КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 4

  • 41 529
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 799
Опаааа, да се вредя и аз в първа станица  на новата ни старираща празнично  темичка Party Party .....дано така я изкараме до последна страница  Laughing
Чарес, поздравления, много силно и много истинско съкровенно начало   bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 608
Чарес, страхотно начало, невероятно настроение, с огромен позитивизъм започваш темата  bouquet Благодаря ти Hug

Пепа, спокойни 2 седмици и след това един прекрасен резултат Praynig

Нека всички сбъднем мечтата си да бъдем родители Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 866
 Embarassed хей,нали не мислите,че авторът на стихотворението съм аз  Embarassed.Преди много време го срещнах някъде  newsm78 и много ми хареса....

# 18
  • София
  • Мнения: 6 232
chares Hug
Страхотно настроение и много ведро начало  smile3501-дано не остане артохоличка без щъркел и вързопче,че и две,след опита,който й предстои  Praynig
Пинко и Транка да открият сезона Praynig
Пепа,този път много,много късмет и положителен тест с успешен финал  Praynig Hug

# 19
  • Мнения: X
Здравейте момичета, честит 8ми март! Много здраве, любов и сбъднати мечти ви пожелавам!   bouquet
И аз да се намърдам в тази темичка....

# 20
  • София
  • Мнения: 16 213
Здравейте момичета, честит 8ми март! Много здраве, любов и сбъднати мечти ви пожелавам!   bouquet
И аз да се намърдам в тази темичка....

Добре дошла и бързо да се махаш от нея бременна.

# 21
  • Мнения: X
Благодаря! Да ви се връща Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 21:00 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 1 156
Новина йок
Що ли па да се надявам на нещо.
Мачках  , силно казано, бебето на зълвата...шушулка.

махам се да спя, така ме боли корем че ми се вие свят.
лека нощ

Чарес, много хубаво офомена тема, сладуранка
Папет. стискам палци, ще ти звънна тия дни.

# 23
  • Мнения: 904
Ей,и аз да се намърдам под прашеца, Чарес страхотен позитивизъм Hug и така да е до края на цялата тема, ти откри сезона сега е ред на Пинко и Транка да го потвърдят Praynig, пък гледам вече и Пепита и тя е на старт Praynig, браво розови и сини вързопчета за някого и по две Flutter дано да ги раздават щъркелите без да ги броят моля Praynig.

# 24
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Бамба, благодаря ти за отговора. Ще се опитам да се вмъкна между почивките, ще видим ще стане ли.
Честит празник момичета!  bouquet Дано догодина на този ден вече да бъдем и мами на малки слънца!
Виви, дано този път всичко да завърши успешно!
Успешни стартове на всички, на които им предстоят процесури!

# 25
  • Мнения: 1 732
Чарес,страхотна тема,поздравления и лека и спокойна бременност до края!  bouquet
Честит празник,мили момичета,много късмет и успех!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 367
Чарес, страхотно оформление на темата, браво на теб, а и лентичката ного добре ти стои Hug
Надявам се ,че  сега когато идва време щъркелите да се завърнат по нашите земи да носят вързопче за всяко момиче тук.
Пепа, много силно стиснати палци от мен fingerscrossed

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Пепа, имаш и моята позитивна енергия насочена към теб, видя ли, че с трите фуликолчета стигна до трансфер, скоро се моля да видиш и още по-важния резултат Praynig Praynig Praynig Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 860
Честит празник момичета   bouquet Дано скоро всяка от нас стане мама  Praynig
Чеърс темичката е супер  Party

Я кажете какъв е този мелантонин, дали и аз да не си го предпиша, за какво по точно го изписват  Rolling Eyes
Абе момичета според вас може ли да ми става лошо от фолиевата  newsm78

Папет след 10 дни тлъсто ЧХГ ти желая  Praynig
Пинко не го мисли фонда, ще си бременна преди да ти се обадят  Hug

# 29
  • Мнения: 304
Честит празник, дами!!!   bouquet (то май вече датата се смени, но нищо)
Чарес, прекрасна тема и страхотна лентичка  Heart Eyes
Пепа, дано бързо и леко да ти минат двете седмици до двете чертички!!!  Praynig
Виви, успешен старт, миличка!!!  Hug Сигурна съм, че това е твоят опит Peace

Общи условия

Активация на акаунт