Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 83-та тема

  • 156 353
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
Здравейте кулинарки  chef
Набързо се записвам с една тортичка, въпреки, че съм събрала доста снимки за показване.

# 16
  • Мнения: 74
Angellove  , КАКВА ТИ Е МАШИНАТА ЗА ХЛЯБ? МОЙТА Е MOULINEX, ОТ ТЕЗИ С ДВЕТЕ БЪРКАЛКИ И ЧЕСТНО ДА ТИ КАЖА, НЕ СЕ ОПРАВЯМ НЕЩО С ЕТАПИТЕ НА МЕСЕНЕ, КОЙ ОТ КОГА ДО КОГА  Е И Т.Н.МОЛЯ, ДАЙ ПОВЕЧЕКО ПОДРОБНОСТИ ЗА КОЗУНКА!  Sad ИМА ЛИ НЯКАКВИ ОСОБЕНОСТИ  И КАК ГО СПЛИТАШ?
 

# 17
  • Мнения: 3 410
Angellove, да си жива и здрава с хубавите снимки от твоя блог. Имах рецептата за тутманика отнякъде, ама не бях записала как точно е завиването. Та случайно попаднах на твоята рецепта за хляб с шунка и кашкавал и благодарение на снимките ти се справих. получи се наистина чудесен, красив и вкусен тутманик. Но сега съм хвърлила око на една твоя рецепта от турската кухня- Бюрек със сирене и спанак, като бях при щерката в Германия там ядох подобно нещо в една турска пекарна, та съм решила твърдо да го направя.Страхотна вкусотия.

# 18
  • Мнения: 5 138
Зичеееееееее дояде ми се смидал, утре си отивам при мамини в Златоград и ще я карам да ми прави.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 466
ей да викажа мъжо се зяпнал да види кво ша каже Аслъ ама зяпа зяпа и накрая тя НЕ и той smile3532 ама така не съм го виждала да се смеее изведнъж от много време

# 20
  • Мнения: 1 639
Страхотна тема   bouquet 
Може ли рецептата за макарони болонезе?
           Заповядай - http://thegingercookies.blogspot.com/2010/06/bolognaise.html

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 466
момичета много съжалявам че нахлух в темета ви но е прекрасна и редовно я следя объркала съм и съм налисала тук вместо в друга тема
извинявай те за спама

# 22
  • Мнения: 24
Мери мерси   bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 283
за запис - от вкъщи леща гореща Mr. Green http://www.prikachi.com/images.php?images/27/3038027D.jpg

# 24
  • Мнения: 7 418
  Ръчен хляб.

   


  Кекс на mery_poppins1.


  

Лулу!благодаря за отговора!  Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 19:23 от Селма

# 25
  • София
  • Мнения: 15 467
   Пепика, благодаря за хубавата нова тема! smile3525

   Дробчета с праз лук!

 

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Зиче,винаги може да се научи нещо ново от теб-хвала!
nano може ли рецептата за тези апетитни кифлички?
Marieta апетитни еклерчета.
Angellove чудесно изглеждащ козунк.
Женя 83 да му е на късмет в кризата тортичката на празнуващия?щата.
Селма ,браво на Мери Попинз-голяма е майсторица.
Тайна чудесно предложение за вечеря.
 
И вместо "цоп","пляс" или "запис" една зимна салата

# 27
  • Мнения: 2 082
иланг-иланг ,заповядай http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24722.210Пропуснала съм да напиша,че рецептата е на Кашарел

# 28
  • Мнения: 335
на предната страница имаше едни мн апетитни но не толкова бухнали еклери, на мариета
и аз имам същият проблем
правя всичко както трябва, е явно не както трябва но спазвам рецептат аи нещо не с еполучават бухнали
моля съвет?

# 29
  • Мнения: 1 283
Здравейте кулинарни магьосници!!! Пак сте сътворили чудеса! Малко съм заета напоследък, но това не ми пречи, да поглеждам в темичката и да се любувам на вкусотиите ви. Показвам част от нещата, но съвсем нямат фотографска стойност, снимах между другото.
ребърца с

 hahaha hahahaкухи питки

агнешка главичка

винен кебап с картофено пюре

агнешка дроб-сарма

шишчета с маслини и прованс. билки

Общи условия

Активация на акаунт