Изоставено сърце / Vazgeç Gönlüm/- нов сериал с Мурат Хан по ТВ+ - тема 1

  • 60 862
  • 381
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 516
Stefyraf  newsm10
 Joy Направо ме разби с тоя коментар. rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Сватбата беше голям панаир,голямо чудо. smile3556 Главата ме заболя от тия гайди и пищялки.
Обаче ти може би не знаеш много за Сонгюл.Щото тя е голям инат когато си науми нещо .Ако не е имала желание за разходки из пустошта,Мурат голяма беля ще да си е взел на главата с нея... Joy Joy
Иначе е много добронамерена и сърдечна/сигурно сте я гледали и при Слави/,но реши ли нещо не мръдва от решението си,твърда е като камък, ooooh!пък каквото и да и струва ...
И ако се е запънала някъде сред камънаците...,горкия Мурат! ooooh! tooth

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 17:01 от vikktory

# 361
  • Мнения: 1
Като я гледам Сонгюл доста реалистично си го блъска и го нарича "Животно!!! " , докато Мурат  на моменти даже , комично  преиграваше с дърпането на въжето , имам впредвид че си личи че само се "прави" че полага неимоверни усилия да я дърпа и да изглежда лош , ама въобще не е така , и аз смятам че в случая Сонгюл е водещата , не водената , ама да кажем че сме повярвали в "силата" на мъжа  ooooh!.
Е , не можаха да изпратят достойно Бахар , едно погребение и толкова , и Салих вече го спрягат навсякъде за "годеника" на Езра от Истанбул , ама тя как кротичко го гледаше докато той спеше и сънуваше кошмари , много добра игра на актрисата  Heart Eyes, харесва ми повече от актрисата която играеше Бахар , признавам си .
 А Салих , той като че въобще не се промени , след всичко което преживя в миналото , отново тръгна да оправя едно престъпление с цената на извършването на друго , Езра е права че той носи вина за смъртта на брат и , косвена разбира се , но все пак има някаква вина , отвличането на детето му , не може да е достатъчна голяма причина на свой ред ти също да  отвлечеш някого , защо вместо да отвличаше Езра , не беше влязъл в къщата , за да я претърси сам или пък да беше платил на някоя прислужница за да му изнесе детето , вместо да ги мисли разни такива заобиколни планове , в крайна сметка той разполагаше с двама човека които имат свободен достъп до къщата на агата , да го питам тогава за какво му е това отвличане  newsm78
но пък  инъче  никога нямаше да се запознае с Езра , така че заради това го оправдавам .
Харесва ми сериалчето , жалко че скоро свършва , а  градчето в което са снимали наистина е много живописно с тези малки улички и причудливи скални форми , жилищата издълбани направо в скалите , само се питам на тези туристи дето го посещават , не им ли прави впечатление всичките хора които се разхождат въоръжени до зъби насам натам из него , все едно се намираш във филм , аз бих го сметнала за някаква атракция , и ще ми е доста забавно да ги проследя и видя къде отиват , а може и да искам да се снимам с тях за спомен  newsm78, как ли ще реагират на предложението ми  #2gunfire #Crazy Sick

# 362
  • Мнения: 0
 LaughingАххх пък дано да се е запънала...съвсем ми се развихри фантазията Joyто по това може да се напише сценарий за още един сезон WinkМного са ми готини като се дърпат,тя бая го поступа в колата по приятелски #Cussing outБях чела нейно интервю в което казва че го харесва като актьор,приела е ролята заради него и се радвала че ще работят заедно така,че определено са се забавлявали Heart EyesЖалко,че сред тоя пейзаж човек няма къде да се усамоти BlushСупер двойка са,тя е разведена,защо пък да не се вземат Heart EyesГледах я при Слави,наистина е много лъчезарна и има страшно заразителен смях,това най ме впечатли.А иначе те всички актьори са упорити и не си поплюват в преследването на целта така,че става интересен съюз Crazy

# 363
  • Мнения: 11 203
Може ли линкче за сериите след 84,ако ги има вече качени някъде. Praynig

буйрун: http://www.vbox7.com/collection:1359813

# 364
  • Мнения: 4 516

Мерсаж!  bouquet Пуснахме линка в темата за Перла. PeaceНадявам се да нямаш против,diziler !С момичетата ще го гледаме заедно, след като вече свърши Плода.

# 365
  • Мнения: 19
Привет на всички и от мен.
Изгледах серийте до 89 та много е хубав сериала ,харесва ми много.
DIZILER едно огромно благодаря от мен радвам се ,че те има благодарение на теб изгледах серийте до тук,а и още много други сериали и навсякъде срещам твоето име.
Благодаря ти много от сърце и сега ще изгледам Врата на тайните видях нещо си качил.
newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 366
  • Мнения: 0
Ха ха ха "контето" bowuuмного ме кефи тоя Ага Joyотдалеч си личи че са първи приятели и с Мурат и с Хасан...никак не им се получават престрелките,много ме забавляват JoyИ тоя Сюло какъв е смотаняк Grinningголяма скица,откъде го намериха.....Иначе е динамичен този сезон,аз вече забравих за Бахар и изобщо за целия първи сезон,незнам за вас Heart EyesИ Сонгюл е страхотна,горда,смела,опърничава Heart EyesБахар беше истерична в такива ситуации и ме дразнеше.Обаче Салихчо каква прочувствена реч дръпна на Зайнеб в мола,почти се разплаках...но трябваше да се зарадва доста по-вече на Ерен като го гушна,никак не ми хареса.....не знам,може и от шока да беше,от напрежение,но...очаквах по-вълнуваща сценка newsm78

# 367
  • Мнения: 356
Колко серии остават до края

# 368
  • Мнения: 1
Колко серии остават до края

Сериалът е 94 епизода общо според българската номерация или (47 оригинални , турски) , сега сме на 91-ви , значи остават само още 3 епизода до края .

# 369
  • Мнения: 356
Колко серии остават до края

Сериалът е 94 епизода общо според българската номерация или (47 оригинални , турски) , сега сме на 91-ви , значи остават само още 3 епизода до края .
Благодаря много

# 370
  • Мнения: 1
Eх , ама много секси ги вързаха  бе  Heart Eyes , тази Сузан я признавам ,е  голяма работа е , и пак тя спечели от всичко , хем наследството взе , хем и парите на глупавия Давут ага  прибра и взе че най- спокойно  си замина без никакви проблеми .
А Салих и Езра , миличките , такова гушкане падна ,че  Салих вече няма да  може да живее без нея , тя направо го омагьоса с един поглед и той е аут , вече лети на крилете на любовта  Heart Eyes .
Заформя се и евентуална връзка на Хасан с майката на Езра , но няма да я видим май , защото остават само още два епизода и "Изоставено сърце " ще приключи

# 371
  • Мнения: 4 516
Eх , ама много секси ги вързаха  бе  Heart Eyes , тази Сузан я признавам ,е  голяма работа е , и пак тя спечели от всичко , хем наследството взе , хем и парите на глупавия Давут ага  прибра и взе че най- спокойно  си замина без никакви проблеми .
А Салих и Езра , миличките , такова гушкане падна ,че  Салих вече няма да  може да живее без нея , тя направо го омагьоса с един поглед и той е аут , вече лети на крилете на любовта  Heart Eyes .
Заформя се и евентуална връзка на Хасан с майката на Езра , но няма да я видим май , защото остават само още два епизода и "Изоставено сърце " ще приключи

 newsm10
 smile3508  Това тепърва ще го гледам и ще му се радвам!  newsm62 newsm62

# 372
  • Мнения: 1
Най-прочувствен момент от 92 епизод ,
за мен определено е този в който Сузан каза на завързаната Езра че Салих сигурно  е влюбен в нея , щом като  ще се откаже от наследството за да я освободи , тогава Езра се разплака , миличката , тя дотогава , наистина си мислеше че никой не я обича и никой не иска да я спаси , много ме разчувства ,  определено най-добрия момент от целия епизод  Grinning .

# 373
  • Мнения: 0
На мен пък този епизод ми е най-любим от цеееелия филм Heart EyesДори и без превод,а сега като чух и какво си говорят-съвсем.Гледала съм го десетки пъти.Обожавам въпросната сцена в която висят на тея тръби Heart EyesНе знам кой кого е омагьосал но аз колко съм омагьосанааа Heart EyesРазтапям се от това милване просто само като гледам.......Сакаш ръката на Салих излъчва някаква магия,спокойствие,блаженство.....Той правеше така за да държи Езра в съзнание?!...аз лично бих припаднала от това гушкане Heart Eyesпък не зная Сонгюл как се е чувствала WinkНай-вероятно-никак-за тях този момент не е бил нито романтичен,нито секси,а просто...досаден миг от дългия работен ден...Мен пък ме разчувства Сузан с тези приказки за любов,чувства,жертви....странно ми се видя да излизат от нейната уста.....тя всъщност нито мъж има,нито дете...мислех че тези думи не са й в речника....Езра хубаво се разплака тогава но после на тръбите като си отвори устата и направи Салих на две стотинки...много се ядосах да ви кажа #Cussing outмакар,че си е права,загуби брат си а този Салих не го познава въобще,естествено е да нападне него.Но нашия тепърва ще има да я омилостивява с милувки Heart EyesХа дано и на Хасан да му потръгне в любовта,ама аз не видях такова нещо....Дано Praynig

# 374
  • Мнения: 4 516
  Heart EyesЕее,и на мен тази серия мнооого ми хареса! smile3508Двете гълъбчета аха-аха да се цункат tooth,голямо милване,вглеждане и обгрижване падна докато висяха вързани. Joy Първата част на сериала ми беше доста монотонна,но в тази си има интрига,има екшън,динамика и красиви чувства се появяват.И майтап даже-как се вписват само Агата и неговите чалмосани пазванти в съвременния вид на Истанбул... ooooh! Joy Като изскочили от приказката за Али баба.
 Rolling EyesЖалко,че остават само две серии! Sad Искаше ми се да е малко по-дълъг втория сезон,по-интересен е,на моменти чак имам чувството че гледам друг филм.Актрисата,която игра в първата част е много хубава,но някак бледа като присъствие.Липсваше тази буря от емоции,с които Сонгюл изпълва атмосферата.И Салих много живна покрай нея. newsm78А за Хасан-и на мен ми направи впечатление,че му се въртят разни мисли-асоциации за Белгин когато гледа майката на Езра... Wink

Общи условия

Активация на акаунт