Къде за седмица на море с бюджет от 500 лв- лято 2011

  • 76 852
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Пак Приморско и пак доста изгодно 189лв. 7 нощувки за двама със закуски - http://vipoferta.com/offer.php?offer_id=281

# 736
  • Мнения: 121
Записвам се да следя.....
Като гледам съм закъсняла.... хората почнали от март да мислят а аз....... Ама до скоро не бях решила дали да ходя че съм сама с две деца на 2 и 5 години. Спряла съм се на бунгала но още ми е дълъг списъка и като го скъся тогава ще споделя с вас. И честно казано малко ми сгорчихте мечтите защото си мислих за 10 дни да ни стигнат 500лв!!!!!  Rolling Eyes Ама май май ще скъсявам и периода.... Надявам се да намеря място на което голямата да таксуват на половина а малката хич. Т.е. човек и половина  Blush ама ..... нещо май са ми завишени изискванията към бунгалата и не знам дали ще намеря....
Сега се връщам от 1-ва страница да чета че дано намеря нещо и за моя случай....   bouquet

# 737
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
mamadesi2, ако си сама с двете деца, не е нереално да ти стигнат парите за 10 дена. Много често деца под 6г не се таксуват за легло и може да доплатиш само за храна (1 порция за двете вероятно стига). Може и да греша, но ми се струва, че е осъществима такава почивка в твоя случай.

# 738
  • Мнения: X
mamadesi2 ако си решила на бунгало има много хубава тема за бунгала с детски кът, двор и не помня още какво, там има много добри предложения   bouquet

# 739
  • Мнения: 7 947
Е, вече 10 дена с двете деца - става съвсем трудно.

# 740
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Е, вече 10 дена с двете деца - става съвсем трудно.
Не съм съгласна  Naughty например в едни от бунгалата в Ахтопол като питах, изхранваха деца до 6г за 1/2 цена, без плащане за легло, а малкото хич и няма да го таксуват, предполагам. Значи остава само за възрастен цената (примерно за пансион) - за висок сезон 10х27 лв = 270 лв. Храната за децата да е, да е, от сила да е 100 лв. И остават пари за джобни/транспорт.

# 741
  • Мнения: 7 947
27лв е на човек!

# 742
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856

Именно!

че съм сама с две деца на 2 и 5 години.

Деца на 2 и 5 не ги таксуват като човек, обикновено Laughing

# 743
  • Мнения: 7 947
Бу - единична стая няма  на повечето места. На 5 години също така на повечето места таксуват вече 50 %. Бебето ще трябва също да яде. Имаш един разход от 5лв на чадър на ден. И път. Пък и на тия места - отдалечени от плажа - не я виждам жената с бебе и дете на 5 години сама, тоест предполага се да е по-близичко...Както и да е.  Peace

# 744
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Viliko, тя сама ще си проучи. Повечето места, които гледах аз, таксуват 50% след 6 години. По-горе писах и за храната какво разбрах аз за конкретно място; по принцип ако теоретизираме, не е като телефонно обаждане и питане Simple Smile

# 745
  • Мнения: 7 947
Разбира се  Peace
И все пак аз съм малко скептична за 10 дена с тия пари. Казвам го от личните си наблюдения, нищо повече.

# 746
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 804
Само да вметна, че когато има 2-ма възрастни и 2 деца, децата се ползват с различно намаление, от случая 1 възрастен и 2 деца.  Peace

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ние бяхме миналата година на тези бунгала (Слънчев ден на Ахтопол) за които спорите. За 2ма възрастни и 2 деца (тогава на 2 год) платихме 3 пълни пънсиона. Ползвахме 4 легла и 3 порции храна. Точно там жена с две деца спокойно могат да се нахранят с 2 порции, даже ще са им много. Порциите са огромни. Освен това мястото не е далеч от плажа. Съвсем близо е. За чадър никой не ни е искал пари, но беше след 15.08. Преди това може и да искат. Във всеки случай не е проблем да стигнеш сама с две деца до плажа. Аз следобед редовно си ходех сама с децата.

# 748
  • Мнения: 501
Гледам,че доста сте се ориентирали към бунгала. Ето нещо интересно http://grabo.bg/5-noshtuvki-za-dvama-krai-burgas-za-110lv-vmesto-za-260lv-04srfq

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 22:54 от zruncho

# 749
  • Мнения: 1 196
Не вярвайте на снимките от тази оферта, нищо не е така. Не препоръчвам  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт