Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Здравейте момичета  wavey ,отново се завърнах в нашата любима тема,  wavey незнам и аз дали е болест   newsm78 ,но от 1г. и нещо не минава ден да не  гледам някой от любимите си  моменти на Аси, поставих си сама диагноза, Аси зависимост ,ако някой знае лек чакам да ми го съобщи  Thinking .Съжалявам, че около мен няма болни от болестта на Аси и Демир ,че поне заедно да търсим лек, но след като ви намерих много се успокоих ,бях си помислила ,че наистина нещо не съм в ред,но явно не аз а другите са зле. newsm78

 И около мен няма никой болен от любов към Аси и Демир  Joy И горкия ми приятел го отнасяше, защото ходя да му говоря за филма, а той ме изслушва от уважение  Joy Сега е доволен, че си намерих място под слънцето със съмишленици!

# 31
  • Мнения: 2 131
 покрай мен се запали и моя ашкъм ,но не е прихванал чак толкова много,няма като мойта зависимост,много се мъчих да зарибя синът ми и севгилито му ама язък,те са по американските филми, пълни с убийства и кървища  bash

# 32
  • Мнения: 0
И аз съм така, но поне знам че не съм сама  ooooh!, има ви вас, а и като отворя фейса и съвсем се успокоявам, където е излъчен филма, истерията продължава с пълна сила вече втора година  #Crazy #Crazy #Crazy

Оф, изгледах осми епизод, много тъжен  Sad, началото на краят! Каквото било, било до тук - хубаво, лошо, семейство, нищо вече няма да е същото оттук насетне и май някои вече го разбраха, други ще си останат в неведение до края  newsm78
много гротексно ми прозвуча името Аслан, как можаха на това първично изкопаемо да му дадът такова гръмко име  #Crazy не е истина, в пълен противовес със всичко и всички!

# 33
  • Мнения: 2 131
актьора не ми допадна визуално ,но успешно се справи с образа на Аслан такъв див и буен младеж,доста първичен, прекалено загрижен брат,най вече ми допадна като любящ вуйчо на малката Асиа.А как се промени към добро когато се влюби в Инджи,дори се захвана с бизнес.

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 15:09 от Свет_ВАРНА

# 34
  • Мнения: 0
актьора не ми допадна визуално ,но успешно се справи с образа на Аслан такъв див и буен младеж,доста първичен, прекалено загрижен брат,най вече ми допадна като любящ вуйчо на малката Асиа.А как се промени към добро когато се влюби в Инджи,дори се захвана с бизнес.

Свет, и на мен най ми хареса играта му с Асиа  Peace, но то беше крайно време и неговият образ да претърпи някакво развитие, пък било то и в края на филма  Joy, макар че, помня случая с фабриката и отказа му да прави продукция за чифлика / но при всички положения е по добре това от разни идеализирани и захаросани образи  Mr. Green/

# 35
  • Мнения: 48
Здравейте,момичета!
Без да съм психоаналитик,ми разрешете да Ви успокоя,че този интерес,който не
отминава с времето,към сериала"АСИ"няма нищо общо с лудостта. newsm78
Това си е едно силно пристрастяване на РОМАНТИЧНИ хора към един ИЗКЮЧИТЕЛНО
СТОЙНОСТЕН филм с красиви,талантливи и чаровни актьори,сценаристи ,оператори
и режисьори!!  bouquet
Интересното за мен е това,че не всеки гледал сериала се е поддал на тази магия,
което означава ,че тя не въздейства на всеки,а само на ИЗБРАНИ и ДЪЛБОКО
ЧУВСТВИТЕЛНИ дами ,като нас!
ЖИВИ,ЗДРАВИ!  bouquet

# 36
  • Мнения: 0
Цитат
Здравейте,момичета!
Без да съм психоаналитик,ми разрешете да Ви успокоя,че този интерес,който не
отминава с времето,към сериала"АСИ"няма нищо общо с лудостта.
Това си е едно силно пристрастяване на РОМАНТИЧНИ хора към един ИЗКЮЧИТЕЛНО
СТОЙНОСТЕН филм с красиви,талантливи и чаровни актьори,сценаристи ,оператори
и режисьори!!
Интересното за мен е това,че не всеки гледал сериала се е поддал на тази магия,
което означава ,че тя не въздейства на всеки,а само на ИЗБРАНИ и ДЪЛБОКО
ЧУВСТВИТЕЛНИ дами ,като нас!
ЖИВИ,ЗДРАВИ!

Лирио, права си  Peace

На първо гледане много хора биха казали : хубав, романтичен филм, нищо повече, дори ще има хора които няма да го харесат Hug, но всъщност нещата не са само това, и не е толкова просто, за да го разбереш, трябва доста да погледаш "между редовете" както се казва, но това не се отдава на всеки, и е въпрос на притежание на много качества и знания за да можеш да отделиш обикновената история от истинската същност и послания на сериала  Hug

Но както установиха в Оксфорд, човек е това, колкото е видял от света и колко знания притежава! Няма как всички да са еднакви, би било прекалено скучно, нали?

# 37
  • Мнения: 2 131
Момичета ,явно другите не са вникнали в сериала или втория вариант е романтичнире дами като нас да са на изчезване,а за романтичните кавалери хич ги няма,изчезнали почти 100%.

# 38
  • Мнения: 0
Не разбрах за какво точно става на въпрос  newsm78 някаква катастрафА в град Коня, завършила със смърт, но каква е връзката с МЙ , че го споменават.................

Dizi gerçek oldu
yeni haber

atv'nin Aşk ve Ceza dizisinde Murat Yıldırım'ın canlandırığı Savaş karakterinin öldü sanılıp arkasından ağıtlar yakılması, sonrasında da Savaş'ın sapasağlam ailesinin karşısına çıkması olayı, Konya'da gerçek oldu.


http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/02/23/dizi_gercek_oldu

# 39
  • Мнения: 0
Момичета ,явно другите не са вникнали в сериала или втория вариант е романтичнире дами като нас да са на изчезване,а за романтичните кавалери хич ги няма,изчезнали почти 100%.

Свет, не съм много сигурна че, е само въпрос на романтична нагласа  Naughty, ако гледаш един филм само за да запълниш времето си и гледането ти доставя само наслада , да така е , това е въпрос на романтична натура  Hug, за съжаление е доказано че, около 90% от зрителите използват гледането на ТВ, и по точно филми и сериали само с цел развлечение / не че, една от основните и цели на ТВ не е това  -  да развлича  Joy/, но малък процент от хората съчетават и двете неща -  удоволствието от гледането и поуките, които човек си вади от това което е видял!  Hug

# 40
  • Мнения: 2 131
   нЕЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ ПРЕДИ МАЛКО ИМАХ НА ГОСТИ ЕДНА КОМШИЙКА И КАТО МЕ ВИДЯ ЧЕ СИ ПИША С ВАС ,Б ПРАВ ТЕКСТ МИ КАЗА ЧЕ СЪМ ЗА ПСИХИАТЪР ,НЕ БИЛО НОРМАЛНО ЗРЯЛА ЖЕНА КАТО МЕН ДА Е ТОЛКОВА ОБСЕБЕНА ОТ ЕДИН СЕРИАЛ И ТО НЕ КАКЪВ ДА Е А ТУРСКИ, Е ТОВА ВЕЧЕ МИ ДОЙДЕ В ПОВЕЧЕ ЧЕ КАТО Я НАСМЕТОХ ТАКА БЪРЗО СИ ИЗПИ КАФЕТО И СИ ТРЪГНА.
ОХ МОМИЧЕТА ИЗВЕНЕТЕ НО ТАКА СЪМ ЯХНАЛА МЕТЛАТА ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ СПРА
            smile3513  smile3516  smile3515

# 41
  • Мнения: 26
   нЕЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ ПРЕДИ МАЛКО ИМАХ НА ГОСТИ ЕДНА КОМШИЙКА И КАТО МЕ ВИДЯ ЧЕ СИ ПИША С ВАС ,Б ПРАВ ТЕКСТ МИ КАЗА ЧЕ СЪМ ЗА ПСИХИАТЪР ,НЕ БИЛО НОРМАЛНО ЗРЯЛА ЖЕНА КАТО МЕН ДА Е ТОЛКОВА ОБСЕБЕНА ОТ ЕДИН СЕРИАЛ И ТО НЕ КАКЪВ ДА Е А ТУРСКИ, Е ТОВА ВЕЧЕ МИ ДОЙДЕ В ПОВЕЧЕ ЧЕ КАТО Я НАСМЕТОХ ТАКА БЪРЗО СИ ИЗПИ КАФЕТО И СИ ТРЪГНА.
ОХ МОМИЧЕТА ИЗВЕНЕТЕ НО ТАКА СЪМ ЯХНАЛА МЕТЛАТА ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ СПРА
            smile3513  smile3516  smile3515

 Пред мен никой не смее да каже нищо за турските сериали  Joy Такива железни доводи имам, че никой не се опитва вече. Пък и мисля, че е въпрос на уважение и възпитание. Аз също не харесвам ужаси, но уважавам избора на приятеля ми и не ги критикувам.
 И за мен е от голямо значение какъв човек си за начина ти на възприемане на филмите. Мен книгите и филмите са ме възпитавали най-много. Но имам познати на които някои неща са им подействали по съвсем различен начин. Аз като гледах Аси първо си спомних за ваканциите когато бях малка и ме водеха на село при баба и дядо. Беше уникално хубаво да си сред природата и това ми липсва много. Характера на Аси ми припомни, че в днешно време момичетата  трябва да бъдем по-горди . Сега мъжете стоят и чакат някоя мадама да ходи да ги сваля. И така мога да изброя всеки герой от сериала какво послание е имал към мен!

# 42
  • Мнения: 0
  нЕЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ ПРЕДИ МАЛКО ИМАХ НА ГОСТИ ЕДНА КОМШИЙКА И КАТО МЕ ВИДЯ ЧЕ СИ ПИША С ВАС ,Б ПРАВ ТЕКСТ МИ КАЗА ЧЕ СЪМ ЗА ПСИХИАТЪР ,НЕ БИЛО НОРМАЛНО ЗРЯЛА ЖЕНА КАТО МЕН ДА Е ТОЛКОВА ОБСЕБЕНА ОТ ЕДИН СЕРИАЛ И ТО НЕ КАКЪВ ДА Е А ТУРСКИ, Е ТОВА ВЕЧЕ МИ ДОЙДЕ В ПОВЕЧЕ ЧЕ КАТО Я НАСМЕТОХ ТАКА БЪРЗО СИ ИЗПИ КАФЕТО И СИ ТРЪГНА.
ОХ МОМИЧЕТА ИЗВЕНЕТЕ НО ТАКА СЪМ ЯХНАЛА МЕТЛАТА ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ СПРА
            smile3513  smile3516  smile3515

 spam2 spam2 spam2

Извинявам се предварително за спама  Embarassed

По повод поста на СВет и неразбирането от страна на околните.........имам приятелка, много добра психоаналитичка, и в началото когато започнах да посещавам форума, преди да пиша още, не ми се струваше разумно да и казвам затова си увлечение, точно защото се притеснявах от професионална диагноза  Joy Joy, но в последствие споделих, и какво ми каза тя, че в света, в който живеем / пълен с насилие, неври, еднообразие и т.н./, това е като отдушник на духовно ниво, дори е препоръчително всеки да има такъв, без значение от източника му - писане във форум, кино, спорт, различни хобита, четенето на книги и т.н. всичко, което те кара да се чувстваш добре, и те отвлича от ежедневните неща, пък били те и приятни, е за предпочитане......и проблема е че, повечето хора не разбират тази си своя необходимост и не считат за нужно да предприемат нещо по въпроса, още повече в България, където икономическата страна на ежедневието е основна мисъл и цел на хората  Hug

п.п. по повод турските сериали, изключително глупаво е да отричаш дадена култура, вследствие на исторически събития , това е същото като да отричаш Германия, заради постъпките на Хитлер / а всичко това е било преди не повече от 80 години! А, не съм чула някой да не си е купил немска кола, заради Хитлер и факта че, е избил 5 млн.евреи/, или това да е попречило на самата страна да е водеща икономика в света ! По въпроса с турските сериали, психоаналитичката казва че, за тях лошо говорят само ограничените духовно хора, а останалата част гледа , но не смее да си признае че, ги харесва!  Joy

Пъстър свят, хора разни!

# 43
  • Мнения: 0
Нещо приятно и едни, красиви, зелени очи



И ще ми говори Мурат как се влюбил в красивите очи на Бурка  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy, ........тц, тц, ясно е че има слабост към очите на жените, но ...........определено когато го е казвал това е имал превид други очи вероятно   Joy Joy Joy, защото Бурка има всичко друго , но не и красиви очи!!!!!!!!!!!!

# 44
  • Мнения: 26

И ще ми говори Мурат как се влюбил в красивите очи на Бурка  #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy, ........тц, тц, ясно е че има слабост към очите на жените, но ...........определено когато го е казвал това е имал превид други очи вероятно   Joy Joy Joy, защото Бурка има всичко друго , но не и красиви очи!!!!!!!!!!!!

 Не знам той ама аз определено имам слабост към неговите очи  Heart Eyes
 Направо не знам как е възможно да се гледат така Аси и Демир...

Общи условия

Активация на акаунт