Къде в Пловдив???-19

  • 90 967
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 134
Здравейте! Някои да е чувал за склад на HAUCK, който се намира някъде по Карловско шосе?
Съществува ли и евентуално може ли да се купува направо от там?

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Скоро някъде видях одеало за пикник, трябва ми спешно, а не мога да се сетя къде да търся  newsm78

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Юск?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Там беше първото място където, проверих, защото съм купувала от там, но сега нямат Tired

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Скоро някъде видях одеало за пикник, трябва ми спешно, а не мога да се сетя къде да търся  newsm78

Пракикер също предлагат такива неща
може да се обадиш да питаш

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Скоро някъде видях одеало за пикник, трябва ми спешно, а не мога да се сетя къде да търся  newsm78

Пракикер също предлагат такива неща
може да се обадиш да питаш
Проверих и там, в Джъмбо също, Бриколаж, Баумакс и Карфур, миналата седмица някъде го видях, ама като не мога да се сетя, утре ще обикалям като гламава Mr. Green

# 741
  • Мнения: 216
Скоро някъде видях одеало за пикник, трябва ми спешно, а не мога да се сетя къде да търся  newsm78

Пракикер също предлагат такива неща
може да се обадиш да питаш
Проверих и там, в Джъмбо също, Бриколаж, Баумакс и Карфур, миналата седмица някъде го видях, ама като не мога да се сетя, утре ще обикалям като гламава Mr. Green
кауфлавд видяхте ли?

# 742
  • Мнения: 400
Здравейте! Някои да е чувал за склад на HAUCK, който се намира някъде по Карловско шосе?
Съществува ли и евентуално може ли да се купува направо от там?

На Каловско шосе е склада на Бертони, ама те са едни надувки, не е истина. С писмена молба трябва да ги моля да ми продадат нещо:)
Huck видях днес, че са пуснали във Вис Виталис.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, заповядайте моля в НОВАТА ТЕМА

# 744
  • Мнения: 0
Момичета,чакам още някоя препоръка за инструктор за шофьорски курс  Wink Днес една колежка го взе изпита...останах само аз Blush,но при нейния инструктор не искам,че хич не е доволна тя!
Мерси! Peace
За инструктор мога да препоръчам и Сендов. Много е спокоен, не те натиска за допълнителни часове. Взех изпита от първия път, след това дори се съгласи да карам няколко часа с моята кола.

Дай координати на ЛС! Peace

Ако те интересува жена-инструктор.Много спокойна,обяснява подробно и добре .Дава си реалистичното си мнение за възможността да вземеш изпита,а също не е скъпарка. На мен ми стана приятелка.
Горещо я препоръчвам!
Аз се интересувам от жена инструктор.Може ли кооординати?
Благодаря

# 745
  • Мнения: 2
Здравейте, бих се радвал ако някой ми каже къде в Пловдив има складове за ПДЧ плоскости на фирмите Орма и Акритас. Аз знам само Съливер. Ако някой знае такива складове моля да ми даде адреси те им , предварително благодаря за информацията.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте, бих се радвал ако някой ми каже къде в Пловдив има складове за ПДЧ плоскости на фирмите Орма и Акритас. Аз знам само Съливер. Ако някой знае такива складове моля да ми даде адреси те им , предварително благодаря за информацията.
Малко късно ми идва отговора, но така е - който влиза рядко във форума Embarassed Дано все пак да не е късно Praynig Ние взехме кухненските плотове от тук - http://eso-06.com/page1.php. От тях ще вземем и вратичките за шкафовете като им дойде времето. Имаше определено разлика в цените между тях и Съливер (да не говорим, че шкафовете, които направихме преди 3 години с пдч от съливер бяха с изкривени плоскости още като ги взехме от там (а имаме големи врати на гардероба в спалнята)).

# 747
  • Мнения: 2 172
Здравейте!

Искам да ви попитам къде продават от тези пластмасови неща,които се замразяват за хладилните чанти  newsm78 И каква им е цената?

Вчера в МЕтро мъжът ми е гледал някакви по 9 лв едното,което ми се стори безобразно скъпо ,предвид че самата чанта е 25-30 лв Thinking

# 748
  • Мнения: 4 306
Мисля, че се казва хладилен агент /пластмасовия контейнер/. Миналата година имаше в Била, сега не съм виждала дали имат. Също място за такива неща е JUSK.
Ако имате фризер или познат с фризер, може да ви услужи. Нашият си беше комплектован с два такива и мисля, че за няколкото дни, в които ще ви трябват не ще е проблем.

Това е старата тема  Wink.

# 749
  • Мнения: 2 172
Мисля, че се казва хладилен агент /пластмасовия контейнер/. Миналата година имаше в Била, сега не съм виждала дали имат. Също място за такива неща е JUSK.
Ако имате фризер или познат с фризер, може да ви услужи. Нашият си беше комплектован с два такива и мисля, че за няколкото дни, в които ще ви трябват не ще е проблем.

Това е старата тема  Wink.

Много ти благодаря  Hug

Съжалявам за темата,не видях ,че е старата  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт