Къде в Пловдив???-19

  • 90 968
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Привет, момичета!
Кажете ми къде в Тракия има детска млечна кухня. В близост до Мебелна къща била.  newsm78 Обясниха ми, че била към детска градина Слънчеви лъчи или нещо от сорта, не запомних добре!
Как се кандидатства и колко по-рано се записва детето?
Ще съм ви много благодарна!    bouquet  bouquet  bouquet

# 706
  • София
  • Мнения: 2 855
Детската кухня е къд ДГ Слънце, Слънчеви лъчи е търговски комплекс в Кючука. От съседки знам, че не се чака, а просто се записваш, но съм виждала бурканчетата им, доста рядка ми се струваше храната. Обаче това беше преди 2-3 години, сега не знам как е. Не бих могла да обясна точно до кой блок е, не съм наясно с номерацията, точно до кръчмата При Румен се пада.

# 707
  • Мнения: 28
Къде и кои са ученическите общежития в Пловдив? (не съм запозната с тези неща, моля по-подробно обяснение) Какви са критериите за приемане там? Имам позната, която живее в Асеновград, дали ще може да отиде на общежитие или няма да и дадат, понеже Асеновград е близо до Пловдив и може да си пътува? (ако въобще имат такъв критерии)

# 708
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Къде и кои са ученическите общежития в Пловдив? (не съм запозната с тези неща, моля по-подробно обяснение) Какви са критериите за приемане там? Имам позната, която живее в Асеновград, дали ще може да отиде на общежитие или няма да и дадат, понеже Асеновград е близо до Пловдив и може да си пътува? (ако въобще имат такъв критерии)

Доколкото зная, общежития имат само английската и руската гимназии, но в тях могат да кандидатстват и ученици от други училища, ако има свободни места. Най-добре познатата ти да пита на място в общежитията, намират се на бул.България, преди Алати, зад сградите на гимназиите.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 231
mama svetla,  мерси много.   bouquet
Ориентирах се по името на заведението!  Laughing

Последна редакция: нд, 27 мар 2011, 09:18 от ^слънчо^

# 710
  • Мнения: 20
общежитие има също в двора на гимназия по туризъм асен златаров , на ул. богомил 73 , до стадион христо ботев , но незнам дали учениците в него са само от това училище и строителния или приемат и други

# 711
  • Мнения: 230
Това общежитие хич не е за препоръчване!!!!!!

# 712
  • Мнения: 28
По-важният въпрос беше, дали ще я приемат, защото е от Асеновград. Градът не е толкова далеч от Пловдив и е възможно да пътува с влак, но разходите са по-големи. Затова питах дали ако е тук, наблизо, въобще може да кандидатства за общежитие?

# 713
  • Мнения: 116
Детската кухня е къд ДГ Слънце, Слънчеви лъчи е търговски комплекс в Кючука. От съседки знам, че не се чака, а просто се записваш, но съм виждала бурканчетата им, доста рядка ми се струваше храната. Обаче това беше преди 2-3 години, сега не знам как е. Не бих могла да обясна точно до кой блок е, не съм наясно с номерацията, точно до кръчмата При Румен се пада.
Относно храната от детската кухня- не взимаме от доста време, но мисля, че ги зареждат от една кухня всички и е еднаква навсякъде. Нашата поне я  смениха със сигурност и майките бяха доволни - за Коматево става въпрос

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
не всички кухни се зареждат от една място

в кичука има кухня майка и има само пунктове за разливане на храната.т.е готви се на едно място,а се раздава в целия кичук

май и в другите квартали така са го направили-по-рентабилно е

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Кухнята, от която взимам храна готвят на място: ясли и към тях детска кухня. Не носят отникъде храна. Има и една друга кухня наблизо, за която не знам как стои въпроса.

# 716
  • Мнения: 550
По-важният въпрос беше, дали ще я приемат, защото е от Асеновград. Градът не е толкова далеч от Пловдив и е възможно да пътува с влак, но разходите са по-големи. Затова питах дали ако е тук, наблизо, въобще може да кандидатства за общежитие?
еми много зависи в коя гимназия ще я приемат  Wink

# 717
  • Мнения: 28
Не се е ориентирала все още, но не иска нито в Руската, нито в Английската.

# 718
  • Мнения: 5 173
Не се е ориентирала все още, но не иска нито в Руската, нито в Английската.
To става малко като приказката за рибата и тигана...

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 6
момичета искам да пробия ушичките на малката но нямам представа къде да  отида
ако е в квартала ще е още по добре в кючука

Аз моята я водих в кабинет УНГ в Писанец в Кичука. Много бързо стана почти не плака беше 1 месец преди да стане на годинка.

Общи условия

Активация на акаунт