Как ще се почувствате, ако...

  • 11 184
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
Гласувах с първа опция.Даже ужасно гадно би ми станало.

# 31
  • Мнения: 2 448
Подобна връзка не би имала бъдеще. Това е едно от първите неща, които се опитвам да разбера в началото индиректно, с подвеждащи въпроси.  Twisted Evil Най умните мъже, с които съм била са тези, които са минавали теста ми с това, че харесват красивите жени от всякакъв вид - ниски, слаби, закръглени, с малки, с големи гърди, важното е да са хубави. А аз се имам за хубава, и работата става.   Mr. Green Усетя ли, че се прехласва само по един тип, и то такъв, в който не попадам аз, охладнявам много бързо.

# 32
  • Мнения: 4 555
Подобна връзка не би имала бъдеще.
ей, като почнете така да обобщавате  Laughing

# 33
  • Мнения: 40
Веднъж допуснах грешката да кажа на жена ми, че нямам нищо против ниските жени, защото повечето от тези, които познавам, са доста ебливи. Жена ми е 1.73. Е повече такива грешки не допускам щото наскоро поспряха натякванията как е трябвало да оженя за по-нисичка... които бяха със сигурност няколко десетки. Не ми се преминава отново през същото  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 457
... нямам нищо против ниските жени, защото повечето от тези, които познавам, са доста ебливи.
Скоро не бях чела тук нещо толкова брилиянтно Whistling

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 21:03 от $hantalche

# 35
  • Мнения: 2 448
Подобна връзка не би имала бъдеще.
ей, като почнете така да обобщавате  Laughing

Аз говоря за себе си. Или ти имаш мнение за моите връзки?  Thinking

# 36
  • Мнения: 5 370
Е те сега ме вкарахте в сериал! Shocked
Никога, ама никога не съм се запитвала какъв тип жени харесва? newsm78

Не се смятам за единствената, понеже е избрал мене, но , честно казано, ако му отперя този въпрос, сигурно ще ме помисли за... ku-ku

# 37
  • София
  • Мнения: 12 562
Всъщност, ако трябва да съм искрена, какво ме интересува какви жени харесва?  newsm78
Избрал е мен, следователно ме харесва.
И аз казвах, че не харесвам мъже със сини очи, ма ми се падна точно такъв  hahaha

# 38
  • София
  • Мнения: 1 176
Никога, ама никога не съм се запитвала какъв тип жени харесва? newsm78
На мен пък това ми е странно. И не знаеш какви жени харесва, освен теб, разбира се?

# 39
  • Мнения: 5 370
Ми не, Еври, не знам бе. Сега се сещам, че преди време бях запитала нещо от сорта на "какъв тип жени ти допадат" и ме беше изрязал в смисъл на "откъде да знам" или "има ли значение".

Факт е, че съм дребна, спрямо неговите 194, и тъмноока. Бях попадала на снимка на старо гадже, което е също с кестенява коса и тъмно очи.

# 40
  • Мнения: 2 457
Телците харесват добра и разбрана жена, да върти къщата и да не е прахосница Laughing. Чела съм че по принцип си падат по по-закръгленки жени, да има какво да хване Wink

# 41
  • Мнения: 1 959
Признавам си, че като го "хванах", че предпочита брюнетки, ми стана криво.
'Щото съм глупава жена да се тормозя за глупости...
Кой да ти гледа, колко добре се държи с мен и колко много ме обича...
Той не си харесва сънародничките и повечето му бивши гаджета не са англичанки.
Накрая се вкарах в калъпа на чужденките и мирясах  Crazy

Имах гадже, което си умираше за дълги руси коси.
Ууу, изпадаше в истерия като кажа, че ще подрязвам краищата
и щателно инспектираше боята ми коса кой нюанс е..
Така че и да си идеала, не е лесно..

# 42
  • Мнения: 3 371
не знам как, но за мъжа до мен е по-здравословно да не изрича подобни скверни предпочитания пред мен  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 5 370
Телците харесват добра и разбрана жена, да върти къщата и да не е прахосница Laughing. Чела съм че по принцип си падат по по-закръгленки жени, да има какво да хване Wink
Aбсолютно е така, не че въртя къщата безупречно, имам жена за почистване, но кулинарно е винаги задоволен.
И, да, имам си месца. Все гледам да ги елиминирам и пуФтя у фитнеса, пък то ко било. Laughing

# 44
  • Мнения: 776
Предполагам, че харесва "надарени" мадами, без значение блондинки ли са или брюнетки, като повечето мъже. Това не може да ме разтревожи по никакъв начин, гласувах с опцията с шегуването.
Аз също харесвам различни мъже и той го знае, но не се е разтревожил ни най-малко и също се шегува понякога.
Важното е, че сме заедно и сме се избрали по любов. Heart Eyes

Преди време бях чувала, че мъжете женени за блондинки, се заглеждат по брюнетки и обратното, но това е в кръга на шегата! Wink

Общи условия

Активация на акаунт