Изоставено сърце / Vazgeç Gönlüm/- нов сериал с Мурат Хан по ТВ+ - тема 1

  • 60 861
  • 381
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 0
охххх изморих се ooooh!имах да наваксвам 6 епизода....големи екшъни голямо чудо.....Ама как избяга Бахар докато ония се караха кой да я застреля в тая пустош,с тия токчета,как се развързват тия възли от самосебе си,ами Мерт колко"здраво"я върза през устата...и изведнъж хоп-нашата бяга из селото...айде моля ви се....страхотно се дразня на такива недоизпипани неща,това не струва пари,няма да им стопи бюджета,не коства кой знае колко на снимачния екип,това режисьорски грешки ли са какво са,не знам ,но в днешно време с тия техники са недопустими тия пропукси и недомислици.....а Хасан дето по цял ден виси в тоалетната с телефона и тия блестящи идеи за бягство...а по време на акцията по измъкването му в болницата се превивах от смях.....ама добре,че е Махир да ме развеселява искрено.....страхотни родители са с Дефне наистина Heart EyesДо тук обаче любимата ми героиня е Зузан #2gunfireопасна мадама,мафиотка от класа,елегантна,силна,безкомпромисна,без излишни действия....е в реалния живот не стават така нещата,но като цяло ми харесва,стегнат образ,знае какво иска и действа бързо.Докато Мерт ми е малко налудничав,хаотичен,не е типичния психар който се опитват да ни представят.

# 346
  • Мнения: 0
Здравейте почитатели на Изоставено сърце. Ще ви бъда много благодарна ако някой ми каже къде са качени сериите след 80 епизод (по българската им номерация). Предварително благодаря! Желая на всички хубави събота и неделя!

# 347
  • Мнения: 0
Здравейте почитатели на Изоставено сърце. Ще ви бъда много благодарна ако някой ми каже къде са качени сериите след 80 епизод (по българската им номерация). Предварително благодаря! Желая на всички хубави събота и неделя!

Има ги качени в Нитро бг. до 84 епизод.

# 348
  • Мнения: 0
Благодаря много! smile3525 smile3525

# 349
  • Мнения: 0
За съжаление обаче nitro.bg отказва регистрация, явно има проблем или има капацитет на потребители.

# 350
  • Мнения: 0
Имате ли Skype да Ви дам една регистрация?

# 351
# 352
  • Мнения: 4 516
Morena,благодря за линка!  bouquet
И аз ще си го гледам оттам,защото дизилер не го качва напоследък,а чакам появата на Сонгюл вече с нетърпение. Grinning

# 353
  • Мнения: 0
Morena и аз много благодаря! Всички сте много мили.

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Приятно гледане момичета!  Hug
vikktory, появява се Сонгюл. Simple Smile

# 355
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Днес гледах серията ,но съм изпуснала 4 серии и направо се шашардисах ,какви бяха тези сватби,пушки и екшъни.Благодаря за линка,ще се връщам да гледам за да видя за какво иде реч.

# 356
  • Мнения: 4 516
Morena   bouquet,мерсаж!
Гледах я Сонгюл Peace,и нея и другото ново попълнение.Появиха се и атмосферата се пораздвижи,че ми беше доста монотонно та чак мудно на моменти.Сценария им е слаб по мое мнение.
newsm78 А виждам,че и майката на Бергюзар Корел се появи .Хубава жена,но то няма и как да е другояче-Берг има много топло и приятно излъчване.
А на Сонгюл пък са акцентирали върху азиатската жилка в произхода.С мн.различна визия е тук,но и отива. Grinning
И много башибозук се появи,лелеее!... ooooh! Как ще го изтърпим?! Sad

# 357
  • Мнения: 4 516
Може ли линкче за сериите след 84,ако ги има вече качени някъде. Praynig

# 358
  • Мнения: 0
честно да си го кажем 2-я сезон на филма е много по як от първия,всичко се развива много бързо и интересно е просто за гледане,може би вече ни писна да гледаме големите градове в турция и големите добре обзаведени къщи и хората в тях.а тези малки и толкова красиви и интересни кътчета от света,който повече хора са забравили много отдавна раздвижват още повече сюжета и интригата.лично мое мнение   Simple Smile

# 359
  • Мнения: 0
Да,вторият сезон е по динамичен,ама много ме подтиска тази обстановка  #CrazyГоляма сватба голямо чудо #Crazyпочти като нашите сватби,но техните сватбари са доста мълчаливи и сериозни,наблегнаха на хапването като невидели....Спестиха ни много емоции и факти около смъртта на Бахар,но може би така е по добре.А Хасан къде е тръгнал и той три дни след сърдечна операция,айде моля ви се пак....?!Горката Сонгюл-голямо дърполичкане с тези въжета из тая пустош...сигурно са се позабавлявали доста на снимките Laughingобзалагам се ,че Мурат я е развеждал на каишчица още дъъълго извън сценария ей тъй за собствен кеф-те мъжете нали обичат тези"работи" Wink Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт