КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 4

  • 41 533
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 053
chares,много красиви стихове напълни ми се душата и още повече кураж събрах,честита бременност!!!И ако може и аз цоп при вас и под прашеца...))))Успех на всички ! Hug Praynig Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 146
Чарес много хубава темичка си сътворила  Hug
Пепа след 10-ина дни да се похвалиш с подобаващо ЧХГ  Praynig Praynig Praynig
geripetrowa ще дойде момента в който лелка няма да има  Hug

  love001  love001  love001

# 32
  • Мнения: 1 494
Чарес, благодаря за хубаво оформената тема, от която наистина лъха толкова позитивизъм и настроение  Hug

Аз докато дойда на работа и се запиша и вече има-няма сме навъртяли 4 стр.  Grinning

Пепа, знаеш си колко ти стискам палци  Praynig Praynig Praynig

Пинко, и за теб не ги пускам  Praynig

Виви, успех, както и на всички  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Дано само хубави новини има, както е започнал и деня - с много слънце и настроение  Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 6 280
Моми4ета благодаря ви ,аз бях малко партизанка ,но мисля 4е ме разбирате ,бях много скорострелна тоя път ,вси4ко се разви много бързо  ,неможах да се усетя,днеска мисля да се прибирам в къщи 4е знаете как е на 4уждо място
Благодаря ви за хубавите пожелания ,нека ме4тата на вси4ки ни се сбъдне Hug Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, с малко закъснение - честит празник и от мен! Надявам се, че сте изкарали прекрасно  Heart Eyes Аз ви желая здраве, любов и сбъднати мечти   bouquet

Пепа, не се притеснявай за партизанстването  Grinning Стискам ти силно палци!

Виви, попътен вятър, мила. Ти последно при Юнакова ли си сега?

Чарес, поплаках си малко на твоите думи в началото на новата тема, много ме развълнуваха. Благодаря ти!

# 35
  • Мнения: 308
Момичета, кой ме похвали, че съм била търпелива? Гуги ти ли беше? fiuuuuuu tooth
Търпението ми се изчерпа днес, 10 ден от трансфер на 3 ден и цяла нощ като засънувах едни тлъсти две черти, майко мила Joy Станах рано, рано и викам хайдеее до тук с търпението.
Отчет, бледа втора черта Grinning Сега обаче ще падне голямото чакане първо до понеделник, когато ми е кръвния тест, после за ехографския преглед. Mr. Green
Стискайте моля ви палци, всичко да е наред този път, защото като се сетя за предния опит в комбинация с ужасната спермограма от този и направо изтръпвам.  Praynig

Пинко ти си наред със положителното тестче. Hug

Пепа и ти. Hug

# 36
  • Мнения: 1 862
Лелеееееееееееееее tranka    Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Не пускам палците еей да знаеш много ме зарадва  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 23 203
tranka, имам опит, отрицателните тестове нямат и бледи черти.
Ама честитките ги оставям за по-натам. Засега само  fingerscrossed fingerscrossed

# 38
  • Мнения: 1 494
tranka, ще повече стискаме палци до понеделник  Praynig Praynig Praynig Praynig Дано,дано,дано  Praynig Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 326
Tranka, чудесна новина!!! Мирувай сега, всичко ще бъде наред, желая ти го от сърце  Hug
 Хайде и Pinko  да види двете чертички - стискам палци

Лайла

Абе момичета според вас може ли да ми става лошо от фолиевата  newsm78


Абе и на мен все ми се гади напоследък, макар че пия фолиева горе-долу от сто години...Пък сега съм и на ДХЕА и ми се струва, че и от нея ми става лошо... Така че и аз се чудя дали не е от тия хапове  newsm78

# 40
  • Мнения: 308
Илитка Hug Лусе Hug burty  Hug
Бамба Hug, знам че ми е положителен теста, притеснявам се, защото предния път с такъв положителен тест плюс хубаво чхг на 14 ден(285), ембриона спря да се развива и не стигнахме до сърчице. Confused Дано този път всичко да е наред. Praynig

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 14:32 от tranka

# 41
  • София
  • Мнения: 23 203
Миналия път си е за миналия път  Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 1 260
Трънче,вярвай силно ,че този път всичко ще е наред.Стискам силно палци и ще чакаме понеделник да започне седмицата с едно тлъсто ЧХГ.  remybussi newsm44

# 43
  • Мнения: 799
Tranka , божееее момиче  Hug Hug айде дано,  Praynig Praynig ... стискам много силно палци за едно тлъсто чхг в понеделник. Малееее, много ми стана обнадеждено, от теб, да знаеш  Hug

# 44
  • Мнения: 1 494
Транка, миналия път е било за загряване  Wink, сега е истинското  Praynig Peace Hug

Хайде, Пинко, и теб чакаме с такава новина  Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт