Отговори
# 45
  • Мнения: 0

И ще ми говори Мурат как се влюбил в красивите очи на Бурка  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy, ........тц, тц, ясно е че има слабост към очите на жените, но ...........определено когато го е казвал това е имал превид други очи вероятно   Joy Joy Joy, защото Бурка има всичко друго , но не и красиви очи!!!!!!!!!!!!

 Не знам той ама аз определено имам слабост към неговите очи  Heart Eyes
 Направо не знам как е възможно да се гледат така Аси и Демир...

И аз, и аз  smile3521 smile3521

# 46
  • Мнения: 0
Най- голямата фен страница на Туба във фейса вече има 500 000 членове!!!!!!!!!!!!!

ПОСЛЕ НЯКОЙ ЩЕ МИ ГОВОРИ ЧЕ, НЕ БИЛА ЗВЕЗДА И НЕ БИЛА ОБИЧАНА

# 47
  • Мнения: 0
elma миличка така говорят само тези които и завиждат. Също като лисицата и гроздето.
 Аз отдавна съм ви признала че и аз съм в таз психиатрия. Като знам как ме кара да се чувствам предпочитам никога да не изляза от там. Само искам да споделя,че в момента гледам  сериялите: ПнС,ЛиН,ВВ. ЛиН даже го гледам директно вторник. Всички ги следя и чакам с трепет преведена серийка.Със същото нетърпение чакам и преведена серийка на АСИ, въпреки че го гледам за 4 ти път.
МОМИЧЕТА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА ВИ !!!
elma отново към теб. Абсолютно вярно е това което ти е казала приятелката ти. Когато седна да гледам поредната серийка на някой от любимите ми серияли,забравям и бит и разхвърляни дрехи и ядове . Разтоварвам се на макс.

# 48
  • Мнения: 0

http://www.vbox7.com/play:c25f4ae3  Гордата Аси Asi i Demir Винаги съм с теб Tamally Maak

# 49
  • Мнения: 1
Едвам ви изчетох,не се спирате Joy

Честита да ни е новата тема,да я изпълним само с положителни емоции Hug Кате Hug


На екипа,който превежда - огромно благодаря

# 50
  • Мнения: 273
Здравейте!!!

Благодаря отново на момичетата за преведената серия  newsm51

Днес се опитвате да ни поставите диагноза  Joy Joy Моето предложение е романтични асиманки  hahaha

# 51
  • Мнения: 273
Едвам ви изчетох,не се спирате Joy

Честита да ни е новата тема,да я изпълним само с положителни емоции Hug Кате Hug


Бонобо, на мен само това ми остана - да пускам нова тема и да чета  Joy Joy Не спират да пишат, че вече и нощем  Joy Joy

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте!!!

Благодаря отново на момичетата за преведената серия  newsm51

Днес се опитвате да ни поставите диагноза  Joy Joy Моето предложение е романтични асиманки  hahaha


При всички положения е по добре романтични асиманки , отколкото злобни  Joy Joy Joy  
днес съм в малко странно настроение, да не ми обръщате внимание много, много  Joy

# 53
  • Мнения: 26
elma миличка така говорят само тези които и завиждат. Също като лисицата и гроздето.
 Аз отдавна съм ви признала че и аз съм в таз психиатрия. Като знам как ме кара да се чувствам предпочитам никога да не изляза от там. Само искам да споделя,че в момента гледам  сериялите: ПнС,ЛиН,ВВ. ЛиН даже го гледам директно вторник. Всички ги следя и чакам с трепет преведена серийка.Със същото нетърпение чакам и преведена серийка на АСИ, въпреки че го гледам за 4 ти път.
МОМИЧЕТА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА ВИ !!!
elma отново към теб. Абсолютно вярно е това което ти е казала приятелката ти. Когато седна да гледам поредната серийка на някой от любимите ми серияли,забравям и бит и разхвърляни дрехи и ядове . Разтоварвам се на макс.

  newsm10
 
 И аз се радвам, че някой се е изказал професионално за нас  Joy
 Това в кръга на шегата, разбира се. Иначе приятелката на elma е много права- това определено е малко бягство от натоварения бит на хората. Аз като видя Демирчо и настроението ми се оправя  Laughing

# 54
  • Мнения: 273


Тя с изцапана буза, а той как я беше зяпнал  newsm09

# 55
  • Мнения: 273

http://www.vbox7.com/play:c25f4ae3  Гордата Аси Asi i Demir Винаги съм с теб Tamally Maak


Стеф, прекрасно клипче  newsm51

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте!!!

Благодаря отново на момичетата за преведената серия  newsm51

Днес се опитвате да ни поставите диагноза  Joy Joy Моето предложение е романтични асиманки  hahaha


При всички положения е по добре романтични асиманки , отколкото злобни  Joy Joy Joy  
днес съм в малко странно настроение, да не ми обръщате внимание много, много  Joy


романтични асиманки  
smile3501

# 57
  • Мнения: 273




Да пробвам и аз новата функция  Hug

# 58
  • Мнения: 0
Цитат
Аз като видя Демирчо и настроението ми се оправя

И на мен  Joy, просто е страшно изразителен Мурат в ролята на Демир, не само очи, и тяло и стойка и жестове и положение на ръце, всичко, рядко може да се види подобно нещо .........

п.п. чак на това гледане на АСИ, отчетох че това е единственият филм при който разговорите протичат на 10 сантиметра един от друг при главните герои! И така е отначалото до края, без значение от вида сцени - романтични, карат ли се, спорят ли, инстинктивно търсят близостта си, като магнит са един за друг #Crazy #Crazy, и честно не вярвам Мерджан да им е казал подобно нещо, или поне не при всички сцени  newsm78

# 59
  • Мнения: 273
Цитат
Аз като видя Демирчо и настроението ми се оправя

И на мен  Joy, просто е страшно изразителен Мурат в ролята на Демир, не само очи, и тяло и стойка и жестове и положение на ръце, всичко, рядко може да се види подобно нещо .........

п.п. чак на това гледане на АСИ, отчетох че това е единственият филм при който разговорите протичат на 10 сантиметра един от друг при главните герои! И така е отначалото до края, без значение от вида сцени - романтични, карат ли се, спорят ли, инстинктивно търсят близостта си, като магнит са един за друг #Crazy #Crazy, и честно не вярвам Мерджан да им е казал подобно нещо, или поне не при всички сцени  newsm78


Верно е - Мурат първо се приближава и после започва да говори  Hug

Общи условия

Активация на акаунт