Тема Незабравима (Unutulmaz) 170

  • 34 876
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 475
Много готин коментар и логичен въпрос, Зизу! И засега те отписвам от лагер №1 и те включвам в състава на обединените умиротворителни сили на ООН, НАТО и останалото прогресивно човечество.

А на въпроса - ами на тоя филм края му може да бъде, както в 73 епизод, така и в 173 - според зависи.
Абе и аз искам да съм в тоя отбор ама нещо не ми се получава. Реша ли да напиша мнение и или не ви се спори или пък съм по обстрел отвсякъде. ЗАтова май и аз като Ззу ще трябва всеки път да пиша.

Do not shoot that is me  Hug Hug

Е хайде че май наруших и днеска правилата  hahaha hahaha hahaha
Аман от тия правила

и аз се опитах да бъда синя каска , но май не се справих добре  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ами с тия червени рога трудно трудно се слага каска камо ли синя  Joy Joy
абе с тези фотосесии Серханови чак  рогата ми се стриха  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 46
  • Мнения: 9
Бай Ганьо,поздравления за Отговорът на Харун И Лагери  smile3501 smile3501 smile3501

# 47
  • Мнения: 9
Хайде по едно кафенце в специааална чаша  Wink

# 48
  • Варна
  • Мнения: 475

браво слънчо , прекрасно оформление  newsm51 newsm51 newsm51, какви красавици , леле Председателю в твоя чест  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 49
  • Мнения: 9
....и по едно питие

# 50
  • Варна
  • Мнения: 475
абе слънце , ако от сега я подкарам , довечера по трима ще ги виждам   newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 51
  • Мнения: 9

браво слънчо , прекрасно оформление  newsm51 newsm51 newsm51, какви красавици , леле Председателю в твоя чест  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Когато тези дами са насреща ти...леле мале  newsm62.Мокси чудесен избор за оформление си направила  newsm51

# 52
  • Мнения: 9
Кесара, Диди, благодаря ви момичета. Hug
 Радвам се,че ви е харесало- опитах се да "уловя" мига...

# 53
  • Мнения: 914
Освен че е хубаво е и на точното място   bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 1 395
Абе да ви кажа рецептата е много проста. Виждам аз примерно пост от БГхелп, която отдавна познавам тук, много ценя и уважавам (както и всички останали, но сега нея взимам за пример), но този пост нещо се разминава с моите възгледи по въпроса. И аз съответно й отговарям какво мисля, но започвайки с това, че я харесвам, което си е и истина. После си казвам аргументите, но накрая не завършвам поста си с примерно "Разбра ли ме, ма, долна Харунистке такава?" Щото ръката ми не може да изпише подобни слова, а и в главата ми няма подобни мисли. А и ако завърша така, реакцията отсреща може да бъде аргументи + "Схвана ли ти простата глава, бе едист с едист, малоумен"!А тези думички накрая, освен, че са израз на върховна простащина, могат да се квалифицират като етикети и съответно лепене на такива. Ей това, ако го няма последното, проблем - никакъв. В края на краищата животът е сложно нещо и има много страни, а пък ние тук понякога се опитваме да търсим отговор на въпроси, на които досега никой не е отговорил еднозначно. Браво на нас, че имаме подобни амбиции, но трябва да си даваме сметка за сложността на въпросите, които разискваме.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 475
Абе да ви кажа рецептата е много проста. Виждам аз примерно пост от БГхелп, която отдавна познавам тук, много ценя и уважавам (както и всички останали, но сега нея взимам за пример), но този пост нещо се разминава с моите възгледи по въпроса. И аз съответно й отговарям какво мисля, но започвайки с това, че я харесвам, което си е и истина. После си казвам аргументите, но накрая не завършвам поста си с примерно "Разбра ли ме, ма, долна Харунистке такава?" Щото ръката ми не може да изпише подобни слова, а и в главата ми няма подобни мисли. А и ако завърша така, реакцията отсреща може да бъде аргументи + "Схвана ли ти простата глава, бе едист с едист, малоумен"!А тези думички накрая, освен, че са израз на върховна простащина, могат да се квалифицират като етикети и съответно лепене на такива. Ей това, ако го няма последното, проблем - никакъв. В края на краищата животът е сложно нещо и има много страни, а пък ние тук понякога се опитваме да търсим отговор на въпроси, на които досега никой не е отговорил еднозначно. Браво на нас, че имаме подобни амбиции, но трябва да си даваме сметка за сложността на въпросите, които разискваме.
нямам просто какво да кажа   smile3501 smile3501 smile3501

# 56
# 57
  • Русе
  • Мнения: 2 325
Хайде по едно кафенце в специааална чаша  Wink

Оооооо, Диди88, всяка сутрин си пия кафето с такава! Две лица, целувам си Серхан ту по едната страна, ту по другата! smile3521 smile3521 smile3521

# 58
# 59
  • Мнения: 3 203
ООоо....момичета с тези питиета и тази компания няма да мога да изскарам до довечера ще взема да получа някой сърцетуппппп...... Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss lovekiss lovekiss Kissing Heart Kissing Heart

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт