Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 85

  • 33 060
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6
Лека нощ,Еми и мерси !

# 676
  • Мнения: 0
Танче , до колкото разбрах Ейшан е пуснала Тефо на приема  Peace
 Кенан знаеше това  Thinking

Лека нощ  Heart Eyes

# 677
  • Мнения: 6
Лека и на теб ,Даж!

# 678
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Честит Празник!!!и от мен.
Наистина беше забавно и Лека нощ!

# 679
  • Разград
  • Мнения: 8 243
И другият понеделник серията ще е от 22.15.Явно ще има продължение на романтиката ,сега под чаршафа ред и да са Кенан и Ейшан.
Късните серии сигурно заради "насилието под чаршафите", иначе Шебо  newsm56 вече не се боцка, кръв  #2gunfire не проливат, друго няма..

От 14 Март /Понеделник/ от 20.00 започва нов сериал и това няма никаква връзка с чаршафите и боцкането, те какви по такива сцени даваха преди това. В ЛиН какви сцени има и на балдахини и на насилие, но е от 20.00 часа.

# 680
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Абе това не е ли старата къща на Ейшан newsm78

Не може да е старата къща на Ейшан защото сега в нея живее Хасрет от Плениталката.
Не знам дали сте го писали преди това, но къщата в която беше Айшан с Дженгиз в началото на втори сезон е къщата на фамилия Текинер от "Под липите".

# 681
  • Мнения: 1 064
Честит празник!

Бъдете усмихнати, щастливи и обичани!




# 682
  • Мнения: 0
Здравейте!  Hug   bouquet

# 683
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Абе това не е ли старата къща на Ейшан newsm78

Не може да е старата къща на Ейшан защото сега в нея живее Хасрет от Плениталката.
Не знам дали сте го писали преди това, но къщата в която беше Айшан с Дженгиз в началото на втори сезон е къщата на фамилия Текинер от "Под липите".

Имах предвид къщата на лелята, но може би греша Peace то е и без значение де Wink просто портите ми напомниха на нещо познато и понеже други турски филми не гледам, та предположих това.
А иначе ни е пределно ясно, че сме преместени заради нисък рейтинг, и той ще пада още повече, с пълнежа който са подготвили до края на сезона. Е това не им харесвам на турските продуценти, че за пусти пари си развалят хубавите филми. Снощи видяхме втора безмислена серия...вярно след 3 много силни, но така лошото впечатление още повече се засилва. Добре че сте вие да им се посмеем, защото ако го гледах сама щеше да ми е доста обидно Laughing
Заради десет серии в повече оставяш зрителите с лош спомен от цялата си работа. Е те това не го разбирам ooooh!


Айде пак ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДАМИ!   love001

# 684
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!

# 685
  • Мнения: 2
Бъдете като тревата - изправяйте се, когато Ви настъпят!
Бъдете като кокичето - намирайте топлина, дори в снега!
Бъдете като звездите - и близки, и далечни,
но винаги даряващи любов и светлина!
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ МИЛИ ДАМИ!

http://www.vbox7.com/play:8b704667

# 686
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
EZEL 57 - ddizi.com

Следобяда ще пусна и за теглене, ако на някой му се иска Laughing

# 687
  • Мнения: 417
Само не разбрах защо беше толкова убедена ,че Кенан иска да я убие?! Вярно че нещо им се скара в началото ,но да реши че иска да я убива си беше прекалено.То наистина -"гузен ,негонен бяга ",но тя пък не беше направила кой знае какво срещу него ( наистина още не съм изгледала 56-та серия,а може би там е разковничето за параноята й).
Всички в сериала знаят,че Кенан е влюбен в нея и няма да я убие,но тя най-добре от всички знае и е наясно колко странен тип е Кенан.

Серията беше доста скучна...,поне да беше по-кратка.
Вчера веднага след края започна Незабравима.Дадоха къщата на Мелиха,но в малко по-модерен вид.

# 688
  • Мнения: 0
Честит празник мили дами! Дано бъдете винаги обичани майки и любими! newsm51
The Bangles --- Eternal Flame

# 689
  • Мнения: 0
[video][/video]<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/XwajTekSAcM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Общи условия

Активация на акаунт