Как ще се почувствате, ако...

  • 11 177
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 755
Мииии.. знам ли какво ще си помисля, ако разбера ,че харесва противоположен тип жини на това , което съм аз...newsm78 Струва ми се обаче, че най-вероятно харесва всички по-красиви и добре сложени/ да си имат всичко където трябва и т.н./ мадами. Laughing
Все пак това е мъж, едва ли,  ако е готина и руса, няма да я забележи или обратното. Винаги съм смятала,че си пада по брюнетки, но всъщност като се замисля няма логика ... мъжка разбира се. Mr. Green Най-нормалното за да забележат една мацка, е да я бива, пък каква е, това вече е бонус към вкуса . Laughing
Всъщност истината е, че не знам какво харесва, вкуса му вероятно се мени с годините,  така както и апетитът идва с яденето. Laughing

За анкетата: не знам какво ще си помисля... вероятно криво ще ми стане малко, но това ще е до време. Laughing

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 09:10 от Fortune

# 46
  • Мнения: 5 370
Обаче аз продължавам упорито и безотказно да се заглеждам по високо, нищо, че си имам такова у дома. Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 23 128
Моят мъж не се вписва в типа мъже, които харесвам. Но въпреки това ми е мъж. Драма няма.
Половинката ми харесва и се заглежда само по високи жени - никога не би се обърнал по миньонче, ако ще и първа красавица да е. Е, аз съм висока  Wink Вече не толкова стройна, както преди, но покривам критерия височина.
Аха, сетих се, че не харесва къдрокоси жени, въпреки че сестра му и дъщеря ни са доста къдравки  Mr. Green (те били изключение).

# 48
  • Мнения: 420
Няма да се разтревожа особено.
    Откровено казано- не знам какви жени харесва. Има изискване май само да са слабички, дългокоси и по възможност къдрокоси. Но мисля така, защото много настоява да бъда точно с такава прическа, а коментарите му за по-закръгленки жени са доста негативни.
   Аз харесвам високи и леко пухкави жени, да си имат всичко малко в повече, с високи скули и плътни устни- точно обратното на мен самата. За мъжете се отнася абсолютно същото. Тук половинката покрива изцяло изискванията.

# 49
  • Мнения: 7 947
Замислям се, че ако само си харесва - все тая, но ако започне да ми го навира в очите и ди ректно да си го казва - да, ще се подразня. Аз също харесвам много неща, които в него липсват, не само за външен вид - но не съм тръгнала да му пиля.

# 50
  • София
  • Мнения: 399
 Хе-хе, нормално! Човек обикновено се влюбва най- силно в обратното на това, което си е мислел, че харесва.

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Не ми пре4и. Шегуваме се по темата. Наясно съм, 4е харесва по-едри4ки мацки, с добре запълнен сутиен. Аз съм слаба, а след две деца ве4е и без кой знае какво за хвалба на горния етаж Laughing Ами това е положението.
Виж, ако си хване любовница с горепосо4еното описание, ще ми е криво Crazy

# 52
  • София
  • Мнения: 1 666
Ще ми стане криво, няма какво да се лъжем, даже много криво.

Иначе моя има само едно изискване към жените: да имат хубаво тяло. Това е. От врата нагоре може да е абсолютен орел с ориз, не му дреме хич. Никакви претенции няма за тен, цвят на косата, ръст, нос, очи, зъби и въобще за нищо - просто мадамата трябва да е стройна (баш като мене) и по възможност грациозна (не чак баш като мене) и той е доволен от живота.

А аз уж харесвах точно обратния на неговия тип, ама а де? Все си се преставях с някой висок, мургав, тъмноок кавалер, нещо средно между Рет Бътлър и един сириец, дето продаваше фалафели на Лъвов мост... А осъмнах със среден на ръст, рус и зеленоок екстремист. Ма пък си е хубавец  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, тогава защо ще ти е криво newsm78 Ти си с мъж, дале4 от предполагаемия ти идеален тип, въпреки това си с него и вси4ко е наред, надявам се не сънуваш как правиш секс с Рет Бътлър Laughing Тогава защо би ти докривяло, ако знаеш, 4е той принципно харесва миньон4ета, пък ти си висока. Щом е с теб, зна4и те харесва, въпреки 4е си извън "типажа", какво толкова.
Въобще не се впе4атлявам от такива неща аз. 4ак ми е 4удно как има хора, на които им пука Thinking При нали4ието на 4увства, химия, семейство, деца, общи планове и т.н., какво зна4ение има някакъв си задник/ визирам този на Моника Белу4и, който е поне 2 пъти колкото моя и според мъжа ми е идеален Laughing/

# 54
  • Мнения: 7 947
Ами всяка жена иска да бъде единствена, харесвана, да й се правят комплименти. Защо е нужно да ти казват, че има по-хубави от теб?  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 1 666
Ми айде де... За жените външния вид не е толкова определящ, колкото за мъжете. Мъжете се заглеждат по мацки, които им харесват, обичат да ги гледат, да общуват с тях. Гадно ще ми е да знам, че ако гледа мен, нищо не му трепва, а се наслаждава на вида на някоя друга.

А за жените е различно, поне за мен де - други качества са ми по-важни. Мога да определя един мъж като хубав/нехубав, но дотам. Да извличам кой знае какво естетическо удоволствие от вида на някой мъж ми е непривично (изключваме момчето от клипа La Gloria на Gotan Project, разбира се, него зяпам, докато спортувам Wink )

# 56
  • София
  • Мнения: 1 176
Много приятно ми стана, че има такива от вас, които са написали точно това, което исках да прочета. Благодаря!

# 57
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами всяка жена иска да бъде единствена, харесвана, да й се правят комплименти. Защо е нужно да ти казват, че има по-хубави от теб?  Wink
Добре, аз знам, 4е съм харесвана и полу4авам комплименти. Никога не ми е казвал в о4ите, 4е има по-хубави от мен. Това би трябвало да озна4ава аз да живея с идеята, 4е съм единствената, която му харесва или 4е съм най-хубавата ли? Простете, но аз и на 15 не разсъждаваха така. Не знам коя е тази "всяка жена", но не съм аз Simple Smile

# 58
  • Мнения: 7 947
Не си, факт.  Laughing
Аз обожавам да ми казва и показва, че съм единствената. В това число не влиза да се обръща, да обсъжда и да демонстрира захлас към мои противоположности или копия, няма значение.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 666
Аз обожавам да ми казва и показва, че съм единствената. В това число не влиза да се обръща, да обсъжда и да демонстрира захлас към мои противоположности или копия, няма значение.

Това е нереалистично. Защо трябва да караш човека да влиза в някаква роля, като и двамата знаете, че това е фалш? Мъжете обичат хубави жени, обръщат се, обсъждат, а понякога изпадат в захлас, факт  Laughing С никакви изисквания не можеш да промениш това.

Общи условия

Активация на акаунт