Парфюмни размисли и страсти - 96

  • 38 837
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 435
Зависи те са много различни. Hug Този парфюм си струва. Няколко от ауд серията на Монтал също. Сладките мечти са прелестни и те. Просто са много разонообразни и всеки е красив по своему. Може би по реда си. Wink Crazy
Peace не може всичко на веднъж Confused

# 271
  • Мнения: 293
Карън, ти ли имаше  Organza first light? След голямо издирване го намерих в бг сайт 50 мл за 62 лв ...
Можеш ли да го опишеш с две думи. Толкова отдавна го исках, направо съм забравила как мирише, а няма и къде да се тества

# 272
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Пак съм аз.  Mr. Green Много нахалствам днес ... Който има Алюр ЕДП може ли да подскаже какво пише на дъното. (Това ли - EAU DE PARFUM, 100ML, MADE IN FRANCE, 3.4FL.OZ, CHANEL PARIS, CHANEL inc new york, ny18019)  Rolling Eyes
Благодаря!   bouquet Hug
имам EDT - пише същото
най-сигурния начин е да видиш дали на гърба на шишето, в долната част, по-средата има гравиран 4цифрен код

PS. Този в Продавалника е менте, няма оригинален за 20лв и продавалката е казала, че не е оригинален

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 20:06 от Рапунцел

# 273
  • София
  • Мнения: 1 508
Пак съм аз.  Mr. Green Много нахалствам днес ... Който има Алюр ЕДП може ли да подскаже какво пише на дъното. (Това ли - EAU DE PARFUM, 100ML, MADE IN FRANCE, 3.4FL.OZ, CHANEL PARIS, CHANEL inc new york, ny18019)  Rolling Eyes
Благодаря!   bouquet Hug

Моят е 35 мл, там където пише Ню Йорк и цифри, при мен са 10019, а най-отдолу има още един номер+ надписа neuilly.

# 274
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
сега се загледах - и при мен е 10019  Peace

# 275
# 276
  • Мнения: 31 174
Пак съм аз.  Mr. Green Много нахалствам днес ... Който има Алюр ЕДП може ли да подскаже какво пише на дъното. (Това ли - EAU DE PARFUM, 100ML, MADE IN FRANCE, 3.4FL.OZ, CHANEL PARIS, CHANEL inc new york, ny18019)  Rolling Eyes
Благодаря!   bouquet Hug

Моят е 35 мл, там където пише Ню Йорк и цифри, при мен са 10019, а най-отдолу има още един номер+ надписа neuilly.
На моя пише същото.

# 277
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Пропуснала съм дискусията с баби4ките. Laughing
До сега не е имало недоволни от моие парфюми, Дори покрай мен някои колежки зарязаха флоралите и ориенталците и преминаха на баби4ки(да не говорим, 4е след някой размазваЩ комплимент ти4ат да си купуват съЩия парфюм),Любим парфюм на Шефа ми стана Ароматикс Еликсир  Grinning.
Толкова за баби4ките.
Сега да си попла4а
Днес  успях да пробвам  винтиж на това  бабе
http://www.fragrantica.com/perfume/Guy-Laroche/Fidji-2068.html
Голяма красота, направо ми идваШе да запла4а, 4е подмладявайки го, са го развалили
Имам новата версия,  но приликата е бегла  Sad
И цвета им дори е разли4ен
Кой разваля хубавите парфюми #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не можах да навия консултанткат да ми продаде тестера, предложих и да го заменя с моя, ама не....
Що ли ми трябваШе да го пробвам Cry
Отказаха ми и поръ4ката на Бонд  написах  им едно гневно писмо, едва ли Ще има резултат...

Накрая за утеШение забърсах това баб4е

http://www.fragrantica.com/perfume/Dior/Diorella-226.html
издание от преди войната  hahaha Joy Joy Joy
в смисъл винтиж, от преди реформулацията
няколко 4аса по късно, баба Фиджи, която пръснах в магазина все оЩе си стои на китката, а реформулираната из4езна  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 21:59 от sl

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Карън, ти ли имаше  Organza first light? След голямо издирване го намерих в бг сайт 50 мл за 62 лв ...
Можеш ли да го опишеш с две думи. Толкова отдавна го исках, направо съм забравила как мирише, а няма и къде да се тества

По-мека версия на класичексата Органза. Липсва и онази ретро конячена нотка, но според други две дами, които я пробваха пак е ретро.
За мен е портокалов цвят, иланг и ванилия.
Ако си от София може да пробваш моята.  Peace

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
сега се загледах - и при мен е 10019  Peace

 Hug За пореден път ме спасявате, благодаря ви от сърце.   bouquet

# 280
  • Мнения: 326
 Кажете кои мъжки парфюми харесвате. Аз купих за подарък Минотавъра на Палома Пикасо от чужбина. В България не е разпространен,което е добре, а и цената бе доста добра за 75 мл.
Подобно на дамските парфюми за мъжките харесвам също по-тежки ориенталски сладки аромати като Минотавър, Жан Пол Готие, Angel Man, Rochas, Roma uomo. 

# 281
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Кажете кои мъжки парфюми харесвате. Аз купих за подарък Минотавъра на Палома Пикасо от чужбина. В България не е разпространен,което е добре, а и цената бе доста добра за 75 мл.
Подобно на дамските парфюми за мъжките харесвам също по-тежки ориенталски сладки аромати като Минотавър, Жан Пол Готие, Angel Man, Rochas, Roma uomo.  
Минотавъра е спрян от производство
Рома на Лаура съЩо
Според мен изобЩо ама изобЩо не с а тежки
Да си призная по някога си крадвам от ЛМ и са много приятни и свежи , особено рома с този бергамот в на4алото...

# 282
  • Мнения: 326

Минотавъра е спрян от производство
Рома на Лаура съЩо
Според мен изобЩо ама изобЩо не с а тежки

 Права си,Рома е по-лек от Минотавъра. Не са тежки,но са сладки. Не знаех,че са спрени от производство. В немските Douglas ги има навсякъде,масово са разпространени и са с намалена цена,там ги има във всеки магазин, а тук ги няма никъде.  newsm78

 http://www.douglas.de/douglas/%25-SALE/D%C3%BCfte/index_c0901.ht … ESC&pageSize=

 Ето ги на същата страница,и двата са намалени.

# 283
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 Embarassedготово
otilia
Тук когато спират да работят с даден парфюм, го пускат на ликвидация на доста атрактивни цени, и после из4езва.В тукаШните Дъглас  не се продават.Мисля, 4е не работят с Лаура и Палома, поне аз не съм  мяркала по моите Ширини.
ВсъЩност като върна лентата мисля, 4е последно съм, виждала Палома Пикасо, дамския в Дъглас, когато бях бременна, тоест поне преди 7 или 8 години.

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 22:10 от sl

# 284
  • Мнения: 326
Embarassedготово
otilia
Тук когато спират да работят с даден парфюм, го пускат на ликвидация на доста атрактивни цени, и после из4езва.В тукаШните Дъглас  не се продават.Мисля, 4е не работят с Лаура и Палома, поне аз не съм ги мяркала по моите Ширини

 Да,но как да разбере човек кой е просто на промоция,и кой предстои да изчезне? Кашмир например също е на промоция в Дуглас, и то от седмици вече. Всички 30 милилитрови на Кашарел също са намалени. Карл Лагерфелд за мъже е драстично намален- от 60 на 19 евро мисля. Всички те ще изчезнат ли?

Общи условия

Активация на акаунт