Тема Незабравима (Unutulmaz) 173

  • 28 163
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Съседите хубаво предполагат че Еда е попрекалила с алкохола,но да беше и Харун се понапил,та да не се прави на ощипана госпожица  hahaha hahaha  и да бяха изконсумирали рождения ден докрай  Blush Blush Blush Embarassed Embarassed
както стана на нейния.... Heart Eyes
тя или се прави,че е прекалила с алкохола или той не е пил достатъчно... hahaha hahaha hahaha

Хората са казали, че най-хубав секс става между леко пийнала жена и леко уморен мъж. Жалко за Харун, изпусна момента, а още по-жалко е и за нас, фенките!
аааа,може  и да не е изпуснал момента...така както се спря,току виж се върне.... Joy Joy Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 833
Съседите хубаво предполагат че Еда е попрекалила с алкохола,но да беше и Харун се понапил,та да не се прави на ощипана госпожица  hahaha hahaha  и да бяха изконсумирали рождения ден докрай  Blush Blush Blush Embarassed Embarassed
както стана на нейния.... Heart Eyes
тя или се прави,че е прекалила с алкохола или той не е пил достатъчно... hahaha hahaha hahaha
Хората са казали, че най-хубав секс става между леко пийнала жена и леко уморен мъж. Жалко за Харун, изпусна момента, а още по-жалко е и за нас, фенките!
Харун не се уморява,той е СуперХарун Желязков  hahaha hahaha hahaha дори се прави на стоманен и в най-неподходящите моменти  ooooh! ooooh! ooooh!

# 47
  • София
  • Мнения: 281
Как го нападате Хубавелко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Да не му е лесно Thinking Thinking ThinkingА и Еда хубава, хубава, хубава....разгонена ,разгонена ,разгонена. hahaha Joy hahaha




Огледалце   

Огледалце.....огледалце   
Ето ме ...пред теб...стоя   
С риза ...бяла разкопчана   
От....любимата жена   

Пак очаквам отговори... ясни
Моля те ....недей.... мълча
С  Еда не зная кво да правя
От страстта си как да се избавя

Пак ме иска.....
Бурно ме притиска...
И отново ми говори за любов
Що да сторя....как да отговоря
Дай ми знак ...да бъда ли готов

Стискам ....зъби
Но не мога вече....
Стоманен  не съм....
Онзи пламък що гори в мене
Ти кажи ми как... да озаптя

С погледа си ме "изяжда"
Най-любимата  Еда
Кво да сторя...кво да кажа
Пак ...на кръстопът  стоя
 Thinking Thinking Thinking Thinking

# 48
  • Мнения: 0
Как го нападате Хубавелко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Да не му е лесно Thinking Thinking ThinkingА и Еда хубава, хубава, хубава....разгонена ,разгонена ,разгонена. hahaha Joy hahaha




Огледалце   

Огледалце.....огледалце   
Ето ме ...пред теб...стоя   
С риза ...бяла разкопчана   
От....любимата жена   

Пак очаквам отговори... ясни
Моля те ....недей.... мълча
С  Еда не зная кво да правя
От страстта си как да се избавя

Пак ме иска.....
Бурно ме притиска...
И отново ми говори за любов
Що да сторя....как да отговоря
Дай ми знак ...да бъда ли готов

Стискам ....зъби
Но не мога вече....
Стоманен  не съм....
Онзи пламък що гори в мене
Ти кажи ми как... да озаптя

С погледа си ме "изяжда"
Най-любимата  Еда
Кво да сторя...кво да кажа
Пак ...на кръстопът  стоя
 Thinking Thinking Thinking Thinking


много точно описано... newsm62 newsm62 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521

# 49
  • Мнения: 0
Благодаря за преводите, за субтитрите и за компанията...  bouquet  bouquet  bouquet

Две приказки за фрагментите. Всичко в рамките на очакванията:
1.Разтърсваща изповед на Харун! Всичко, всичко е истина в нея! ..Това, което ми стори....Пръстенът свали.....Няма утре.....! И погледнато реално дотук се стигна, защото Еда беше загубила вяра в своя герой, та човекът отново трябва да се доказва като такъв!
Само не знам след тия думи Харун какво прави в спалнята на Еда, защо се навежда над нея и защо отговаря на целувката! Еда е хепи след това! Ама за секунди!
Е, такова нещо исках да гледам! Вътрешната борба в Харун! Докато  се предаде! Подобно на началните епизоди, когато още не беше наясно с чувствата си и как любовта взе връх!Щеще да го изиграе блестящо!Това сега ще го гледаме само една серия!  В големи дози параноите на Бату!
Еда – Не ми пука! Чак толкова не се е престарала  да си върне Харун. Само един рожден ден!
2.Нито Арас, нито Бурак ще помогнат на Харун! Сам ще се спасява! Битката ще е между него и Бату, на живот и смърт! Погледнете обаче  как Харун опъна лицето и смени физиономията в ресторанта!
В тоя момент беше от класата на Де Ниро!

Не чакам серията с особено нетърпение!Ама ще я гледам!

# 50
# 51
  • Мнения: 0
мисля,че ако беше станало нещо с Едже,Бату нямаше толкова бързо да тръгне да си отмъщава...все пак ще трябва да изстрада някакси загубата.... newsm78
Да ама има разговор с освободеният Бурак и разбира, че е разкрит, времето го притиска и минава към спешни действия! И като змия удря там, където Харун най-много ще го заболи - по семейството му!  ooooh!
така е,все забравям,че при него чувствата липсват...

# 52
  • София
  • Мнения: 281
мисля,че ако беше станало нещо с Едже,Бату нямаше толкова бързо да тръгне да си отмъщава...все пак ще трябва да изстрада някакси загубата.... newsm78
Да ама има разговор с освободеният Бурак и разбира, че е разкрит, времето го притиска и минава към спешни действия! И като змия удря там, където Харун най-много ще го заболи - по семейството му!  ooooh!

 newsm10 smile3521 newsm10
Жилава е ...Еджето...тъй лесно няма да се даде..В последния момент ....може да е припаднала.....по мъка от несподелената си голяма любов Thinking Thinking Thinking

# 53
  • Мнения: 9
Боб 99,не му е лесно на Харун,никак даже  newsm62 newsm62 newsm62
 smile3501 smile3501 smile3501  smile3525

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Боб, ще ме умориш от смях, браво!
Дани, за пореден N-тен път благодаря и на теб за прекрасните ти оди за любовта!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Спомням си, че Харун още като се върна от Англия, Търък му даде документи, в които имаше някаква информация за Арас. Те, сценаристите, не че следват някаква логика де. Нищо не стана и с документите, които Мелда открадна, напразно рискува девойката. Харун почти не ги погледна. Нищо не произлезе от тях.

# 55
  • Мнения: 0
Красива нова тема
Отново пак е на лице
С въздишки и любов е украсена
От твоите ...нежни две ръце
Ти фея си ...на радостта и обичта
С усмивката си ведра и добра
Рисуваш...общата картина
На взаимоотношенията в любовта
Благодаря ти Мокси....
Винаги си с нас......
В лесен и в труден час




+ 1

# 56
  • Мнения: 0
Как го нападате Хубавелко Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Да не му е лесно Thinking Thinking ThinkingА и Еда хубава, хубава, хубава....разгонена ,разгонена ,разгонена. hahaha Joy hahaha




Огледалце   

Огледалце.....огледалце   
Ето ме ...пред теб...стоя   
С риза ...бяла разкопчана   
От....любимата жена   

Пак очаквам отговори... ясни
Моля те ....недей.... мълча
С  Еда не зная кво да правя
От страстта си как да се избавя

Пак ме иска.....
Бурно ме притиска...
И отново ми говори за любов
Що да сторя....как да отговоря
Дай ми знак ...да бъда ли готов

Стискам ....зъби
Но не мога вече....
Стоманен  не съм....
Онзи пламък що гори в мене
Ти кажи ми как... да озаптя

С погледа си ме "изяжда"
Най-любимата  Еда
Кво да сторя...кво да кажа
Пак ...на кръстопът  стоя
 Thinking Thinking Thinking Thinking


Laughing Laughing Laughing  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
# 58
# 59
  • Мнения: 0

Е, снимката долу, вдясно имах в предвид като го сравних с Де Ниро!

Общи условия

Активация на акаунт