Сънувам почти едно и също и не знам какво означава

  • 6 220
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте аз още уча и сънувам вече 2ра вечер че се местя в друго училище на другата вечер също сънувах че се местя в друго училище но друго не същотото като в първия ми сън .... и 2те училища не са в моя град .. какво означава това ?

# 1
  • Мнения: 1 767
Здравейте аз още уча и сънувам вече 2ра вечер че се местя в друго училище на другата вечер също сънувах че се местя в друго училище но друго не същотото като в първия ми сън .... и 2те училища не са в моя град .. какво означава това ?

според мен след като още учиш най-вероятно имаш някъкви терзания в реалното ти училище Peace премерно да речем контролни,изпити,оценки Peace

# 2
  • Мнения: 56
Сънищата могат да изразяват нашите подсъзнателни желания,може би  ти самата искаш да се преместиш в друго училище. Thinking

# 3
  • Мнения: 5
Сънищата могат да изразяват нашите подсъзнателни желания,може би  ти самата искаш да се преместиш в друго училище. Thinking

Ами исками се , може би е така

# 4
  • Мнения: 56
Надявам се нещата да се развият добре за теб. Hug Все още ли продължаваш да сънуваш същия сън?

# 5
  • Мнения: 5
Ами случва ми се за 3ти път да го сънувам и дано всичко се развие добре  Hug

# 6
  • Мнения: 56
Ако искаш можеш да се обърнеш към психолога на форума.Тя може да ти помогне.

# 7
  • Мнения: 8
Здравейте аз още уча и сънувам вече 2ра вечер че се местя в друго училище на другата вечер също сънувах че се местя в друго училище но друго не същотото като в първия ми сън .... и 2те училища не са в моя град .. какво означава това ?

Преди вярвах, че сънищата основно се делят на желания и страхове. От две години сънувам, че искам да направя нещо ужасно, но наяве аз съвсем не желая да го направя. Интензивитетът на повтарящия се сън ме кара да се съмнявам дали подсъзнателно наистина не искам да направя онова нещо.

# 8
  • Мнения: 755
Кастанеда, я сподели кое това " ужасно нещо", което се дърпаш и не го правиш на яве. Laughing

# 9
  • Мнения: 8
Кастанеда, я сподели кое това " ужасно нещо", което се дърпаш и не го правиш на яве. Laughing


Срамно и непочтено нещо е. Не е присъщо за интелигентни хора от нашия век, нека кажем така.

# 10
  • Мнения: 755
 Carlos Castaneda, направи го  "на ужким", пък може и да освободиш съзнанието от тези си щения. Peace

# 11
  • Мнения: 8
Carlos Castaneda, направи го  "на ужким", пък може и да освободиш съзнанието от тези си щения. Peace

Забранени желания. Със сигурност не е за този сайт и форум. Извинявай.

# 12
  • Мнения: 755
Carlos Castaneda, направи го  "на ужким", пък може и да освободиш съзнанието от тези си щения. Peace

Забранени желания. Със сигурност не е за този сайт и форум. Извинявай.

Разбрах, затова и предложих. Няма нищо! Peace

# 13
  • Мнения: 72
Аз пък мисля че си е просто сън няма нещо подсъзнателно  .... много често сънувам че тичам ... а в реалния живот не ми се тича  Joy

# 14
  • Мнения: 508
Аз много често сънувам неща ,които са ме товарили по един или друг начин в ежедневието ,да речем  започнах да работя преди години  в един ресторант и поне 2 седмици по цяла нощ разнасях едни салати ,еддни ракии !!Кошмар ,сутрин ставах ,като убита !!!! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт