Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 0
Цитат
-гледам си го до насита,даже започнах да си го свалям и на дискове да си го имам завинаги Луда работа е този филм!!!!

Злати, спокойно не си сама в лудостта  Joy Joy Joy, много сме  ooooh!, и аз го свалям на дискове, както се казва око да види, ръка да пипне  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 12:47 от elma

# 22
  • Мнения: 26
 Здравейте и от мен  Hug
 Браво бе момичета снощи късно къде ви оставих, а днес чак в друга тема  Simple Smile Кате, благодаря за темата. Много Демир, много Аси, много любов... благодаря  Hug

 Много благодаря на момичетата от аси-бг за епизода  bouquet
 
 Elma захващай ЛиН няма да съжаляваш. Със Нургюл се свиква, както каза свет-Варна, още след няколко серии.

# 23
  • Мнения: 0
Ха, ха Мурат само на ферари не съм го виждала

# 24
# 25
# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Цитат
-гледам си го до насита,даже започнах да си го свалям и на дискове да си го имам завинаги Луда работа е този филм!!!!

Злати, спокойно не си сама в лудостта  Joy Joy Joy, много сме  ooooh!, и аз го свалям на дискове, както се казва око да види, ръка да пипне  Joy Joy Joy

 Joy Joy JoyЕлма,не знам лудост ли е,болест ли е,обаче в къщи вече сериозно са обезпокоени за мен hahahaСинът ми първо не искаше да  ми ги прави дисковете,обаче като му казах,че така няма да гледа на компа постояно Аси и Демир и да слуша само  Йенемедик,гуруру йенемедик....и на мига започна да ги качва Joy Joy JoyСега си гушвам ДВД-то и   беж в другата стая на спокойствие -и аз и те smile3521

# 27
  • Мнения: 2 131
Здравейте момичета  wavey ,отново се завърнах в нашата любима тема,  wavey незнам и аз дали е болест   newsm78 ,но от 1г. и нещо не минава ден да не  гледам някой от любимите си  моменти на Аси, поставих си сама диагноза, Аси зависимост ,ако някой знае лек чакам да ми го съобщи  Thinking .Съжалявам, че около мен няма болни от болестта на Аси и Демир ,че поне заедно да търсим лек, но след като ви намерих много се успокоих ,бях си помислила ,че наистина нещо не съм в ред,но явно не аз а другите са зле. newsm78

# 28
  • Мнения: 2 131
Елма давам си заявката за едно ферари с цвят червен и Мурат  зад волана  Hug  newsm53

# 29
  • Мнения: 48

">#commentTop[/video]

Общи условия

Активация на акаунт