Къде в Пловдив???-19

  • 91 070
  • 751
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 382
За инструктор мога да препоръчам и Сендов. Много е спокоен, не те натиска за допълнителни часове. Взех изпита от първия път, след това дори се съгласи да карам няколко часа с моята кола.

Дай координати на ЛС! Peace

0888 77 05 25; 0898 66 48 48
Това ми извади гугъл Peace. Имах някъде визитка, но не помня къде. Мисля, че първият тел е негов.

# 601
  • Мнения: 621
Аз имам визитката,първият номер е верен,но вторият според визитката е 0898 46 48 48.Има и стационарен-032 25 11 00.Иначе за първият съм сигурна 100 процента,винаги на него звъня. Peace

# 602
  • Мнения: 28
Днес Mall Plovdiv става на 2 години. Някой разкара ли се дотам, имаше ли нещо специално?

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Днес Mall Plovdiv става на 2 години. Някой разкара ли се дотам, имаше ли нещо специално?

Имаше едни балони за пукане, докато ги изкарат и  ги взимаха от ръцете на персонала, голяма лудница беше. И в тези балони имаше по едно подаръче от сорта на магнитче, тефтерче, значка и т.н.
Преди това на третия етаж имаше детско шоу с наградки.

Последна редакция: сб, 19 мар 2011, 19:26 от мамакрасимирка

# 604
  • София
  • Мнения: 2 892
Това е било преди обяд, а тази вечер дали ще има още някакви мероприятия?

# 605
  • Мнения: 6 206
самолетни билети откъде? агенция, но препоръчана и с разумни комиисиони, че ми трябва до точно определено летище

# 606
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Каспър защо ти е агенция ,кажи до кое летище искаш да летиш и кога. Аз винаги проверявам през Уподо там вади всички компании и цени и сравнявам . После влизам в сайта на избраната авиокомпания и си буквам билета сама ,така си спестявам пари и време  Peace.

# 607
  • Мнения: 6 206
ок, имаш лс, ще черпя!

# 608
  • Мнения: 4 309
Откъде мога да купя риба скумрия в по-голямо количество? Примерно 10 кг. Помня по едно време баща ми купуваше на кашони.

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Та 10кг. можеш да купиш от всички по-големи маркети.

# 610
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
Такава ли?

# 611
  • Мнения: 4 309

Да, такава.
В тази фирма продават ли на кашон или работят само с дистрибуция? Видях, че имат база около Брезовско шосе.

# 612
  • Мнения: 331
Моля, препоръчайте ми целодневна занимална за през пролетната ваканция, ако въобще има такова чудо,  за дете в 1 клас.
За лятна занималня също се интересувам...

# 613
  • Мнения: X
Моля, препоръчайте ми целодневна занимална за през пролетната ваканция, ако въобще има такова чудо,  за дете в 1 клас.
За лятна занималня също се интересувам...
може да погледнеш тук: http://shkolazadecata.hit.bg/index_S.htm

# 614
  • Мнения: 0
момичета, откъде мога да купя скривалище "леговището на господаря на морето"? ooooh! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт