И още една бисквитена торта

  • 26 772
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 365
Онзи ден правих тази торта и се получи супер! Благодаря за рецептата   bouquet
Тук няма аналог на обикновените бисквити и я направих с едни, подобни на Закуска. Крема пак беше на Др. Йоткер, но се казва по друг начин. Много лесна, бърза и вкусна торта! Имам и снимки, но никога не съм качвала, вижда ми се твъде сложно  Embarassed

# 46
  • Мнения: 685
Ааааа Джени, не така  Mr. Green
Дай да видим, като не може да хапнем Wink

Ето ти лесен начин за качване на снимки
избери файла/снимката, цъкни на качи и копирай после линкът, който излиза над снимката ти, която виждаш на страницата  Peace
http://prikachi.com/index.php

# 47
# 48
  • Мнения: 385
Е, най-накрая качих една снимка,макар и не на място.Мисля, че е прекалено голяма,трябва да я намаля.Ще мине още 1 год Joy

# 49
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
IKAFETO , може и да е голяма , но е много хубава Hug Hug Hug Hug Hug.Какви шарени яйчица само  bouquet  bouquet  bouquet.

# 50
# 51
  • Мнения: 318
Момичета,направих я, в момента се охлажда. Използвах крем Його - малина и банан,като на едно място сложих парченца банан. Остана ми от крема и сигурно него ще използвам за отгоре. Сега е във фризера за по-бързо охлаждане,че ще ходим на гости и да занеса да почерпя.

После ще пиша как е станало   Simple Smile

# 52
# 53
  • Мнения: 318
Здравейте момичета,
Тортата стана чудесна и на форма и на вид.  Сухичка се получи,изглежда съм сложила по-малко крем,но аз я надупчих с нощ и полях с мляко. Следващия път ще опитам с друг вид крем. Мерси за рецептата   bouquet

http://prikachi.com/images.php?images/378/3108378E.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/380/3108380v.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/382/3108382m.jpg

# 54
  • Мнения: 685
Ей и аз я направих тортичката (най-накрая)  Mr. Green
Вкарах и малко "творчество", че уж винаги почвам по рецепта и стигам до...както дойде.
Бисквити сложих и обикновени топнати за секунда в мляко и натрошени, и чаени - редувах ги.
Кремът го направих с различно к-во мляко - първият, който се пада на дъното или горната част при обръщането с 450-500 мл мляко, но следващия с 400мл да не беше и по-малко. Притеснявах се да не се разтече  Blush
Изпекох я към 3-4 мин в микровълновата както е посочено.
Оставих я да престои около 18 часа в хладилника (ползвахме я по повод, та удържах фронта да не се изяде  hahaha )
Покрих я с обилно к-во сметана и отгоре шоколад, че моите кокос не обичат  Confused


IKAFETO  Hug красива украса!
За снимката, предварително си я намали с някоя  програма Wink

Жени, тортата е страхотна на вид, браво, мн вкусна изглежда  Hug

Лили, мн весела се е получила и твоята.
Браво, момичета!

Винаги се възхищавам на уменията ви!
Благодаря и за рецептата на Белинда!   bouquet

# 55
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!
Най-накрая и аз направих тортичката.
Супер вкусна е и благодаря на Белинда за споделената рецепта.
Ползвах б-ти на Житен дар с масло и към тях добавих смлени орехи. Получи се нещо невероятно на вкус:)))) А и е много лесна и бърза за приготвяне. Отиде ми диетата...Simple Smile)))))

Ето я и нея:




# 56
  • София
  • Мнения: 18 679
Ммм, намокрих си клавиатурата Crazy Браво за идеята за орехите! Аз съчетавам сметана с орехи в крема за Медовика, но не се бях сетила, че и тук ще паснат страхотно Simple Smile

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Моята се разпадна. Не, че остана нещо в купата до другия ден, но нещо не се получи като конструкция и вид  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Мисля си, че може би самата рецепта е замислена да е по-суха, за да не се разпада. И като сложи човек повечко крем или мляко на бисквитите, не може да стегне Rolling Eyes Макар че пък моята си имаше форма и парченцата се режеха добре...Не знам.

# 59
  • Мнения: 693
И аз да се похваля  Mr. Green
Мноооого ни хареса, belinda благодаря за рецептата   bouquet
Направих я с бисквити Закуска (бели и кафяви) а за крема отгоре използвах заквасена сметана с шоколад
Ето малко снимки
 

Последна редакция: ср, 30 мар 2011, 20:20 от ani12544

Общи условия

Активация на акаунт