е Еда,а на заден план Харун.Облечен е както тази сцена във фрагмента. newsm78

 

# 38
  • Мнения: 0
а кой ли насочва пистолет към себе си?  newsm78 newsm78струва ми се,че е Едже.ако е тя явно и е дошло в повече всичко случващо се,което касае нея Thinking

# 39
  • Мнения: 570
Бгхелп, поздравления за Монолога на Еда! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ама и Газелка знае как да съблазни отново Хубавелко. smile3521 smile3521 smile3521

# 40
  • Мнения: 0
а Мелда какво ли е намислила... newsm78 newsm78 newsm78даже се и целува с Бату
а Харун нещо ми се вижда не особено очарован от това,което му дава Еда
може да е почнала да се влюбва в него

# 41
  • Мнения: 2
Как се е докарала Еда!  newsm53


# 42
  • Мнения: 2
а Мелда какво ли е намислила... newsm78 newsm78 newsm78даже се и целува с Бату
а Харун нещо ми се вижда не особено очарован от това,което му дава Еда
може да е почнала да се влюбва в него
Не вярвам.Според мен е част от плана и. Peace

# 43
  • Мнения: 0
еджето се появява и пак получава шамар от Еда Mr. Green
немога да разбера Еда ли е тази,която припада и кой се вижда на заден план... Thinking
Според мен е Еда,а на заден план Харун.Облечен е както тази сцена във фрагмента. newsm78

 

голям си smile3530 smile3530,благодаря ти  bouquet
и най-вероятно пак нещо са се скарали

# 44
  • Мнения: 9
И аз си мисля,че Едже казва истината на Еда,затова си получава и шамара.Мелда продължава играта...ще върти любов с Бату  #Crazy Еджето май ще се самоубива,преди време имаше предположения че ще го направи,тъй като е със слаба психика,не може да понесе случващото се около нея.Как ли ще реагира Бату  на една такава развръзка със сестричката му,дали ще обвини Харун и Еда или ще проумее,че единствения виновник е той?А вечерята на Еда и Харун...ще видим колко време ще се дърпа Хубавелко,едва ли ще пристане веднага.Стана ми мъчно като гледам как Ямурчето си запушва ошите за да не чува караниците им.Горкото дете.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт