ВТОРИ клас съм вече аз! - 6

  • 30 096
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 031
Частна занималня от Госпожата е забранена!!!
Да се преместите може би е добър вариант, но винаги има рискове да не бъде приобщено детето в новия клас. Най-добре, ако има близко дете в друго училище.

# 16
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Това дали детето ще бъде приобщено към другия клас зависи най-вече от госпожата-при нас в началото на тази година дойдоха две нови деца-едно момченце и едно момиченце и двете се вписаха чудесно и родителите са много доволни за решението си да ги преместят от предишните им училища.
Аз,ако детето ми се чувства толкова зле,няма да го държа и минута повече-децата се приспособяват към нова среда много по-бързо от нас,възрастните...А това за занималнята е вярно-подай сигнал в Инспектората,че преподава срещу заплащане на деца,които учи в училище  #2gunfire

# 17
  • Мнения: 1 159
Това за пръв път го чувам,че госпожата не може да води частна занималня на деца от класа си!
И моят съвет е да се премести детето,и аз бих го направила.И с право-директно в друго училище!То при друга госпожа,по всяка вероятност солидарна с колежката си,едва ли детето ще се чувства комфортно!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
А това за занималнята е вярно-подай сигнал в Инспектората,че преподава срещу заплащане на деца,които учи в училище  #2gunfire
Това е добра идея. Peace

# 19
  • Мнения: 4 967
Да, може би не е лоша идея да се премести детето и да се подаде сигнал в Инспектората.
Моите мъже вчера хубаво се забавлявали в планината. Голямо пързаляне паднало, пекли си и месце. Laughing Косето си дойде вир-вода, но страшно доволен.
Днес най-после стигнахме до изложбата на динозаврите. Преместена е от музея Земята и хората в съседния МОЛ. На децата много им хареса. Пуснах ги с таткото, докато аз на спокойствие си обикалях из книжарницата. Laughing

# 20
  • у дома
  • Мнения: 7 141
desi_max ,когато ходех на работа (то пък е вярно и че не е било скоро де  Embarassed ) в началото на всяка година подписвахме декларации ,че не даваме частни уроци срещу заплащане не само на дете,на което преподаваш,а изобщо на деца от училището,в което работиш...Точният текст на декларацията не мога да се сетя,но имаше нещо за сблъсък на интереси и така нататък,но смисъла беше този ,който казах по-горе.Не вярвам за последните няколко години това да се е променило...Друг е въпроса,че някой колеги подписват и си носят отговорността ,ако се подаде сигнал.

# 21
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Здравейте на всички!
Имам една молба към вас - умувам за хубав текст, за надписване на картичката за 8-ми март на госпожата!Иска ми се да бъде нещо ефектно, силно, различно.....Може й хубав стих!
Въртят ми се няколко варианта в главата, но реших да се консултирам с вас!
Благодаря на всички ви предварително!!!   bouquet   bouquet   bouquet

Пожелавам бързо оздравяване на боледуващите! И специално искам да поздравя Ането за прекрасното представяне!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 425
Нашата   госпожа тази година ,си направи частна занималня ,която ако някое дете от класа не посещава, няма шестици ........Физическо не се играе никога, защото в салона имало прах.Дори когато времето беше хубаво и всички класове бяха навън,нашите са наказани да решават задачи.
Ееее това според мен е напълно недупостимо.....и говори за липса на какъвто и да е профисионализъм.... NaughtyЕдва ли ще получи нещо стойностно от тази госпожа.. Rolling EyesЗащо трябва да се мъчи детенцето ....премести я,а децата много бързо се приспособяват към новата атмосфера.... Peace

# 23
  • Мнения: 75
Момичета,безкрайно много ви благодаря за моралната подкрепа Hug Hug HugЕдинственото хубаво нещо при госпожата ни е ,че много ги натоварва с материала ,а на мен това ми харесва.Бях се позамислила да я местя след първи клас но си мислех,че избързвам и нещата ще се оправят с течение на времето.Колкото до занималнята ,бяхме предупредени в началото ,че госпожата няма право.Тя ни помоли да отидем при директорката и да кажем, че искаме тя и една нейна колежка да водят занималнята като 40% от таксите ще се внасят в касата на училищното настоятелство.Директорката се съгласи и така и направиха.После през месец решиха ,че ще увеличават таксата и някои майки се отказаха защото ги правели на ,,маймуни,,и естествено децата започнаха да получават слаби оценки.Както и да е ,това е друга тема..Никак не ми харесва тази жена, заради постъпките си.Никаква съвест,никакви скрупули ,а за човечност да не говорим. #Cussing out

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Докато се рових за някой поздрав за да помогна на Иржи попаднах на това:    
http://www.youtube.com/watch?v=tba4fIiJrM8&feature=player_embedded


Никаква съвест,никакви скрупули ,а за човечност да не говорим. #Cussing out
smile3521

Последна редакция: сб, 05 мар 2011, 21:29 от ivben

# 25
  • Мнения: 75
Докато се рових за някой поздрав за Иржи попаднах на това:    http://www.youtube.com/watch?v=tba4fIiJrM8&feature=player_embedded
страхотно е,разплаках се като дете

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
paparuna1 и аз се разплаках. Пожелавам ти да немериш учител като Дани Парушева за своето дете! Hug

# 27
  • Мнения: 75
paparuna1 и аз се разплаках. Пожелавам ти да немериш учител като Дани Парушева за своето дете! Hug
Благодаря ти, мила!И аз това си мислех докато гледах клипчето.Вие ме амбицирахте още повече Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дани Парушева е учител в 15 СОУ-Надежда, но не зная на кой клас за съжаление.

# 29
  • Мнения: 1 589
Благодаря за клипа!Върна ме назад във времето.

Общи условия

Активация на акаунт