Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 83-та тема

  • 156 355
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 109
Пеп,   bouquet Hug

При нас последните дни кюфтетата и пържоли.





и маринована херинга за вечеря снощи. Днес  се готви още  newsm78

# 31
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
От мен парче от Шоколадово- бисквитената торта на Лео

                       

# 32
  • Мнения: 2 309
Записвам се с Хрупкави гофрети, за които имам спомен, че някога съм копирала рецептата от форума, май.



Връщам се да гледам назад  Grinning

# 33
  • varna
  • Мнения: 676
Кога стана време за новата тема???Аелис,много съблазняващи вкусотии си направила:0  bouquet

# 34
  • Мнения: 4 358
Пепика  bouquet  bouquet  bouquet за новата тема.
Зиче къде ме върна ако знаеш с този Смидал Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-в детството ми.
Толкова време като се сетя колко бебета сме посрешнали на село с тази почерпка.Все съм се чудела как става.
Мерси, че сподели  bouquet.
При първа възможност ще я направя.
Селма  bouquet за рецептата за хляба.Ще се пробва Peace
Момичета всичко ми се яде, но не всичко мога и затова споменавам  и питам само това дето ми се връзва с разрешените подукти.
Лека седмица-поне е късичка Wink

# 35
  • Мнения: 22 867

Пепика, свих си шишче!  Heart Eyes  bouquet

Пробвах новата си формичка със солени мъфинки!

# 36
  • Мнения: 1 541
Изумително вкусно, както винаги! Тортите обаче са просто престъпни  Crossing Arms
Изпуснах ви от доста време, но с надежда за по- редовно списване и тестване на вашите рецепти да се включа с
Рулца с прошуто Булгур с цукини и козе сиренеДомашен Данет

Успешна седмица на всички и Happy cooking!   bouquet

# 37
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Пепика, благодаря за новата тема    bouquet .

Lina dm, Селма, Magansg, Angellove, благодаря ви много момичета!   bouquet
Magansg, Госпожа Нервакова, Marieta, Женя 83, Селма, Тайна, Иланг-иланг, Денерис, Labrex, много е вкусно при всички ви, мммм...  тема   bouquet
Angellove, невероятен козунак, разкошен е!
Пепика, при тези вкусотии, които си показала, е просто престъпление, че публикуваш толкова рядко. Започвам да се замисля, каква да ти е глобата Wink.
Пеп-4о, съблазнителка такава! Искам херинга!

От мен палачинки                                                         и миш-маш, (На снимката полуготов), но ако чаках да го снимам готов, нямаше да го бъде Simple SmileSimple SmileSimple Smile.



Салата от пуешки салам, маслини и Artischocken                   и  пиле с картофи, чушки и разни други работи.


# 38
  • Мнения: 1 589
Пепика,тези шишчета изглеждат страхотно.Моля,за рецептата.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 312
 едни локумки от мен   http://s45.radikal.ru/i107/1103/0d/f8ea8c528244.jpg  … sp;    
 И много усмивки да ви донесе Баба Марта! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 208
Записвам се с Хрупкави гофрети, за които имам спомен, че някога съм копирала рецептата от форума, май.
Може ли рецептата за гофретите?

# 41
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!


МОМИЧЕТА да сте живи и здрави, вие и семействата ви - много усмивки по лицата ви и още повече топлина в сърцата ви!!!

И новата тема започва вкусно, пъстро и изключително приятно!!!

От мен дежурните сандвичи:
  
Супа топчета и боб в гърне:
  

И едни сладки мартенички, които правих с моята малка помощничка, страшно се забавлявахме /не гледайте пижо и пенда малко са грозноватички, но така успяхме с общи усилия да ги докараме/:
  

Усмихнат ден!!!

# 42
  • Мнения: 68
Angellove  , КАКВА ТИ Е МАШИНАТА ЗА ХЛЯБ? МОЙТА Е MOULINEX, ОТ ТЕЗИ С ДВЕТЕ БЪРКАЛКИ И ЧЕСТНО ДА ТИ КАЖА, НЕ СЕ ОПРАВЯМ НЕЩО С ЕТАПИТЕ НА МЕСЕНЕ, КОЙ ОТ КОГА ДО КОГА  Е И Т.Н.МОЛЯ, ДАЙ ПОВЕЧЕКО ПОДРОБНОСТИ ЗА КОЗУНКА!  Sad ИМА ЛИ НЯКАКВИ ОСОБЕНОСТИ  И КАК ГО СПЛИТАШ?
 


PSM+ - машината ми е AEG CLATRONIC BBA 2605 BREAD MACHINE  Laughing за 69лв от Илиянци ми я купи на една колежка майка й по-миналата година - ето така изглежда:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B0001FLT68/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=11052681&s=kitchen


С една бъркалка е и с вертикален контейнер, но някъде съм й "подредила книжката с инструкциите" и не съм сигурна дали вътре имаша кой процес колко трае точно...  По мои наблюдения при програма Сладък хляб - 2ч 52мин - някъде около 50 минути е месенето, към 2-ия час започва втасването, а печенето е 1 час... 

А за козунака - кое как съм добавяла и за сплитането - ето тук съм го показала стъпка по стъпка: http://angellovescooking.blogspot.com/2011/02/ko-kozunak-aka-swe … -bread-bread.html


Успех Simple Smile и ако нещо не съм обяснила  Blush като хората - питай  Hug 

# 43
  • София
  • Мнения: 1 832
Честита Баба Марта! Бъдете живи и здрави и винаги радвайте очите с хубаво приготвените ястия!
У нас от миналата седмица - салата спанак със зелени лук и чесън, кисело мляко, яйца, маслини и кисело зеле с  пиле и един тиквен сладкиш

# 44
  • Мнения: 444
azals -"на предната страница имаше едни мн апетитни но не толкова бухнали еклери, на мариета
и аз имам същият проблем" -
 имате проблем с изпичането на еклера може би е трябвало още малко да се изсуши,  там е проблема,  нека някой вещ да каже колко и при каква температура се пекат.
а относно констатацията на Мариета - че не били твърде сладки - е то еклера не може да бъде по сладък - важен е пълнежа - там захарта може да се коригира.
лек и спорен ден

Общи условия

Активация на акаунт