Къде грешим?

  • 12 487
  • 179
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X
Да това и аз съм го забелязала,защото винаги критикувам и той остава недоволен и определено няма следващ път,на принципа„като искаш по хубаво,си го свърши сама“
Peace

Дори веднъж,в началото на брака ни,след поредна забележка от моя страна,се обърна и ми каза :
"Добре де,след като мислиш ,че съм такъв некадърник,защо си се омъжила за мен?"
Уточнявам ,че дори не съм си помислила въпросната дума...просто и аз забелязвах дреболиите.

Но е факт,мъжете приемат критиката като знак,че не си благодарна за помощта и все търсиш кусури...а и както е видно от реакцията на моя мъж,дори смятат ,че ги мислим за некадърници.

# 166
  • Мнения: 5 370
Научих се за всяко нещо да го похваля, а ако има проблем - старая се да го разнищим внимателно, без жега.

Живея с много труден характер, Телец, обаче ако знаеш как да действаш - те гледа сиииньо и безбрежно. Laughing

Одеве, например, му казах, че ми е било много приятно на импровизирания от него пикник, с биренки и кашкавалче и биричка върху брезентово покривало. И че не е наложително винаги уикендите да са в четиризвездни хотели, за да съм щастлива, но че би било добре по-често да ме изненадва.

Тъничко и по косъмчето.

# 167
  • out of space
  • Мнения: 8 574
И моят е Теле  Grinning
Риби и Телец е доста чиста комбинация- може да има бури, но няма катаклизми.

Аз греша в безгрижието си- той плаща сметки, той движи данъци, финанси- всичко.
Аз просто ходя на работа и си харча парите, готвя (прекрасно!), чистя понякога и организирам почивки.
Никак не искам да се подценявам или пък него- мисля, че за 10 г. сме се разбрали кой какво да прави или не прави.

# 168
  • Мнения: 5 370
У дома аз плащам също, но то става, защото го искам.

И аз организирам почивките, излизанията, съгласувам с него и толкоз. Laughing
И у дома сме се поразбрали, в общи линии.

# 169
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Интересно ми стана и аз ще дойда при вас ако може разбира се  Heart Eyes
Според мен е малко трудно но не непостижимо да съжителстваш нормално и в хармония.
Има няколко кризисни момента в брака които предизвикват отрицателни емоции и кавги които според мен се увладяват, зависи от настроението и желанието. Peace

# 170
  • Мнения: 539
Като заговорихте за зодии,как ви се струва Телец(аз) и Лъв(той) newsm78
А иначе нещата при нас са в някакъв застой,не са по зле,но не са и по добре.Обзела ни е някаква апатия SadДали е сезонно............Зима......дълга....изнервяща,болни деца........Ние затворени в къщи,еднообразие и нерви.

# 171
  • Мнения: 1 743
Като заговорихте за зодии,как ви се струва Телец(аз) и Лъв(той) newsm78
А иначе нещата при нас са в някакъв застой,не са по зле,но не са и по добре.Обзела ни е някаква апатия SadДали е сезонно............Зима......дълга....изнервяща,болни деца........Ние затворени в къщи,еднообразие и нерви.

Не е от зодиите Джени, при нас точно тази комбинация се оказва успешна, дори мъжът ми е много по-активен и енергичен и в решенията, и в действията, т.е. не се налага нито да подсещам, нито да казвам какво  трябва или не, защото той си знае и си го прави.

За мен решението ви е до няколко месеца да излезеш от къщи, децата- ясли, градини или друго, а ти - на работа Peace

# 172
  • Мнения: 135
22 жаби, преди да стигнеш до Принца

Пътят към истинската любов: 6 срещи, 4 изневери и 6 пъти секс за една нощ

Средностатистическата жена ще целуне 22-ма мъже, ще има четири дълготрайни връзки и сърцето й ще бъде разбито пет пъти, преди да срещне "единствения".

Това показват резултатите от проучване, направено сред 2000 души от сайта за запознанства meeteez.com.

За дамите пътят към истинската любов минава през шест несполучливи срещи, четири изневери и шест пъти секс за една нощ, съобщава още Daily mail.

Типичната жена се е запознавала поне с един партньор онлайн и е водена на почивка от трима различни мъже.

Една на всеки пет дами вече е родила дете от друг, преди да срещне подходящия партньор. Повечето представителки на нежния пол са живели с двама мъже, преди да открият "единствения".

Средностатистическият мъж е целувал 23 жени, десет пъти е правил секс за една нощ, а сърцето му е разбивано шест пъти, преди да се реши да се обвърже трайно.

Данните от проучването показват, че жените по-често изневеряват на партньорите си или ги изоставят.

Представителките на нежния пол намират първия си приятел на 15-годишна възраст и преминават средно през девет връзки, преди да се омъжат. Когато открият идеалния партньор обаче, дамите разбират, че той е "единственият", още през първите четири седмици от връзката.


http://www.dnes.bg/akoshtete-vqrvaite/2011/03/17/22-jabi-predi-d … -do-princa.113753

Защо ми се струва че лековерието ви е най голямата грешка????? newsm78

# 173
  • Мнения: 7 947
Точно вчера попаднах на тая статия.
Оказва се, че имам време още, докато открия единствения  Joy
Имам само 1 сериозна бивша връзка и веднъж разбито сърце...ако може така да се нарече.

# 174
  • Мнения: 135
Точно вчера попаднах на тая статия.
Оказва се, че имам време още, докато открия единствения  Joy
Имам само 1 сериозна бивша връзка и веднъж разбито сърце...ако може така да се нарече.

Побързай с грешките докато не е станало късно...че току виж вземе че ти мине реда без да си разбрала!!!! Joy

# 175
  • Мнения: 7 947
Обаче помести сега и частта за мъжете  Twisted Evil
Там неуспешните връзки бяха дори повече  Joy

# 176
  • Мнения: 135
Обаче помести сега и частта за мъжете  Twisted Evil
Там неуспешните връзки бяха дори повече  Joy
Ааааа не....за мъжете нищо няма да коментирам...това си е ваша работа....но грешките на жените са ми по на сърце!!!!  Peace

# 177
  • София
  • Мнения: 1 395
Като заговорихте за зодии,как ви се струва Телец(аз) и Лъв(той) newsm78
А иначе нещата при нас са в някакъв застой,не са по зле,но не са и по добре.Обзела ни е някаква апатия SadДали е сезонно............Зима......дълга....изнервяща,болни деца........Ние затворени в къщи,еднообразие и нерви.

Не е от зодиите Джени, при нас точно тази комбинация се оказва успешна, дори мъжът ми е много по-активен и енергичен и в решенията, и в действията, т.е. не се налага нито да подсещам, нито да казвам какво  трябва или не, защото той си знае и си го прави.
Същата комбинация, той не помръдва от дивана/ компютъра. Единственото "излизане" с него може да е "на кафе" като първо половин час обикаляме квартални кафета да изберем някое подходящо, а после аз съм бавачка на децата, докато той си изпие кафето..та познайте колко често искам да ходя на кафе Crazy Мен ако питаш освен секса друго не ви свързва Mr. Green
Да, и привличам интерес само когато пиша по форуми..и когато отговорът е "да, да за тебе, да в бгмама" получавам внимание (в момента) Grinning

# 178
  • Мнения: 135

Да, и привличам интерес само когато пиша по форуми..и когато отговорът е "да, да за тебе, да в бгмама" получавам внимание (в момента) Grinning

 Shocked
Възползвай се на МАX тогава!!!!! Peace

# 179
  • София
  • Мнения: 1 395
А, не, не ми и трябва Joy Повече от година мечтаех за вниманието му..после спря да ми дреме Wink Така че скоро и на теб няма да ти пука Peace

Общи условия

Активация на акаунт