Къде в Пловдив???-19

  • 90 971
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Кухнята, от която взимам храна готвят на място: ясли и към тях детска кухня. Не носят отникъде храна. Има и една друга кухня наблизо, за която не знам как стои въпроса.
Кухня наблизо до ДГ Слънце ли?

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Кухнята, от която взимам храна готвят на място: ясли и към тях детска кухня. Не носят отникъде храна. Има и една друга кухня наблизо, за която не знам как стои въпроса.
Кухня наблизо до ДГ Слънце ли?

Говорех за Ясла 18 до ВИХВП. Извинявам се, че не уточних  Peace Другата кухня е зад II ДКЦ и за там не знам дали готвят на място или носят храната.

# 722
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
 Whistling

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Да похваля Бриколаж за рамкиране на картина с паспарту.Имат избор на рамки и на паспартута.Момчето беше изключително любезно.Помогна ми да се включа в сумата,която бях придвидила

# 724
  • София
  • Мнения: 2 855
Знаете ли къде мога да поръчам торта във формата на цифри - 70 ми трябва, за юбилей? Мисля, че сладкарници Неделя имат, ама цените им малко ме притесняват. Някаква алтернатива?

# 725
# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
mamasvetla

торта цифри поръчвах от Ториното в Кършияка.поръчвам един ден по-рано,за да се напои добре тортата.избери с млечен крем.цената е 1.30 лв на парче

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 15:09 от Elfita

# 727
  • Мнения: 1 380
По повод разговорите за оригинални парфюми откъде, може ли последна информация къде всъщност продават такива?

# 728
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета!

Къде има магазин "Зара" освен срещу Дома на младоженците и Пешеходния мост?
Върти ми се нещо около "Капитан Райчо",но никога не съм ходила,само съм чувала.Има ли някъде там такъв магазин и къде е по-точно  Thinking

# 729
  • Мнения: 351
mamasvetla

торта цифри поръчвах от Ториното в Кършияка.поръчвам един ден по-рано,за да се напои добре тортата.избери с млечен крем.цената е 1.30 лв на парче
Това къде е, че не се сещам

# 730
  • Мнения: 4 306
elfi4ka , Зара има и в Смирненски, а преди беше в блок на капитан Райчо, отляво нали има високи блокове, продават отдолу зеленчуци, шивашки поправки, в един от тях. Сега не знам дали имат там магазин.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
tedi80,отстрани на училище Ботев като вървиш по брезовска посока бул Цар Борис Обединител се пада след баничарница.пред сладкарницата има люлки и пясъчник
зареди в бг мапса ул малко търново 14 и ще ти излезе

# 732
  • Мнения: 351
Уф doh знам я, но не й знаех името. Лятото редовно ходихме с малката

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Уф doh знам я, но не й знаех името. Лятото редовно ходихме с малката

да,повечето кършиякчини я знаят,но не й знаят името
още й викат сладкарницата на триъгълника

# 734
  • София
  • Мнения: 2 855
Благодаря ви момичета за отзивите за торта с цифри, ще проверя.

Сега имам друг въпрос, пуснах тема в здравния, но бих искала и тук да си го задам. Интересува ме къде в Пловдив се прави доплерово изследване на главата? Свекърва ми има проблем с вестибуларния апарат и трябва да се провери оросяването на мозъка. Ще се радвам, ако споделите инфо за добри специалисти и контакти.

Общи условия

Активация на акаунт