Тема Незабравима (Unutulmaz) 175

  • 36 961
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 833
Малко спам  spam2 spam2 но добра равносметка
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3574

# 47
# 48
  • Монтана
  • Мнения: 305
newsm03 newsm03 newsm10 newsm10 newsm10 smile3525 smile3525
Никакъв спам не е,Рекси!Поучително и много вярно-казвам го от позиция на семеен човек вече 25 години!щастливият,ползотворен и дълъг брак се базира на много любов,зачитане, доверие,разговори за всичко и двустранни компромиси!Разбира се и понасяне на голяма отговорност!

# 49
  • София
  • Мнения: 281
Голяма .....серия се задава.Болка и мъка.....ще се съревновават....за първенство и тотално надмощие.Ще има мисловни обвинения....на ум...."защо","ама как","можеше....".Така е ....на време като не се говори.Само ....защо Ямурчето трябваше да набъркват newsm78 #Crazy newsm78.Напълно недопустимо и нечовешко....Ама нас кой ли пита newsm78.Бату hahaha Joy hahahaкак се строполи.....от удара на Еда.Лекичък ми се видя.....обаче той луп smile3538Поне да беше отнесъл .....още малко.
Много ще ми е ентересна реакцията.....на Менделина ,като разбере за случващото се.А че е влюбена...ама хич ....не вярвам.А за Бату....понеже е пълен перко....дали наистина я обича newsm78По скоро може да халюцинира и да търси нещо като опора ,подкрепа,душеприказчик.....
да намира в нея....майчина ласка и закрила.За мен такъв откачалник -няма как да знае какво е обич и няма право на нея Crossing Arms Thinking Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 281
Аз наистина се уплаших от него! Знаех, че е сън и пак се уплаших. Малииииииии, голямото филмиране! smile3506
ами той страшен , само рогата му липсват  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
аз се стреснах , откъде този глас и преобразена физиономия  hahaha hahaha hahaha hahaha

Чак пък....стреснати hahaha Joy hahahaостава да кажете ,че и баячка сте посетили.

# 51
  • Монтана
  • Мнения: 305
Голяма .....серия се задава.Болка и мъка.....ще се съревновават....за първенство и тотално надмощие.Ще има мисловни обвинения....на ум...."защо","ама как","можеше....".Така е ....на време като не се говори.Само ....защо Ямурчето трябваше да набъркват newsm78 #Crazy newsm78.Напълно недопустимо и нечовешко....Ама нас кой ли пита newsm78.Бату hahaha Joy hahahaкак се строполи.....от удара на Еда.Лекичък ми се видя.....обаче той луп smile3538Поне да беше отнесъл .....още малко.
Много ще ми е ентересна реакцията.....на Менделина ,като разбере за случващото се.А че е влюбена...ама хич ....не вярвам.А за Бату....понеже е пълен перко....дали наистина я обича newsm78По скоро може да халюцинира и да търси нещо като опора ,подкрепа,душеприказчик.....
да намира в нея....майчина ласка и закрила.За мен такъв откачалник -няма как да знае какво е обич и няма право на нея Crossing Arms Thinking Crossing Arms
Боб,много добре казано...!!!!Като не се говори навреме-така става,после следват самообвинения и недоразумения!А като се има предвид числото на "доброжелателите"....става наистина страшничко...Такъв филм на ужасите заформиха господата сценаристи-за тях може би приемлив,но за нас...АБСОЛЮТЕН ПСИХОТРИЛЪР С ЕЛЕМЕНТИ НА ЛЮБОВНА ИСТОРИЯ!Направо Хичкок да им признае силата... ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 52
  • Мнения: 570
newsm03 newsm03 newsm10 newsm10 newsm10 smile3525 smile3525
Никакъв спам не е,Рекси!Поучително и много вярно-казвам го от позиция на семеен човек вече 25 години!щастливият,ползотворен и дълъг брак се базира на много любов,зачитане, доверие,разговори за всичко и двустранни компромиси!Разбира се и понасяне на голяма отговорност!
newsm10 newsm10 newsm10 Почти всички статии пуснати над темата са ми интересни.

# 53
  • Мнения: 2
Аз наистина се уплаших от него! Знаех, че е сън и пак се уплаших. Малииииииии, голямото филмиране! smile3506
ами той страшен , само рогата му липсват  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
аз се стреснах , откъде този глас и преобразена физиономия  hahaha hahaha hahaha hahaha

Чак пък....стреснати hahaha Joy hahahaостава да кажете ,че и баячка сте посетили.

Не знам за нас,но Еда бая трябва да се е стреснала. hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 0
       

       МОКСИ , ПРЕКРАСНА  НОВА ТЕМА!

# 55
  • София
  • Мнения: 281
МЪЛЧАЛИВА   ПРОШКА


Прости.....Харун
На грешницата .... в мен
За болката кървяща и дълбока
Прости ....че в любовта се усъмних
Уплашена избягах...вместо да говоря
За болката от всички думи ...неизказани
Прости.....Харун
Аз винаги....ще те обичам

Прости.....Еда
Гневът си не успявах да подтискам
Погребах те...а ти бе жива и красива
Прости .....за отговори премълчавани
Прости.... че пуснах те да си отидеш
За болката от всички думи ...неизказани
Прости.....Еда
Аз винаги..... ще те обичам

# 56
  • София
  • Мнения: 281
Аз наистина се уплаших от него! Знаех, че е сън и пак се уплаших. Малииииииии, голямото филмиране! smile3506
ами той страшен , само рогата му липсват  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
аз се стреснах , откъде този глас и преобразена физиономия  hahaha hahaha hahaha hahaha

Чак пък....стреснати hahaha Joy hahahaостава да кажете ,че и баячка сте посетили.

Не знам за нас,но Еда бая трябва да се е стреснала. hahaha hahaha hahaha
След толкова....мммммм вкусно винце.....леко е понесла тази гримаса.А и очите сигурно затворени е държала. hahaha Joy hahaha

# 57
# 58
# 59
  • Варна
  • Мнения: 475
Аз наистина се уплаших от него! Знаех, че е сън и пак се уплаших. Малииииииии, голямото филмиране! smile3506
ами той страшен , само рогата му липсват  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
аз се стреснах , откъде този глас и преобразена физиономия  hahaha hahaha hahaha hahaha

Чак пък....стреснати hahaha Joy hahahaостава да кажете ,че и баячка сте посетили.

куршум ходих да ми леят  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт