Пролет идва, то е факт, а АПРИЛ пристига малкият юнак! - Тема 16

  • 26 310
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5
Надиту, една молба ще ми изпратиш ли и на мен списъка за Окръжна б-ца?
Аз много рядко пиша във форума, но иначе чета всичко, което пишете в него.
Днес бях на ЖК пак ме уплашиха,че бебето изостава в кг. Имам и кръвно. Все има по нещо.Утре ще ходя на консулт и др Скочев, да видим какво ще решат.

# 46
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Ехооо,цоп и аз тук...както винаги Диди успя да ни изненада приятно,много цветна и свежа темичка,всяка е по-хубава и весела от предходната,дано и всяка следваща я пълним само с хубави новини...
Диди,това със списъка е много оригинално  newsm10
Jenny84 много хубаво написано,от приятелки около мен знам,че точно така им минава деня...

# 47
  • Мнения: 49
Аз писах,писах ама нещо не се публикува.
Закъсах го нещо с кръвното и 5 дни си отлежах в болницата,но днес вече съм си в къщи.
Аз реших,че ще раждам във Окръжна.Определено всичко се е променилио.Отношението е супер всички са много мили от санитарките до лекарите ,сравнително чисто е,но просто базата е стара.
По 3пъти на ден минават визитация отделно като си тръгват лекарите пак наминават,запис на тонове кръвно и изобщо за каквото помолиш акушерките го получаваш.

Отделно аз докато бях там дойдоха две момичета от Девата с масивни кръвоизливи върнати от там понеже неможели да реагират по спешност.
Не знам как точно да го напиша ,че да не ме разберете погрешно.Но това за върнатите момичета от болницата ли ти го казаха.И причината каква е,по-къдърните лекари останали там или базата че не се сещам.За отношението може и да са си го променили,тъй като не са само те т.е имат си вече конкуренция.Никой не може да ме убеди че в окръжна ще се чуства по добре.Всеки има право на мнение.Бих се съгласила ,ако се каже че нямаш възможност да си платиш,но че условията са по-добри.Друг е въпроса ,че и ние нямаме възможност,но това което съм преживяла в МБАЛ не БЛАГОДАРЯ!Още веднъж всеки сам решава!!!!
Нещо лентата,която показва в коя седмица съм ми се губи newsm78 някой има ли такъв проблем!

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 00:38 от adelina81

# 48
  • Мнения: 164
Надиту, една молба ще ми изпратиш ли и на мен списъка за Окръжна б-ца?
Аз много рядко пиша във форума, но иначе чета всичко, което пишете в него.
Днес бях на ЖК пак ме уплашиха,че бебето изостава в кг. Имам и кръвно. Все има по нещо.Утре ще ходя на консулт и др Скочев, да видим какво ще решат.

Нама проблем,ще ти го пратя.Дано всичко е наред при теб,пиши след консултацията.

# 49
  • Мнения: 0
Честита да ни е новата тема!Браво за труда на Диди!
  Нека бъде изписана само с положителни емоции.Четенето и писането да озаряват лицата ни с усмивки,все по-широки  hug
Наближаващия Март и при мене оказва въздействие,адски положително  Grinning
Да кажа и при нас как стоят нещата с именцата 1.АНАСТАСИЯ,2.АЛИСИЯ и 3.АЛИСА
Цитат
За имената - вече съм направила един мой си списък от около 30тина имена и смятам да го представя на таткото и да почва да зачерква едно по едно. Нарочно съм включила и имена, които знам, че няма да му харесат, за да изпъкнат другите повече 
А имаш ли план Б,ако случайно таткото се лепне за някое 'погрешно' име  newsm78

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 134
Диди, темичката ни отново е много свежарска, едно голямо БЛАГОДАРЯ и от мен за труда!  Heart Eyes
Narina, Elia - хубаво е,че вече сте си удома! Видяли сте явно плюсовете и минусите на болниците, на които сте се спрели, ама дано не се налага да ходите там отново много преди термин!  Wink
Jenny84 -  hahaha, благодаря ти!!! Мъжо спи а аз на компа до него едва се сдържам да не се захиля с глас  smile3532 Леле, колко е близко до моментите, в които съм си мислила ,че няма друг толкова неорганизиран като мен, а и като добавиш цеденето на всеки 3часа картинката съвсем ми се стори позната  Crazy
Набързо за спането - ами и нашия батко още спи при нас, в момента по-точно при мен, че нали татито го пратихме да си хърка и да си се върти самостоятелно в хола  Blush Има нужда да го гушкаме душицата, иначе не може да заспи - аз също обичам да си го гушкам и се възползвам от възможността, докато ми я дава. Даже тия дни имаме спор с ръката ми хваната или без нея ще спи- тъй като обича да я мачка и стиска (даже драска понякога) му бях казала , че ще спи без нея и е много разочарован, но ако продължава да се опитва така успешно да се въздърже от гореописаните дейности ще си му върна играчката  Wink Живот и здраве двамата мъници ще спят отделно не по-рано от годинката на бебо, дотогава с мен - не бих могала да ги оставя сами по-рано, освен ако не покажат, че самите те са готови. А и така обгрижването е много по-лесно, особено ако детето се кърми. Иначе на лампа не е спал директно- оставях тази в коридора, само в началото обаче, защото не успяхме да измислим вариант за слаба светлина близо до моята страна на леглото. Не се е притеснявал да спи на тъмно и не съм имала проблеми с това. Сега съм си купила от тези с батериите, които се светкат с натиск като бутон - свети много приглушено и ще я пускам само ако искам да нагледам мъниците, а навън е прекалено тъмно.  Peace
Имаше и друго, ама умирам за сън... искам да идва 11март , че да съм вече и аз в прословутите 45дни болничен и да не се притеснявам като днес от тия непрекъснати болки и контракции  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 0
Моля да ни добавите във Фейс бук групата,ние сме NikolaSvetlana Genovi   eat

# 52
  • Варна
  • Мнения: 236
Добро утро. Черпя с кафенце. Само да споделя, че разказа много ми хареса  bouquet

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 458
adelina81 не агитирам никого всеки сам взема решение къде и какво да прави.Просто споделям впечатления,финансовата страна на въпроса при мен въобще не е фактор просто както бях писала и преди искам единствено да изляза със живо и здраво бебе от болницата.
За момичетата не са ми казали видях ги когато ги докараха посред нощ слава богу и двете са добре.Просто там не са подготвени да реагират по спешност.
В крайна сметка никой не е застрахован.Важното е всичко да приключи със щаслив край,а относно специалистите освен д-р Гамишев не смятам,че някой друг си заслужава,пак лично мнене.

# 54
  • Мнения: 5
auraboneva,колко ти е нормалното кръвно и колко ти е сега, каква е разликата?Ще кажеш ли какво са ти предписали за него?И как се чувстваш от това увеличаване?

# 55
  • Русе
  • Мнения: 278
Добро утро  Mr. Green
Диди, отново прекрасно благодаря  Hug
Да се похваля, че утре ще дойдат да монтират леглото на каката много съм хепи, ще пусна снимки да се похваля  Mr. Green
Ииии докато се наканя да пиша всичко което бях намислила, половината се изпари, май по добре да си изпия кафето първо  Joy
Лек ден момичета   bouquet

# 56
  • Мнения: 442
Аууу, колко сте бързи! Диди, страхотна нова темичка  bouquet!

Аз нямах време да дочета старата тема, защото сега чета за Държавния изпит в събота и ми е много ошашкано. Вече направо съм се втресла. Да мине този изпит и ще започваме с освежителните дейности и разместването из вкъщи.

За името - аз съм привърженик на хубавите български имена и с таткото още в началото се разбрахме, че искаме да спазим традицията детето все пак да е кръстено на някого за това определихме кои буквички ни интересуват. Имах един именник във вид на малка книжка от Престо, в който бях окръглила имената, които ми харесват и му го оставих в ОО да го гледа да посвикне с идеите. После си поговорихме и стигнахме до две имена - аз харесвах Дариа и София, но той категорично отказа да е Дариа и така си стигнахме до решението. Дано само да няма изненади с пола, че въобще не сме мислили за мъжко име Mr. Green

Джени84, недей така с тия разкази  Joy Mr. Green - на мен ми се струва доста страшничко...и без това вече взе да ме хваща шубето Mr. Green ....някой в миналата тема беше писал за зареждане с марихуана Whistling Joy

Хайде лек ден - аз заминавам да уча, че положението е страшно - чета, чета и не помня...

# 57
  • Мнения: 1 259
Добро утро и от мен...!
Jenny84 , страхотен разкз-истина, до истина... затова и не се притеснявайте за килограмите, ще си ги върнем... просто няма да има време за ядене(това и от опит го знам)!

# 58
  • Мнения: 710
Добро утро момичета!
Нека деня ви започне така!


Хубав ден на всички!  bouquet

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Бързам да се запиша в новата тема и отивам на ЖК да видим бебка как се развива. Снощи не ме остави да спя, цяла нощ се въртеше а аз съм с чувствителна матка и най - малкото движение на бебето предизвиква контракция. Аз също още от 4 месец пия магнезий и нош-па, но доки иска от 1 март да ми го спира, сега ми е намален на половина но незнам как ще се чувствам когато го спра. Доки ми обясни че при продължителен прием на магнезий след раждането матката по трудно се възстановява и има повече кървене, а съчетано с нисък хемоглобин е доста неприятно, затова било хубаво да се спре поне 40 дни преди термина. Днес пак ще разговарям с него и ще решим. Толкова за сега от мен, бързам да се оправям и да отивам на ЖК. Ще ви информирам когато се върна. Лек ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт