Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 85

  • 33 038
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Аз мислех , че още в снощната серия Баадето ще артиса , но с тая дественост направо ме закопаха  Sick Сега ще е като гербова марка  Rolling Eyes как ще я отлюспят не знам  ooooh! Езел вече е с двата крака в батака , какъвто  е принципен  ooooh! Само Кенан Б. може да го спаси от напористата девица  Tired

# 721
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
нова тема

# 722
  • Мнения: 0
Ако има нещо , в което съм 100% сигурна е,че Езел няма да остане с Бааде, защото тя като герой е абсолютен пълеж дори самите сценаристите не са решили какво ще правят с нея и почват да си противоречат в сценария- в началото беше супер отракана, после стана девствена, първо живееше в общежитие после изникна цяла къща със семейство, уж сама се издържа и й е трудно обаче и това не е така... една голяма каша  Rolling Eyes Това, че Бааде не е била с мъж не ми се стори кой знае колко лошо или трагично ами той самия Езел да не би да е голям разбирач - спа 2 пъти с Айшан в рамките на 10 години Grinning
Така е Криси PeaceНаистина има много противоречия.Издъниха се с нейния образ.Пролича си,че Бааде изникна от нищото и сценаристите на са я планирали.Предполагам колкото неочаквано се появи така и ще изчезне бързо.
Обаче Езелито много и се зарадва или изненада когато му каза,че е девствена Laughing
Ами колкото и да е комична ситуацията за нас на него няма как това не му е станало драго, малко или много ще е останало поне частичка от онзи мил и чувствителен Омер Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт