Тема Незабравима (Unutulmaz) 168

  • 25 661
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Мокси, благодаря ти за чудесната нова тема Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 2
Мокси , благодаря за новия прекрасен дом   bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 833
Аз си мислих , че ще е интересно ако Еда на пук на всички грешки досега , тя да разбере , че Бату е Кенан .. Сега си казвате от къде на къде Еда .. Ако се сещате когато Бату я отвлече той й удари шамар , а и беше той доста се беше доближил до нея , в тоя ред на мисли ако попаднат в ситуация в която Бату да я удари , да кажем например тя обиди Едже и той загуби контрол  newsm78 Може на Еда да и светне лампичката  Peace
Това ми звучи перфектно като сценарий,ама хич не ми се иска Едже да се вясва отново,изобщо да не се връща от там където отиде  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Може и Арас в момент на слабост и разнеженост към Еда да и сподели за Кенан  Thinking Thinking Thinking

# 18
  • Мнения: 2
Аз си мислих , че ще е интересно ако Еда на пук на всички грешки досега , тя да разбере , че Бату е Кенан .. Сега си казвате от къде на къде Еда .. Ако се сещате когато Бату я отвлече той й удари шамар , а и беше той доста се беше доближил до нея , в тоя ред на мисли ако попаднат в ситуация в която Бату да я удари , да кажем например тя обиди Едже и той загуби контрол  newsm78 Може на Еда да и светне лампичката  Peace
Това ми звучи перфектно като сценарий,ама хич не ми се иска Едже да се вясва отново,изобщо да не се връща от там където отиде  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Може и Арас в момент на слабост и разнеженост към Еда да и сподели за Кенан  Thinking Thinking Thinking
Ааа вярно , за Арасчо не се сетих .. Но това ми изглежда твърде лесно  newsm78 В нашия филм НИКОГА не е лесно  hahaha hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 833
Аз си мислих , че ще е интересно ако Еда на пук на всички грешки досега , тя да разбере , че Бату е Кенан .. Сега си казвате от къде на къде Еда .. Ако се сещате когато Бату я отвлече той й удари шамар , а и беше той доста се беше доближил до нея , в тоя ред на мисли ако попаднат в ситуация в която Бату да я удари , да кажем например тя обиди Едже и той загуби контрол  newsm78 Може на Еда да и светне лампичката  Peace
Това ми звучи перфектно като сценарий,ама хич не ми се иска Едже да се вясва отново,изобщо да не се връща от там където отиде  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Може и Арас в момент на слабост и разнеженост към Еда да и сподели за Кенан  Thinking Thinking Thinking
Ааа вярно , за Арасчо не се сетих .. Но това ми изглежда твърде лесно  newsm78 В нашия филм НИКОГА не е лесно  hahaha hahaha
Арас би го направил ако Кенан застраши живота на Еда или Ямур  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Знаем колко е вманиачен по нея и не би позволил на Бату да я нарани. Арас не е малко луд и виждаме в критични моменти как се държи  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 20
  • Мнения: 9
Цопвам се в новата тема  Hug и си копвам тази снимчица,че като я гледам  #Silly #Silly #Silly

# 21
  • Мнения: 46
Мокси,благодаря за прекрасният оазис!!!



Бганьо,страхотен Монолог на Арас  smile3501 smile3501 smile3501
Имаме ли някъде превод/преразказано какво си говореха Еда и Хаяз?
Някоя от дамите разбираща турски,ще може ли да преразкаже,ако нямаме,please Praynig Praynig Praynig


# 22
  • Мнения: 2


Не са нужни думи , очите казват всичко ..  Изумена съм , прекрасна игра   bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте компания Незабравима Hug Hug Hug

Благодаря на Рекси, Милена, Габи и Г-жа Броненосец за преводите  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Бганьо, за Монолога на Арас smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Момичета, днес комшиите се скъсват да коментират за финал на филма-на мен лично не ми се вярва, но дали заради ниския рейтинг или незнам и аз защо точно,  много са се отчаяли и очакват скорошен финал.Сценаристите, незнам дали вземат под внимание форумското мнение и настроения, а би трябвало.
Днес в официалния фейсбук попаднах на псувни и хулене на турските сериали и в частност на нашия от български фен, поста беше на латиница.И отговора на фенка/български думи написани на латиница/, че всъщност е очарована от един български форум БГ-МАМА, където много безпристрастно се коментират турските сериали и по точно Незабравима и ни благодареше за което-еее четат ни хората, а тези, които ни разбират, даже и ни харесват smile3521 newsm10
Дано фрагмента  да е  хубав и да ни чака интересна серия в сряда/според подсказките на Габи и Г-жа Броненосец, за които им благодаря Praynig/

# 24
  • Мнения: 46
Малко да раздвижим тишината с един прекрасен клип на Ади

http://www.youtube.com/watch?v=vZuf-3sPhJ0
 

# 25
  • Мнения: 11
Добро утро, Незабравими! Направо скачам тук и добавям още един превод от следващия епизод:


Монолог на Арас край басейна

От зарана топки чукам
до басейна в моя двор
Аз на път съм да изкукам
Запленен от твоя взор

С мене договор подписа
Изпълнявай го сега
Че Харун да не артиса
Ненагледна ми, Еда

Местя ви във нова сграда
Теб и дъртата Хаят
Душата ми за тебе страда
Ама голям си ти инат

Вечер бъчви пресушавам
Станах аз алкохолик
Със снимчици се утешавам
И целувам твоя лик

Скоро в лудница ще вляза
В риза ще ме вържат там
Туй на нищо веч не мяза
Моля те кажи „Тамам”

Монолог на Еда

Аз "тамам" не казвам даже
на единствената си любов
та на тебе ли ще кажа
дето си в резервния отбор.

Пий си кротко и не мрънкай
като видя много зор,
ще ти звъна много бързо
да те поокуража приятелю мой.

# 26
  • Мнения: 0
Монолог на Еда

Аз "тамам" не казвам даже
на единствената си любов
та на тебе ли ще кажа
дето си в резервния отбор.

Пий си кротко и не мрънкай
като видя много зор,
ще ти звъна много бързо
да те поокуража приятелю мой.
Мария,  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501

# 27
  • Мнения: 570
ФРАГМЕНТ!!!
http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=102464064879#!/group.php?v=wall&gid=102464064879

# 28
  • Мнения: 0
мокси,благоаря за новата тема newsm51 newsm51 newsm51
боже,какъв фрагмент.... ooooh! ooooh!

# 29
  • Мнения: 0
еджето се появява и пак получава шамар от Еда Mr. Green
немога да разбера Еда ли е тази,която припада и кой се вижда на заден план... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт